Гоблени-50

  • 51 659
  • 430
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 622
Добро утро и хубав ден на всички  Hug
В това слънчено време отивам на вилата и днес май няма да остане време за шиене

# 346
  • Мнения: 207
Добро утро ! Аз пък днес  ще шия усилено . Май се надцених доста .   Казах  на роднини и приятели  че за подаръци на празниците  искам гоблени от тях за да ми останат за спомен и  сега   6 гоблена в наличност и  чакам още един - и то големички. Да видим как ще ги подхващам Wink

# 347
  • Мнения: 129
Утро утроооо-ама дъждовно!При нас вали така че имам оправдание да не мия прозорци и да не излизам по разходки а ще си шия на топличко! Мерси за кафето добре ще ми дойде   Hug

# 348
  • Мнения: 364
Здравейте, мили момичета  Heart Eyes  Много ви се радвам на хъса и ентусиазма, с който правите тези красоти. И аз преди време се запалих и сега си шия първия гоблен - "Холандска воденица" - http://bg.fotoalbum.eu/marianka2/a71648/00000010. Скоро смятам да го завърша и искам да започна да шия "Запустялата воденица" от Вилер - http://bg.fotoalbum.eu/marianka2/a71648/00000011 , много ми харесва, направо ми е вляъл под кожата  Crazy  И тук идва моето питане и молба към вас, ако може - има ли някъде да продават направо готова комплектовка, за да си купя? Аз си намерих схемата и в краен случай ще си купя необходимите конци, но определено ще ми е по-лесно ако е готов комплект.
Благодаря ви предварително.   bouquet    bouquet    bouquet

# 349
  • Мнения: 643
Добър ден  Hug
И при нас вали

Кираа , кажи какви са ти подаръците , де

Марианка,  хубава ти е воденицата, добре дошла !
За запустялата воденица - Златен гоблен, ето сайта им, има телефони и адрес :

http://www.zlaten-goblen.com/catalogue.php?id=2


Казанлък също го имат , но малко по-напред някой беше дал телефон за поръчка , аз не си го записах.

Хубав ден !

# 350
  • Мнения: 3
Здравейте момичета
m@riank@ - Наистина ли това е първия ти гоблен,който шиеш  #Crazy #Crazy Доста смело от твоя страна.Моите поздравления става страхотен-все едно цял живот само това си правила
Колко е хубаво с едно влизане при вас да узная как е времето в цяла България
Не забравяйте,че още не сме излезли от женския месец,след малко може да завали сняг
Лек ден ви пожелавам и приятни мигове с гобленчето

# 351
Здравейте, аз пак имам въпрос  Embarassed ! От понеделник започнах нова работа и от утре ме изпращат в Плевен за една седмица. Много бих искала да ми кажете къде има магазин за гоблени в града. Ще попитам и колежките там, но дали ще ми помогнат  newsm78 ? Знам че вие знаете къде са  Grinning . Извинявам се ако се повтарям и вече сте писали адресите им, но разгледах началото на темата и не намерих. Повече от седмица не съм ви чела и така ми липсвате, май и днес няма да мога, а така свикнах с вас, че ....  bouquet

# 352
  • София
  • Мнения: 9 850
magi_sveta, старата карта тази ли е: . Голям мерак ми е и на мен, но още не съм се престрашила да я почна  Laughing
Тази "Стара карта" аз я имам на пъзел с 1000 части Simple Smile Много си падам по такива "старинни" неща, някой може ли да даде схема и ключ?
Аз вчера не съм хващала гоблен, но днес определено ще поправя грешката.
Обаче се замислям за гоблен по снимка, има ли някъде упътване за работа с ПМ (на български/английски, в краен случай и руски може)? В другия форум имаше такава тема, но от там са изтрити нещата...
ina. благодаря ти, аз онзи ден четох точно абзаца за тези програми, ама явно така съм чела! ooooh!

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 13:54 от Малко Сладко Коте

# 353
  • Мнения: 643


Коте, на първа страница има  Peace

# 354
  • Мнения: 364
Ina, хиляди благодарности   bouquet    bouquet    bouquet  Не можеш да си представиш колко ме зарадва  newsm44
irein, благодаря ти за хубавите думи. Това наистина е първия ми гоблен, става прекрасен, радвам се че съм имала смелостта да го започна. Шия го за подарък на гаджето ми, който си го избра и не искаше никой друг. Наистина ми беше трудно от начало, защото много неща не знаех, но надничам тук винаги когато имам време и научих мнооого неща от вас. За което благодаря  Heart Eyes

# 355
  • Мнения: 643
Марианка , забравих и заря , те са със Златен гоблен скачени съдове.Фирмите са на баща и дъщеря. Пак на Христо Ботев в София.
Шила съм техни работи и си ми харесват.


http://www.zaria-21.com/cgi-bin/index.pl?_state=Info_extra&d … ;page=2&LANG=

# 356
  • Мнения: 0
Здравейте момичета. Имам едно питане, направих си  моя комплетовка на едно дименшънче и сега ми останаха френските възелчета- около 50 и контура.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=321133&pid=11312114
До сега не съм шила фр. възелчета и не знам преди прането или след прането се правят.За контура четох във форума, че е добре след това да се шие, то и парчето панама дето използвах е толкова старо, че със сигурност ще се свие.

# 357
  • София
  • Мнения: 2 681
Дано скоро мога да покажа нещо смислено от старата карта,  че да вдъхне кураж на другите мераклии.
Ако някой я иска - имам схема и ключ, но да пусне мейл, че не знам къде и как да я кача.

# 358
  • Мнения: 27 524
Благодаря, момичета, за милите думи  Heart Eyes
Аз не съм го ушила, пояснявам пак - майка ми!

Аз боря още Хитлеровата зима, ама ми е останал гадния боr и мноого бавно напредвам (1:1 го шия)  Crazy

# 359
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
zhanka ,аз лично шия всичко и после пера внимателно.
Не съм имала случай да ми се свие панама.
Но ако ти мислиш,че твоята панама ще се свие,логично е да ги ушиеш след изпиране. Peace

magi_sveta ,на първа страница е написано къде и как да качиш схема..

Общи условия

Активация на акаунт