Паста за зъби

  • 40 450
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 31 238
Вчера си купих Yotuel Pharma (whitening).
Много е хубава. Водата също.

# 61
  • Мнения: 147
и аз ползвам само Колгейт независимо от разновидността, сякаш само от нея ми остава за дълго време свеж дъха, а от другите все едно, че не си се мил след минутка  Peace

# 62
  • Мнения: 23
момичета, а някоя да е ползвала паста крес

Не съм ползвала, но бях чувала някъде, че е добра Grinning

# 63
  • Мнения: 2 133
blend- a- med  lemon+whitening

# 64
  • Мнения: 2 631
Вчера си купих Yotuel Pharma (whitening).
Много е хубава. Водата също.

За водата не знам, но четох, че имат дъвки... Интересни са ми. Дъвките на Лакалут са ужасни!  ooooh!

# 65
здражеите и от мен много сам зле от изклиу4ително много жреме тарся по интернет за процедури за избелжане препарати и такижа работи аз сам на 15 години и тарся не6о безобидно за избелжане много казжат че е добра  елгидиум паста  Embarassedноооо незнам знам малка сам за такижа работи но забките са ми доста жалти а аз искат доста бели за да сам красиа знам избелането на забки доста разруша емаила и се отказах но тарся пасти или нео такоа.Сажаляжам за лоото писане но пиша смао на латиница и гледам че жсички писат на бел но нямаа значение тоа.Изинете ме.темата е доста стара но нажсякаде е така някои ако жлезе и погледне моля отгожорете доста сам отчаяна Cry Cry Cry  Rolling Eyesзле се чустжаям и немога да се усмихна както трябжа посажетжаите ме моля ... благодаря изключително много Wink Wink

# 66
Здравеите на всички не се притесняваи за писането това не  е проблем темата ми е много интересна и реших да добавя един отговор на всичко това което сте си писали.Според мен забите саа една много важна част от човека и то от жената.Важна е усмивката на един човек.Аз се интересувам изключително много от избелващи пасти или може би продукти които не са вредни за емайла.Аз много даржа на емайла и здравето на забите.Затова просто искам безобиден и качествен и деистващ продукт разбира се аз не сам голяма и трявва да изтарся родителите си затова. трябва и да е по евтино ако има такива продукти кажете цената,името,и ефекта разбирасеее.Искам хубави заби.МОЛЯЯЯЯЯЯЯ ВИИИИИИ кежете наистина деиства ли елгидиум пастата или незнамм просто ме посаветваите. Sad ще се  #2gunfire #2gunfire #2gunfire много ще се радвам ако ми отговорите    bouquet  bouquet  bouquet

# 67
  • Мнения: 1 416
На мен ми се струва, че горе долу всички пасти за зъби са еднакви Rolling Eyes Единствено тези с някаква насоченост като Лакалут например са по-различни и има ефект от тях.Когато имах проблем с кървящи венци ползвах Лакалут и бях страшно доволна!!! Просто видимо се бяха стегнали венците и кървенето беше спряло.  Иначе съм забелязала, че май избелващите на Colgate са най-ефективни от масовите пасти. Лично аз най-много харесвам пастите с класическия освежаващ ментов вкус и билковите също много ги харесвам. Не понасям разни пасти с вкус на мед, лимон и други такива...имам чувството, че не съм си измила добре зъбите с тях. Ползвала съм и Сенсодин, понеже са ми чувствителни зъбите, но не видях ефект от нея и я спрях.

Последна редакция: пн, 07 дек 2009, 06:11 от amra

# 68
  • Мнения: 1 416
Имам един въпрос - като ползвате зъбен конец не ви ли се разкървавяват венците? Аз колкото и да внимавам с конеца все ми потича кръв Confused А последно ползвах конец Сенсодин.

# 69
  • Razgrad
  • Мнения: 282
Glister Amway,Signal  с гранули за избелване! newsm47

# 70
  • Мнения: 591
Имам един въпрос - като ползвате зъбен конец не ви ли се разкървавяват венците? Аз колкото и да внимавам с конеца все ми потича кръв Confused А последно ползвах конец Сенсодин.

Разкървяват се венците известно време докато се заздравят...така поне аз знам  Peace

# 71
  • Мнения: 89
 Peace и аз съм много доволна от Glister Simple Smile премаха зъбния камък и избелва

# 72
  • Мнения: 11
на мен приятеля ми донесе от англия една такава течна паста+течност за жабуерене в едно, colgate - много съм доволна, била съвсем евтина, но май още я няма тук... мия си зъбите и си прочиствам устата наведнъж това е предимството освен, че самата паста е добра.

# 73
  • Мнения: 93
Вчера си купих Yotuel Pharma (whitening).
Много е хубава. Водата също.

За водата не знам, но четох, че имат дъвки... Интересни са ми. Дъвките на Лакалут са ужасни!  ooooh!

Дъвките са ужасни. Аз си купих, да ги пробвам- ужасен вкус, много твърди, изхвърлих ги.

# 74
Купете си Rembrandt ili Youtuel за избелване.За венците Curasept.По-скъпи са от другите пасти,но качеството си има цена,пък и за зъбит еняколко левчета повече,си заслужава човек да даде Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт