Тази година на морето - с цял бански или с половинки?!

  • 61 124
  • 417
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 790
Винаги съм имала цял бански. Харесвам ги и са ми удобни. Сега съм и в модната тенденция. Laughing

# 16
  • Мнения: 2 631
Аз съм си харесала един от NewYorker, но да видим кога ще ида да го пробвам, че да видим ще се харесам ли изобщо...  Thinking

# 17
  • Варна
  • Мнения: 535
Kafe   bouquet, какви теми пускаш не те е срам! Сега ме хвана един размисъл дали ще съм модерна за плажа  Crazy Преди време все носих цели бански, но тук от нколко години само половинки, като гледам да са весели, шаренки, с много плитка бикина.
Обаче така като влзяох в триумене, вече се чудя дали да не поръчам един цял бански от ВС...примерно този.....само не знам с моя символичен бюст как ли ще стои  newsm78

# 18
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Цитат
само не знам с моя символичен бюст как ли ще стои 

така като гледам и тези маци не напъват особено горната част... Laughing

# 19
  • Мнения: 2 631
Bubuto, не забравяй, че с този бански ще влизаш във водата...  Mr. Green На първата вълна и банския ще е заобиколил гърдите ти  Joy Имам чувстовото, че така неукрепен, не е много практичен...  newsm78

Аз имам въпрос към притежателките на цели бански... По - специално за банските, чиито гърбове са голи (но не като тези на Bubuto...., а защо не и като нейния  newsm78)... Като седнеш на хавлията и ти се сгъне корема, какво се случва с предницата на банския?? В смисъл, остава празна, свива се с тялото, или кво??  Joy

# 20
  • Мнения: 212
Аз,както предходните години, така и тази, ще бъда с половинки Peace Темата ми напомни,че трябва да си взема нов бански...Искам нещо катотова или това Heart Eyes Бански хубаво ще си намеря, ама тяло като на тези няма да мога да направя Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 515
ммм лятна тема...Simple Smile аз имам и от двата типа ,сменям ги през ден за да съм по интересна   Crazy

# 22
  • Мнения: 865
за съжаление половинките ми стоят ужасно след раждането,но догодина като се тунинговам....... Wink
сега ще разгледам подходящи цели бански Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 434
Както винаги ще си бъда с половинки.Не понасям целите бански. Peace
Миналата година си взех едни много готини от NewYorker и тази година мисля да си карам пак с тях. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 388
Обаче така като влзяох в триумене, вече се чудя дали да не поръчам един цял бански от ВС...примерно този.....само не знам с моя символичен бюст как ли ще стои  newsm78
....

Моделът на снимката също не се отличава с кой знае какъв бюст. В графа - символичен е.

# 25
  • Мнения: 385
Има много хубави модели  Peace
Неная за вас, но аз като си избирам бански винаги мисля после как ще изглежда като го махна - дали ще се виждат "разлики". Ето  този например - много е интересен, но като го свалиш гърба ти нашарен... Или този - супер сладък и веселяшки, обаче тея дебели презрамки като се отпечатат  Whistling
И аз гледах в NewYorker, ама нищо не ме грабна Rolling Eyes Вие кои модели харесахте?

# 26
  • Мнения: 2 631
На NewYorker моят заплют е последният (на последните три снимки е все той). Само че е в цвят червенеещ, ама не съвсем  Confused
Отпред е цял, а отзад е бикина и закопчалка на сутиен... И най - отгоре е с връзки... Демек - като го погледнеш отзад все едно си с половинки  Crazy, а отпред скрива коремчето  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 2 161
Аз съм се спряла на тези моделчета . Мисля да си ги поръчам Flutter

   

# 28
  • Мнения: 46
Предпочитам половинки,въпреки,че има и хубави и секси цели.Предпочитам да събирам тен,а стези целите разликите ще са много.

# 29
  • Мнения: 11
Миналото лято много исках от тези целите...нали бяха модерни.
Намерих интересен модел на Victorias Secret ,ама като го пробвах беше ужасно неудобен.....Опъваше ми много на врата....малък ли беше не разбрах,ама пък ми висеше на дупето и ми сплескваше гърдите..... #Cussing out Та се оказа сложна задача и накрая се  сдобих с другата крайност- прашки и оскъдно горнище.
А половинките са ми станали големи  Shocked Уж са с връзки ама съм като напикана..... hahaha

Искам този:)

http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … ZZ&rfnbr=1232

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 22:39 от katalina69

Общи условия

Активация на акаунт