Февруарче малко гука и се смее, чака само слънце да изгрее

  • 13 694
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 360
цоп и аз в новата темичка,то докато се впиша може и на 2 страница да отида Winkголяма активност голяма работа.после нямали сме време за чистене,готвене и т.н. аз толкова съм се разложила че даже и шезлонга на дивана съм качила да не ми се налага да ставам ако малката мрънка Embarassedако можех някак си и печката да придърпам на дивана...

# 16
  • София
  • Мнения: 2 508
Момичета не подценявайте хъркането на нослето , а отивайте на доктор !
Ние така две седмици си похърквахме нощно време , а аз се успокоявах , че денем нищо и няма на малката .
Вчера и избиха пъпки по челцето , а днес и по бузките . Отидохме на лекар и според нея май е стафилококова инфекция .
Взеха ни секрет от нослето и ни изписаха илачи за 80лв. Утре ще са готови резултатите и може да се наложи антибиотик .
Абе шибана работа ! Направо умирам от нерви ! В микробиологията ми казаха , че тези дни имало доста бебчета раждани в
Шейново , които са се сдобили със стафилококи   .


Е, сега се стреснах! И на моя син му хърка нослето през нощта и има пъпчици по едната буза. Аз все си мисля, че е нормално... Нали това беше бебешко акне?

krasikoko, как изглеждаха пъпките при вас?

Къде се намира тази микробиология?

# 17
  • в гората
  • Мнения: 25
Момичета не подценявайте хъркането на нослето , а отивайте на доктор !
Ние така две седмици си похърквахме нощно време , а аз се успокоявах , че денем нищо и няма на малката .
Вчера и избиха пъпки по челцето , а днес и по бузките . Отидохме на лекар и според нея май е стафилококова инфекция .
Взеха ни секрет от нослето и ни изписаха илачи за 80лв. Утре ще са готови резултатите и може да се наложи антибиотик .
Абе шибана работа ! Направо умирам от нерви ! В микробиологията ми казаха , че тези дни имало доста бебчета раждани в
Шейново , които са се сдобили със стафилококи   .


  newsm78 Ти сега взе,че ме притесни.И ние хриптим нощно време, но сутрин вадим около кило сополки и нещата се оправят.А и са ни избили пъпчици от 3 дни, почнаха от челото сега са и по бузките и брадата едни такива като мехурчета, но аз си мислех,че съм го попретоплила, въпреки, че не държа много топло около 20-21 градуса.Ама с това което казваш ме вкара в размисъл, защото аз имах стафилококи малко преди да родя, но уж ги изчистих  ooooh!.

п.с.: с autumnsphere сме писали заедно  Thinking

# 18
  • Мнения: 17
Еиииии аз докато изгледам "Гепи" и вие сте се метнали в нова тема ..... да не ви остави човек без контрол направо  newsm47
 Ама то какво друго да прави човек с бебе на ръце (колене в моя случай) направо сме си арестувани, или компа или ТВ-то , по-рядко книга  Embarassed то това са май нещата , който човек може да прави с една ръка. Но аз се усъваршенствам вече почнах още доста нещица да правя едноръка .... hahaha

# 19
  • Мнения: 46
Мерси за доброто посрещане  Hug
Малкият мушмул днес му биха първите ваксини и го прегледа докторката.Каза,че е наред всичко и да не се притесняваме.Изписа ни капки против рахит.Купих му козметика на Себамед,че още не е къпан целия заради операцията,а само дупето,което доста го бяха подсекли в болницата,но малко по-малко се оправя със Судокрема.
Голяма шаш и паника бях първите дни ,докато се опознаем,яко тормозих сестрите и докторите,сигурно им идваше да ме  #2gunfire,добре че Валко им беше любимец и с радост ме отменяха в опитите за оригане,най-много зор с това видях,но като ни преместиха в друго отделение и нямах помощ се мобилизирах и се справях по-добре.
За сега е доста кротък-хапва с желание,спинка по1,2 часа между яденето и само 1 вечер ми будуваше от 4 до5.30.
Опитах се да му потдържам режима на ядене,но реших да не го будя по часовник,а той сам да си каже кога е гладен и сега хапва в 7,10,13,16 и т.н.
Оставих го с баба му и бях до болницата да ми свалят конците.Имам малък отвор,но с баня с тетра трябва да се затвори сам до 1 седмица.
Това е за сега от мен.Много се радвам,че сме у дома,толкова ми беше притеснено,че почти не се храних и резултата е -3кг за една седмица.
  bouquet

# 20
  • пак там
  • Мнения: 2 885
  Честита радост на Радето и цялото й семейство!Приятно гушкане!

  bouquet за мамата дето направи темата!
  bouquet за алхимика за готиното заглавие!

