Как се справяте с лавината от дрехи и предмети у вас?

  • 14 582
  • 125
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 2 438
линковете към сайта и брога на тази жена са супер, благодаря ви   bouquet

# 121
  • Мнения: 2 759
...Много ми хареса идеята на две сестри, които след смъртта на майка си организирали парти, на което раздали на приятели интересните й вещи, шапки, шалове, бижута и пр.
                         Ако правилно си спомням, и в България е така - като почине някой, дрехите му се раздават на близки и не толкова. Докато се раздават има храна и пиене, но дали го наричат 'парти' не знам.

# 122
  • Мнения: 681
Ми аз не мога да се справя - уж нареждам всичко, и хоп! още на следващият ден вече няма място за няколко неща  Shocked  Направо не знам, не обичам да хвърлям, защото си купувам неща които все ми харесват от раз и много си ги обичам.

# 123
  • София
  • Мнения: 2 438
Май е време да си призная как пуснах темата - правим ремонт и от къща с един етаж и мазе, което е с прозорци - т.е. полувкопано и отпред излиза на нула,  направихме нещо като сутеренен етаж. Та днес най-накрая успях чрез сортиране, продреждане и преподреждане да побера целия ни багаж само в този сутерен и то без да го прескачаме - всичко е прибрано и подредено. Само в гаража някои неща са сортирани и чакат да се върнат горе. И махнахме стария паркет - т.е. нищо не остана!!!

Даже виждам, че когато станем готови с мебелите на горния етаж, ще е доста просторно, но честно казано ще държа да си остане така  Peace

Трупането на излишни вещи силно ме изнервя и днес се чувствам направо като пречистена  Crazy

Но темата наистина много ми помогна - и с идеи, и с морална подкрепа. Благодаря ви  newsm51

# 124
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Досега съм разчиствала в нас.
Напълних контейнера за дрехи на съседната улица догоре.
Колко място се освободи в гардероби, дрешници, скринове и т.н.- не е истина просто.
Чувствам се страхотно пречистена!

# 125
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Досега съм разчиствала в нас.
Напълних контейнера за дрехи на съседната улица догоре.
Колко място се освободи в гардероби, дрешници, скринове и т.н.- не е истина просто.
Чувствам се страхотно пречистена!
Страхотно е чувството, налиии! И аз досега това правих. Измислих и ново място за съхранение на зимните униформи на милото - в куфарите, които стоят под леглото(с механизъм е).  Mr. Green Как не съм се сетила досега?!  ooooh! Много съм доволна!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт