Цветна бременност

  • 10 516
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 763
Едва ли, но практиката познава и други случаи.  baby_neutral


Седмица след закъснението може да се види плоден сак, така че след 3-4 дни можеш да отидеш на вагинален ехграф.

Темата ти не е за тук, но така или иначе ти не можеш да я преместиш.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Здравей Инга! Аз преживях абсолютно същото този месец и съм бременна  Simple Smile
Цикълът ми дойде уж навреме, но беше само 3 дни и само през деня (по принцип нощем много ми тече), после спря и около седмица излизаше по малко едно кафеникаво нещо. Не предполагах, че е цветна бременност, въпреки че с мъжа ми здраво "работихме" по въпроса  Wink Ходих на лекар преди 1 седмица и ми казаха киста на яйчника. Аз се усъмних и тогава ми хрумна да пусна тест - беше положителен. Това беше 9 дни след прокървяването. Иначе в деня преди да ми "дойде" правих тест и беше отрицателен.
Едва днес на видеозона се видя набъбнала лигавица на матката и малка точица  Grinning

Според лекарката причината за цялата ситуация е била много късна овулация. Затова съм имала кървене на датата на цикъла и затова толкова късно се видя точицата.
Съветвам те да изчакаш поне 10 дни, тогава си пусни теси и ако е положителен едва тогава има смисъл да ходиш на видеозон.

Стискам ти палци  Hug

# 17
  • Мнения: 763
Честито и лека бременност!

Общи условия

Активация на акаунт