Vip Brother епизод 3 - Първи номинации

  • 71 423
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 4 784
И аз тук  Flutter

Харесвам Дияна Любенова  Peace
Тя ще влиза ли? Не съм гледала предаването последните дни, а и вас трудно успявам да ви следя.

# 17
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Диана Любенова ще е новият гост съквартирант.
О, тя определено ми е доста по- интересна от Луканов (не мога да го дишам, ама никак) !
А Гала и Емо отдавна са си дружки!
  bouquet за темичката!

# 18
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Моля някой който е гледал днес "На кафе" да каже по-подробно какво е казал Христо Мутафчиев на Гала за благотворителността им.

# 19
  • Мнения: 153
Записче и от мен. Решиха си своите проблеми, че почнаха хорските  Whistling

# 20
# 21
  • Мнения: 2 759
                        И на мен много ми харесва Диана  Peace. А тъкмо си помислих, че е време за нова тема - и тя е факт  Hug.

# 22
  • Мнения: 312
И аз харесвам Диана.

# 23
  • Мнения: 720
Радвам се, че влиза Дияна Любенова, определено ще е по-интересна от Румен Луканов. И все пак се радвам, че гледахме него, а не Милен Цветков.  Crazy
Довечера ли ще дават първата мисия или вече съм я изпуснала?

# 24
  • Мнения: 2 759
Радвам се, че влиза Дияна Любенова, определено ще е по-интересна от Румен Луканов. И все пак се радвам, че гледахме него, а не Милен Цветков.  Crazy
Довечера ли ще дават първата мисия или вече съм я изпуснала?
                         О, и от Цветков могат да се очакват щуротии, не бъди песимист.

# 25
  • Мнения: 720
За щуротии - ясно, гледам ги с Лора от време на време.  Hug Но някак не ми е  симпатичен, не знам защо, много ми е заядлив.  Crazy И има навика да повтаря думата "добре" във всяко изречение.

# 26
  • Мнения: 398
Моля някой който е гледал днес "На кафе" да каже по-подробно какво е казал Христо Мутафчиев на Гала за благотворителността им.


Тази сутрин актьорът направо закопа Гала в предаването й На Кафе, като заяви, че не харесва риалитито, в което тя участва. Той е категорично против Брадъра, без значение каква му е мисията. Христо не приема неговото милосърдие този сезон и не се съгласява с идеята. Гала се опита да го убеди, защото се ввключила в проекта, но мисията и бе невъзможна. Мутафчиев е против да се събират пари благодарение на воайворството. Него не го интересува какво се гледа в другите държави, вълнува го какво се излъчва по българските телевизии. Не смята, че такива предавания учат подрастващите на морални неща.
http://www.svetsko.com/

# 27
  • Варна
  • Мнения: 956
И аз тук да следя  Hug

Много лошо, че почивните дни са от 17ч предаванията и не успявам да гледам  Rolling Eyes

Не харесвам Милен и се радвам, че няма да е вътре  Wink

# 28
  • Мнения: 521
И аз тук - фен съм на Диана - понякога прекалено откровенна ер но е супер. Аз пропуснах нещо, но останах с впечатлението, че гост ще е Мамалев, пък после влезе Румен.
Много ме дразни Божидара. Както казва Н. Кънчев .- Чест и почитания към веруюто и, ама така се изказва все едно е докосната от великия дух

# 29
  • Мнения: 2 759
...Много лошо, че почивните дни са от 17ч предаванията и не успявам да гледам  Rolling Eyes...
                        А защо всъщност ги преместиха? Това не се е случвало досега.
                        Абе Вълчо, голям ли ми е аватара  newsm78?

                        А Гала наистина ли не е била омъжена досега  Shocked? И защо в горния линк пише, че всъщност довечера влиза Азис? Малко не вярвам - той си води шоуто все пак  newsm78...

Общи условия

Активация на акаунт