Vip Brother епизод 3 - Първи номинации

  • 71 427
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 6
Ооох тези чалгаджийки са завзели всички сфери-журита в МА,водещи...няма спасение
Не, просто чак сега признават популярността на попфолка и коя е най-слушаната музика в България. smile3521 newsm18 ppp bg "Няма какво да говорим, попфолка е номер едно, хайде да не спорим, ние сме №1! И във любовта, и в разни други неща без конкуренцияяяяяяяяяяяя!

# 796
  • Мнения: 77
[bБи трябвало да съдим Либия за всичко онова, което ни причини, за  целия този цирк, който разигра. [/b]

Моля ви престанете да слагате всички НАС под един знаменател! Нека мненията да са от първо лице или конкретни цитати! Не позволявам да ме слагат в масата. Имам собствено мнение и виждане за живота! И всеки трябва да го има! Нищо лично  Peace

# 797
  • Мнения: 119
Ние българите сме странен народ. Докато другите държави правят всичко възможно , за да спасят свои сънародници изпаднали в беда ние гледаме как да ги закопаем.Направо публично да бяха разстреляли сестрите пред цял свят , за да се радват някои дребни български душички. Доказано е , че медиците ни не са виновни и че мизерните условия в болницата в Либия са станали причина за заразяването хвърлено върху малка и слаба нация , която да отнесе вината.И сега когато тази смела жена участва в предаване с мисълта , че всичките тези хора
, които носиха лентички и се събраха на площада ще я подкрепят и ще помогнат на деца в беда все се намира някои дето да каже , че е виновна. За нас е важно да има кръв и зрелища.Някой трябва  да умира , да бъде измъчван , а когато се надигне веднага го стъпкваме с презрение.Вярна е приказката , че  само при българският казан в ада няма дяволи , защото ние сами се топим един друг в казана.Един възпитан, емоционален и приятен човек , лежал в затвора защото е говорил истини и кандидат за политик също е достоен за презрение и обиди.Дачо също е изключително приятен и земен , но някой все пак трябва да си тръгне. Какво по-нормално от това най-малко популярния и полезния да си тръгне.Аз харесвам и тримата и мисля, че каузите трябва да бъдат подкрепени.И понеже сме свикнали да приемаме Биг Брадър като забавление за ниско образовани хора и повечето ги е срам да кажат , че го ледат , за да не ги помислят за част от масата повечето отричат или съответно оплюват и обиждат едни хора, които са отнели от ценното си време , за да правят неща , които по принцип трябва да ги прави нашата мила държава.  Peace PeaceМного точно казано.Браво!

# 798
  • София
  • Мнения: 1 541
Тошко спи Laughing

# 799
  • Мнения: 3 214

А-а-а, спи той  Grinning Сигурно подремва до пристигането на КамитУ  Mr. Green

# 800
  • София
  • Мнения: 1 541

А-а-а, спи той  Grinning Сигурно подремва до пристигането на КамитУ  Mr. Green
a ... тя отива да си л'ега с Божидара

# 801
  • Мнения: 400
Йееее Мегазвездата Камелия влезе в къщата.Лесбийката веднага й се лепна Joy
Сега ще има истинско шоу

# 802
  • Мнения: 0
Има ли някъде линк за безплатно гледане ?

# 803
  • на пистата
  • Мнения: 5 845
Все ми се струва, че от тук нататък приходите ще намаляват и другите каузи съвсем няма да съберат дори и половината, както първата.  Thinking
ще намалеят много ясно,много афиф ми се виждат каузите им.аз не съм пращала смс-си,ако беше за някое/и болни деца бих пратила,но нито една от двете им  каузи не ми харесва.това си е само мое мнение Peace

# 804
  • Мнения: 78
Радвам се, че Дачо излезе. Не можех да си представя, че хората ще предпочетат Дачо пред Кристияна. 

# 805
  • 7800
  • Мнения: 243
Ами, то се оказа, че всъщност и да пращате, и да не пращате смс-и - все тая. Те са си решили, кой, кога да излезе и винаги ще се намери по някой роднина или приятел, на който да се обадят - за тези, които не трябва да излизат - и да "дари" 500-1000 лв., които са равни на доста смс-и. Със сигурност смс-ите за Дачо за били в пъти повече от тези на сестрата.

# 806
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Аз бях за Дачо.Стори ми се грозна защитата на Кристиана-"спомнете си найните страдания".Не може заради това,което е преживяла в миналото,винаги да е по-предпочитана.Нали каза,че не иска да живее с миналото,а сега да си спомним.Редно ли е да използва мъката си и тази на другите,които бяха с нея? newsm78И се смееше неестествено и нервно,когато чакаха да обявят името на отпадналия Crossing Arms

# 807
  • Мнения: 121
Аз бях за Дачо.Стори ми се грозна защитата на Кристиана-"спомнете си найните страдания".Не може заради това,което е преживяла в миналото,винаги да е по-предпочитана.Нали каза,че не иска да живее с миналото,а сега да си спомним.Редно ли е да използва мъката си и тази на другите,които бяха с нея? newsm78И се смееше неестествено и нервно,когато чакаха да обявят името на отпадналия Crossing Arms
и на мен ми беше неестествена  Crossing Arms,освен това сега ако си излезе и софито  #Sillyще стане скучно  newsm78

# 808
  • Мнения: 0
...дали пък и не бе Кристияна, тази сестра, която бе мъчена и подписала самопризнанията...

Да, Кристияна единствена прави и подписва самопризнания! И междудругото банките със заразена кръв са намерени само в нейната квартира! За нея се говореше, че била любовница на някакъв либийски министър на здравеопазването и така въртели далаверите! Другите сестри го отнасят покрай нея! И наистина не са били приятелки никога. Доколкото знам в затвора въобще не са общували с Кристияна и Здравко!

Ако и теб уважаема те затворят в либийски затвор след 2-3 дни ще подпишеш каквото ти поднесат  Thinking

А доказателствата ... как да ти кажа ... там е тоталитаризъм ... сещай се ! Confused

# 809
  • Мнения: 2 821
Ооох тези чалгаджийки са завзели всички сфери-журита в МА,водещи...няма спасение
Не, просто чак сега признават популярността на попфолка и коя е най-слушаната музика в България. smile3521 newsm18 ppp bg "Няма какво да говорим, попфолка е номер едно, хайде да не спорим, ние сме №1! И във любовта, и в разни други неща без конкуренцияяяяяяяяяяяя!
Твърде се надценявате!

Общи условия

Активация на акаунт