Какво закусвате сутрин?

  • 7 398
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • варна
  • Мнения: 1 830
Всяка сутрин ям Активия Wink

# 16
  • Мнения: 581
 Закусвам овесени трици със сок.

# 17
  • Мнения: 3 372
Някакви сандивичи, или нещо останало от вечеря /ставам не точно сутрин Mr. Green/ и кафе Peace

# 18
  • Мнения: 5 001
Закусвам овесени трици със сок.
Joy Joy Joy Joy
И аз съм на овесени трици+1/2 кисело мляко
Или ги варя с извара и 1 яйце
Или ги правя на палачинка,която намазвам с извара и слагам пуешка шунка отгоре. Crazy Crazy Crazy

# 19
  • Мнения: 63
аз закусвам плод от рода на ябълка, портокал, киви или греипфрут...  Whistling
типично за РХ закуска   chef

# 20
  • Мнения: 804
Обикновено правя закуска за мъжа ми и децата,но аз рядко хапвам с тях.Закуската ми е кафе/силно и горещо/ с цигара.

# 21
nai-4esto sandvi4i, pitki ili pyrjeni filiki s airan, a prez sybota i nedelq se givezim s doma6na banica, makaroni.Idei vinagi ima, nai-ve4e v internet.

# 22
  • София :(
  • Мнения: 215
  Ама много трицоядящи сме бе  Laughing Laughing Laughing Моите обаче са с прясно мляко,няколко капки подсладител и нес кафе, другото кафе си е башка  Laughing, че и не е едно обикновено.

# 23
  • Мнения: 1 394
Чай с мед и лимон,след 1ч. плодове,според сезона или плодова салата с овесени ядки и мед.

# 24
  • Мнения: 2 926
Откакто установих, че когато закусвам отслабвам, започнах редовно да закусвам.
Сутрин хапвам или варено жито, или овесени ядки или плодове.

# 25
  • Мнения: 1 902
Сутрин съм на хладка минерална вода с лимон и кафе със сметана kaffeetrmker_2Въздържам се от ранно хранене,защото съм много лакома и като ми се отвори апетита от сутринта,цял ден съм обречена на хапване.С този метод от година,влязох в мечтаната форма Peace

# 26
  • софия
  • Мнения: 2 140
Обикновено правя сандвичи.

# 27
  • Мнения: 319
аз обикновено не закусвам, но мъжа ми всяка сутрин хапва ябълка или друг плод и овесени ядки в кисело или прясно мляко

# 28
  • Мнения: 830
Сандвич със сок, понякога и баница, ако съм била на кеф да я правя.

# 29
  • Мнения: 262
Откакто установих, че когато закусвам отслабвам, започнах редовно да закусвам.


Много е вярно това  Peace

Аз винаги закусвам различно според времето, което имам за приготвяне на закуската , но винаги е Дюканска закуска  Wink

Като имам поне 10 мин си правя кексче с трици и стъргана ябълка и канела - страшно вкусно е . Има и много други варианти на кексчето , но това ми е фаворита.

Когато нямам време просто си забърквам триците с кисело или с топло прясно мляко.

Общи условия

Активация на акаунт