Аз съм щуро САМОКОВче,мамино сладко-солено картофче,пакости различни умея и палу

  • 12 367
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 674
Хи-хи, тая маймуна как ходи без майка си на кафе! Thinking Mr. Green
Ей сега ще разбера къде е скиторила! Wink Ама май е била само на люлките при Соми! newsm78
Помежду другото майка ми мног често ми съобщава за разни непознати (на нея) жени и деца, дето разпознават Габи по улиците....... Laughing знаели я от Интернет! Joy

Айде чаооо, стига съм работила за днес! Mr. Green

А ако имам време тези дни, може да спретна една великденска темичка, ама не обещавам съвсем! Simple Smile

# 271
  • Мнения: 18
МОже и да се е припознал Ивайло

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 21:51 от Sparky.b

# 272
  • Мнения: 0
добро утро!!!!ставайте поспаланки!!!
хайде стана време за разходка а вас никакви ви няма! newsm78 smile3503  love001

# 273
  • Мнения: 22
Ехоооо добро утро!  Днес като гледам пак е хубаво времето и никой нямама да се весне тук сигурно приятен ден и приятни разходки!

# 274
  • Мнения: 24
Добро утрооооо!!! И ние се приготвяме за разходка. Времето е супер! на всички пожелавам лек, усмихнат и слънчев ден!!!

# 275
  • Мнения: 72

Добро утро,мили мои! Hug
Днес ще се похапва тортичка...Заповядайте,за здравето на порасналото  ни момче.

# 276
  • Самоков
  • Мнения: 561
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛОЯН! ДА РАСТЕ ЗДРАВ, УСМИХНАТ И МНОГО ЩАСТЛИВ![/size]

# 277
  • Мнения: 0
честит рожден ден на калоянчо!!!!да расте здраво и  щастливо дете и много да ви радва!!!-а това е за мама даниелка!!!(ако не се лъжа за името Embarassed newsm78

# 278
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
ЧРД на Калоянчоооо да расти живо и здраво дете с незабравимо детство Hug  bouquet
Ние пропуснахме разходката преди обяд, понеже бяхме на ваксина. Отгоре на всичкото е тръгнал 12-я зъб на Н и отказва да яде Crazy ooooh!

# 279
  • Мнения: 674
Честит рожден ден на Калоянчо! Много здраве и весело детство му пожелавам!
 newsm59  bigdance2 newsm59

# 280
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
ля-ла-ля ляяяяяляяяяяяяяяя Joy

# 281
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Усещам, че ще се чукаме за Великден Mr. Green hahaha Joy Joy Joy

# 282
  • Мнения: 72
Много ви благодаря, трогната съм от вниманието и хубавите пожелания!

# 283
  • Мнения: 228
Даниелке,честит празник на цялото ви семейство!!С пожелание Кало да расте здраво,щастливо и енергично дете за радост на мама и тати!!! Hug Hug Hugтова е за теб,а ето и на порасналото момче дар-

Ние цяла сутрин скиторим из площадките,като се събуди пак там заминаваме.Кофтито обаче е,че не оздравяваме и майката на Ина не може да я прати на ясла и да се просне на фризьорския стол в съседство Outta Joint Tired Ще си ходя все така бозава,какво да се прави...подмяната се отлага за по-добри времена

# 284
  • Мнения: 4
Честит рожден ден на Калоянчо и от нас.Да расте здраво и добро дете.

Общи условия

Активация на акаунт