ТРОЯНски мами на диета или не,но винаги красиви и засмяни !

  • 12 353
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 768
Мили момичета,все още не Ви познавам,(с изключение на най-добрата ми приятелка-Веси),но ще ми е много прятно да си говорим и да се запознаем.А сега ще бягам,че готвя  chef Hug

Боровинке,

Момичетата тук са много готини,но странно,че от няколко дена никой не е писал в темата.Ще им се карам. Naughty

# 16
  • Мнения: 38
Хеи Веси мерси за милите думички,много си миличка Heart Eyes.Знаеш,че си много важна за мен.МЕРСИ за всичко Hug

# 17
  • Мнения: 18
http://zadoma.rozali.com/praznici/p7288.html
честит празник момичета
Веси, много неприятна случка е имала Мики-бързо да се оправя.Ние още имаме белези от падането.
Отивам да се оправям, че ще ходя в у-щето на каката-ще имат тържество с важни гости и министри.
Притен ден въпреки гадното време навън

# 18
  • Мнения: 1 768
честит празник на всички майки и на тези,на които им предстои да станат.

# 19
  • Мнения: 750
Абе, кога пуснахте тази тема, че и 2 (две)  ooooh! страници изписали.

# 20
  • Мнения: 1 768
Абе, кога пуснахте тази тема, че и 2 (две)  ooooh! страници изписали.


Къде се изгуби ти?Да не си ходила по мъже? Laughing Wink

# 21
  • Мнения: 38
Честит празник на всички!Много хубав и усмихнат ден на всички бадещи и настящи мами.  bouquet

# 22
  • Мнения: 750
Абе, кога пуснахте тази тема, че и 2 (две)  ooooh! страници изписали.


Къде се изгуби ти?Да не си ходила по мъже? Laughing Wink

Мдаа, искаш ли да видиш улова  Mr. Green

Ми къде, по болници, да издирвам място на Вяра в детската градина, че ме сюрпризираха оня ден, че от 1.04 (следващата сряда ) я гонят от яслата, да съм си намерила градина, по изпити - за мое огромно съжаление нещата не се развиха както очаквах и другата седмица трябва да ходя 3 поредни дни  ooooh!  Confused

Глупости общо-взето

Добре дошла на приятелката на Веселка   bouquet

# 23
  • Мнения: 38
Благодаря! Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 768
Абе, кога пуснахте тази тема, че и 2 (две)  ooooh! страници изписали.


Къде се изгуби ти?Да не си ходила по мъже? Laughing Wink

Мдаа, искаш ли да видиш улова  Mr. Green

Ми къде, по болници, да издирвам място на Вяра в детската градина, че ме сюрпризираха оня ден, че от 1.04 (следващата сряда ) я гонят от яслата, да съм си намерила градина, по изпити - за мое огромно съжаление нещата не се развиха както очаквах и другата седмица трябва да ходя 3 поредни дни  ooooh!  Confused

Глупости общо-взето

Добре дошла на приятелката на Веселка   bouquet

Как така я гонят? Shocked Защо?

# 25
  • Мнения: 750
Тук нашите "мили", "умни" управници измислиха закон, според който дете, навършило 3 години няма право да остава в яслата, независимо, че приемът в детските градини е септември (например), а детето прави 3 години февруари, както е в нашия случай.
Преди можеше да остане детето докато дойде време за прием в детската градина.

# 26
  • Мнения: 41
                                   Здравейте момичета!                                                                                 

   Как сте? Имате ли вече пролетно настроение? На мен вече ми се излиза на пролетна разходка с децата на Къпинчо, ноооо май ще почакаме...
  Ани, оздравяхте ли напълно? И дано бързо разрешите градинският проблем!
  На сладка боровинка- добре дошла при нас!   bouquet
  Ставам,че трябва да взема Дани от урок по рисуване. До скоро! Hug

# 27
  • Мнения: 38
Благодаря на всички за милия прием вав вашата групичка Hug

# 28
  • Мнения: 1 768
И в Германия е така.Деца,които са навършили 3 годинки нямат право да стоят при детегледачка,а направо трябва да постъпят в детската градина.При нас ясли почти няма,всичко е градини.От една годинка до тръгване на училище.
Все още не мога да проумея как ще си пусна детето на 5 години и 6 месеца в първи клас.Скапан закон. #Cussing out

# 29
  • Мнения: 750
И тук искат да тръгват от малки на училище, скоро ще вземат да го прокарат и този закон  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт