ТРОЯНски мами на диета или не,но винаги красиви и засмяни !

  • 12 392
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 52
Ей какво правите когато вали Wear Umbrella В такова време само ми се спи,но няма за кога да лягам. Whistling
SUNSUNNY,добре дошла та макар и за малко.Може да чакате тати на ценръра и в градинката на киното( newsm78то вече няма кино)което се намира точно срещу шадравана на центъра.Точно сега има люлки,надуваеми замъци и е спокойно защото не минават коли.това е ,все пак това е Троян,а не София. Mr. Green

# 226
  • Мнения: 327
аличко-паличко благодаря ти за отговора  Hug Това перфектно ни устройва - да има къде да щурее малкия, че не се знае колко ще трябва да чакаме Simple Smile Дано само да е хубаво времето. Какъв е този дъжд при вас - при нас слънце грее Simple Smile
Още веднъж благодарско и се настройваме за посещението Simple Smile

# 227
  • Мнения: 52
Абе защо никой не пише да неби да има нова тема и да не съм я намерила newsm78 Crossing Arms Ходихте ли на цирк?Моя мъж ходи с Алекс и е ужасно разочарован.А малкия се уплашил от силната музика и си тръгнали. JoyКак изкарахте празниците?Веси ти кой велик ден празнуваш,ако днешния ЧЕСТИТ ВЕЛИК ДЕН!!! easter easterДано скоро да се появи някой.

# 228
  • Мнения: 18
здравейте
да по4ерпя,4е Тони става на 9г.

по едно коктейл4е


и за десерт


хубав ден на вси4ки Hug

# 229
  • Мнения: 52
nelka7 най-важното да е жива и здрава.Да расте с много късмет,да е щастлива и да няма големи препядствия по пътя си.И вие да сте живи и здрави да сте до нея и да я подкрепяте newsm59  party023  costumed034

# 230
  • Мнения: 750
                                           



                                                                                            Мила Тони,


                                                                             Очите ти от щастие да греят,
                                                                             в сърцето ти любов да затрепти
                                                                             и всички птички на света да пеят,
                                                                             защото днес празнуваш ти.

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 14:57 от a.velcheva

# 231
  • Мнения: 18
благодаря за пожеланията моми4ета lovekiss
прекрасен ден ви пожелавам Hug

# 232
  • Мнения: 52
Ей,тази тема съвсем умря.Защо така newsm78.Весели празници на всички. easter easter Hug

# 233
  • Мнения: 18

Нека здравето и щастието да са винаги сас вас!
И да почерпя отново-днес половинката ми наваршва христовата вазраст

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ! easter easter easter

# 234
  • Мнения: 455
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!

Мили момичета, желая здраве, щастие, любов и благоденствие в домовете ви!

Весели празници!

Последна редакция: нд, 19 апр 2009, 19:51 от Emilly1212

# 235
# 236
  • Мнения: 562
Привет на всички мами от Троян. Ще ми трябва малко помощ от вас - днес мислехме да пътуваме в тази посока но прогнозата за лошо време с дъждове ни възпира. Само че при нас макар че през нощта валя сега грее слънце. Интересуваме в момента как  е в Троян времето. Има ли изгледи за валежи?

# 237
  • Мнения: 337
Здравейте дами!!!
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!!


Таааа и аз да се отчета в тая тема, че не съм писала в нея.  ooooh!

Ходихме на цирк. Не беше лошо - различно и интересно. Минко се прояви добре. Като видя сцена тоя човек и като каза, че ще се качва на нея - в чудо се видях.  Mr. Green

На много дълги патерици да пожелая на Тонито ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

4akura малко късничко ти отговаряме, ноооо ..... До обяд беше слънчево и приятно. Сега се облачи и гърми. Все още не вали, но и това ще стане.

Това засега от мен. Дано по-често се включвам вече.  Heart Eyes

# 238
  • Мнения: 562


4akura малко късничко ти отговаряме, ноооо ..... До обяд беше слънчево и приятно. Сега се облачи и гърми. Все още не вали, но и това ще стане.


Все пак благодаря за отговора! Но тъй като не знаехме какво ще бъде, пък и с тези прогнози дето ги дадоха не посмяхме да тръгнем. А то какво се оказа - при нас и досега е слънчево и топло. Нищо, живот и здраве, друг път ще посетим този хубав район.

# 239
  • Мнения: 1 768
Троянки,правихте ли козунаци?  Party Или ги направиха на магазина?  Wink

Общи условия

Активация на акаунт