 Ние в събота бяхме в Пловдив(обичам го този град   Heart Eyes) с малчо, беше доста ветровито, но и доста по-топло от София, и успяхме добре да се разходим.На дребния пътуването му се отрази много добре и като се прибрахме спа като къпан, а и там беше много кротък успяхме да хапнем в Хепи, после и на сладкарница ходихме и той понесе стоически всичко.Даже с мъжо се майтапихме, че отсега се учи да пътува и да обикаля по заведенията какво ли ще е като порастне  Crazy.


Ха, нашият бебо това разстояние София-Пловдив го няма за нищо! Колко пъти го е минавал в корема ми... Сигурно сега да го пусна - сам ще си го изпълзи, без дори за посока да попита  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1
запис и от мен  Hug

Красикоко и мен ме притесни! Ние също имаме пъпчици по лицето и вратлето и нослето ни хърка.  newsm78

Раде,  welcome ! Много се радвам за вас! Много да го нацелуваш Валко!

# 22
  • София
  • Мнения: 2 508
Май не може всички да имаме стафилококи, а... Laughing

# 23
  • Мнения: 71
цоп и аз в новата тема, благодаря на мамата, дето я пусна /къде е Фокси?/
и мойто "гардже" има и пъпчици и похъркване, на консултацията ще питам.
    аз знаех за Шейново, нали съм родена там, инфекцията си е там откакто майка ми там се е раждала ... то не че на другите места има гаранция ...
качих най-после и аз снимки в албума, оххх, реве гладника ... до после
 Hug

# 24
  • Мнения: 69
Нашите пъпчици са ситни с бели връхчета. Все едно гнойни пъпки , но по-дребни и са доста .
Започнаха да се появяват първо по челото , после по бузките и вратлето , а сега гледам , че има и по ушичките .
Наистина , едва ли всички имат стафилококи , но не е лошо да се консултирате с лекар .
На нас ни казаха 100% стафилококи , но аз си мисля , че само микробиологията може да потвърди със сигурност .

Извинявам се , ако съм ви изплашила , но яко се бях ошашкала
  Embarassed

# 25
  • Мнения: 2 829
Раде, много се радвам че вече сте си вкъщи! Дано вече всичко да е наред и с двама ви!

# 26
  • Мнения: 1 121
цоп в новата темичка Laughing

и да се оплача, тамън похвалих времето и то взе, че се скапа...

Раде, добре дошли с Валето Hug

Красикоко, бързо оздравяване на малката. Ние нямаме пъпки, ама ще съм нащрек.

# 27
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен!

Малко се позагубих, но съм ви изчела изцяло. Иначе си вися във форума от около 3 дни и все не мога да пиша.

Ние в събота направихме питка на Криси. Бяхме и на църква. Междудругото ни взеха 10 лв. /видях че сте го разисквали/. Събрахме доста подаръци и една невероятна икона на Св. Стилиян, който бил закрилник и покровител на децата и семейството.

Нещо от някокло дни като че ли наистина сме се поочовечили, рева е намялял обаче за сметак на това имаме жестоко пъшкане, което побърква мама. То като реве си има начин да го успокоиш, но като пъшка - нъцки.

За болничните- аз в сряда трябва да си вземам 3-я и знам че той се подава с 1 приложение и копие на акта за раждане.

Раде - ДОБРЕ ДОШЛА! НАСЛАЖДАВАЙ СЕ НА СЪКРОВИЩЕТО СИ!

За времето - омръзна ми този студ, макар че аз малкия не го жаля и често го извеждам още от 15 ден. Смятам в сряда пак да сме на линия-

Момичета, губя се защото кандидатства за нова работа. МИнах писмения изпит мзиналия вторник с пълно 6, утре ми е устния. Стискайте ми палци, вече знам че това помага.  bouquet

Чао за сега от нас. Целувки по гъзоци на сладки бебоци.

П.С. Успях с аватара. Не съм толкоз неграмотна, бре народе!!

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
bibi_iv ,успех ти желая  Praynig Praynig Praynig
Ей голям рев след баня ,ужас  Crazy При вас как е положението ?Докато се къпем всичко е ок,обаче после ,рев,рев  ooooh!

# 29
  • Мнения: 176
Зъбче,и при нас е голям рев след баня.Но от няколко дни гледам да правим къпането по-късничко към 10-10.30,та да може да поспи до 6,7часа.Аз едвам издържам до това време,но такива са нещата.Вие към колко правите банята и нощем буди ли се още?

Общи условия

Активация на акаунт