Отговори
# 15
  • Мнения: 3 695
добро утро момичета  Hug пожелавам ви приятна седмица и да има много хубави новини  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 1 220
Хоп и аз в новата темичка Flutter
Пу, пу, пу, дано ни е на късмет на всички  Hug

# 17
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Добро утро и от мен - да е пълна с хубави новини темичката  Hug Момичета, един малко тъп въпрос    Crazy
Колко време продължава овулацията, т.е. от отделянето - до изхвърлянето на яйцеклетката? Предполагам, че в края на този период е нявъзможно да се забременее, ако яйцеклетката е почти изхвърлена  newsm78

 

me4ekle4e, а ти сигурна ли си за деня на овулацията? Как я установи? Ако с тест - имаш 36 часа за секс от установяването на Ову. След това - освен да се наслаждавате, друго надали може да излезне като резултат  Peace Но, ако си си установила Ову по календарен принцип, има голяма вероятност за грешка и си заслужава да опитвате и след деня, който календарът или софтуерът ти показват  Peace  Успех!  Hug

# 18
  • Мнения: 234
Mentha, по календара. Все още не меря температура - чудя се дали да започна. Освен дните от календара ориентир ми е и силната болка в един от яйчниците, но не съм наясно след болката, по време на болката или колко време след нея практически можем да действаме.

# 19
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Температурата показва повишение след овулацията, така че аз предпочетох да ползвам тестове за овулация, но и следя цирв. слуз - тя ми е добър ориентир, защото си познавам тялото... т.е. в деня на овулацията ми е неестествено като количество и консистенция, сравнявайки с другите дни. За календара - аз ползвам 3 сайта, свалих си и демо версията на една програма - всички те ми показват различни дни за предполагаема овулация. Т.е. ползвам ги като ориентир, но не разчитам 100% на тях  Peace

П.П. аз нямам болки, за това не ми е познато като симптом... Но май пишеше нещо в библиотеката за връзката на ову с болките  bowuu

# 20
  • Мнения: 1 247
bmanolova ,*MILADY супер съм момичета
и времето във Варна е   Nature Sunny
само да не бях на работа щях да миткосвам по магазините ноооо
трябва да се бачка Mr. Green
много цунки и гушки  Hug Heart Eyes Hug

# 21
  • Мнения: 1 001
цоп, и аз в новата тема Simple Smile
дано ни е много бебеносна  Praynig
Милейди, Heart Eyes чакам с нетърпение снимки на палето Hug
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug за всички и не забравяйте ФК

# 22
  • София
  • Мнения: 5 566
Добро утро, кукли!  Hug

Благодаря ви от сърце за стиснатите палци!  Heart Eyes Hug Heart Eyes

Резултатите от изследванията са ми добре. Овулацията ми е по-късна тоя месец, но пък е изловена с тестове и... ще видим...  Mr. Green Мина ни големия изпит. Как е минал ще стане ясно след около месец. Но дотогава - програмата е пълен релакс!  Grinning

Милейди, вчера докато чакахме Дани да излезе от Колежа, си играхме с едно кученце - бебче, което си отглежда охраната... Толкова сладичко, много ни се прииска да си вземем кученце!  Simple Smile  Представям си колко е готино у вас с това паленце!  Hug

Ирина, стискам палци!  Praynig

Ралче, Аманитка, Яничка, всички  Hug Heart Eyes Hug

Хубава седмица, момичета!   bouquet

# 23
  • Мнения: 1 247
Пети браво мила за резултатите само така  Peace

# 24
  • Видин
  • Мнения: 961
Привет, момичета! Heart Eyes
Честита ни нова темичка!
На всички нечакащи тази седмица много стиснати палци! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Пете, браво за хубавите резултати Peace

Едно закъсняло кафенце:


# 25
  • Мнения: 453
Здравейте и от мен.

Marpen, annigirl, добре дошли момичета, скорошен успех ви пожелавам в хубавото начинание   Hug
Ирина Бонева, а дано, дано, да е дошъл и твоят ред вече  Praynig
Аз съм малко болна, но се оправям вече.
Жаки, пускай и чайче от време на време, че кафе на обичам  Hug
Милейди, ние пък още се чудим за кучо...
Пожелавам ви хубава и ползотворна седмица  Hug

# 26
  • Мнения: 234
ние имаме куче - голямо  Crazy

# 27
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Цоп и аз в новата тема  Heart Eyes ...да си я напълним с много  EFP  EFP EFP EFP

Добре дошли на новите момичета, и да не се задържат дълго време тук. По скоро към отчетени  Hug

На всички не-чакащи...да не дочакат  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Милейди, чакам с нетърпение снимки на малкия бонбон  Heart Eyes

Успешна седмица на всички  Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 576
Здравейте на всички  Hug


MILADY, видя ли, че не е чак толкова зле с домашен любимец удома ? Сигурна съм, че скоро ще се похвалиш и с друга новина  Wink И аз съм в групата на чакащите снимки !!! П.С Как всъщност го кръстихте този благородник ?

Прасковке, ще правиш ли вливания за НК-то ? Дано да извадиш късметлийското тестче тези дни  Hug

Жаки, как си ти мила ?

Стиснати палци и много целувки на всички ...  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover babydust7 babydust7 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 29
  • София
  • Мнения: 5 729
А ние сме стопани на една голяма котка,с ужасен гаменски характер. Когато реши,че ще прави бели е ненадминат,после се чуди как да замаже положението и да ни омилостиви  Mr. Green


MILADY - каква порода е мъника?

Общи условия

Активация на акаунт