Димитровград-8

  • 17 710
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 447
Честит рожден ден на порасналия малък мъж...Да расте здраво и безгрижно дете,да радва мама и тати и всички около него.

Почерпете се днес и за здравето на моята сестра,която днес също е рожденничка.Да ми е жива и здрава!  bouquet

# 256
  • Мнения: 4 784
 nbirthday newsm59
Честито на Велизар!

Пожелаваме му да расте здрав и щастлив!

adi_v4, честита ти рожденичка и на теб!

# 257
  • Мнения: 2 521
Честит първи рожден ден на малкия сладур.Много късмет и само усмивки да огряват личицето му!

Ади честит празник и на сестра ти.

# 258
  • Мнения: 384
Здравейте и от мен!
Искам да ви покажа каква инициатива организираме в Пловдив: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=401002.0

Ученици от началните класове на ОУ "Алеко Константинов" и деца от ОДЗ "Слънце"; Димитровград дариха за базара сувенири и неща изработени от тях самите.

Благодаря им за подкрепата!

# 259
  • Мнения: 4 784
Светле, до Пловдив незнам дали ще успеем да дойдем, но искрено ви пожелавам УСПЕХ!

# 260
  • Мнения: 384
БЛАГОДАРЯ!  Hug

# 261
  • Мнения: 4 784
Честит празник на дечицата!
С пожелание за много здраве! Усмивките да не слизат от лицата им, да са весели, радостни и безгрижни!

  bigdance2 newsm67  ura

# 262
  • Мнения: 155
и от мен честито на всички, които пазят детето в себе си
И на вашите съкровища също пожелавам да са живи, здрави и най-щастливи

# 263
  • Мнения: 476
Здравейте мами от Димитровград. Търся инфо относно това дали пазарът ще работи в събота. Решили сме да си направим разходка, но сега се сетих, че може да няма пазар поради изборите в неделя. Моля помагайте... Hug

# 264
  • Мнения: 155
днес и утре ще има, в неделя не

# 265
  • Мнения: 476
благодаря   bouquet

# 266
  • Мнения: 4 784
Ехо, къде се покрихте мами?
Деси, отдавна не си писала. Как е бебо?

# 267
  • Мнения: 155
тук сме Вени, но от жегата нещото се поуспахме Аз се надявам  Натали да разкаже как мина купона за 1 юни

# 268
  • Мнения: 4 784
Ама имаше ли купон? Аз съм пропуснала...  Rolling Eyes

# 269
  • Мнения: 155
нали щеше да прави нещо в София

Общи условия

Активация на акаунт