Възстановяване на разходи от Дженерали - Закрила

  • 12 842
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 262
някой има ли по-прясна информация за този фонд?!
на мен ми предстои раждане и се чудя дали ще ми възстановят разходите от застраховката...

# 16
  • Мнения: 1 572
някой има ли по-прясна информация за този фонд?!
на мен ми предстои раждане и се чудя дали ще ми възстановят разходите от застраховката...
Каква точно ти е полицата? Обади се да питаш агента, при когота си сключила застраховката.

# 17
  • Мнения: 453
До преди няколко месеца и мен ме осигуряваше съпругът ми в Дженерали- Закрила.
Първото раждане ми го покриха (раждах в МД), там координаторката е Елка Добрева (мисля  Thinking) и тя много се грижи за родилките. БХС и за второто раждане ми беше безплатно. Но когато исках да ми покрият феталната морфология, ме върнаха за направление от д- ра, за да се уверят, че не съм отишла на ФМ на своя глава. Тия 100лв ми ги възстановиха след като се бях отказала да ги чакам вече. А за други разходи не съм си правила труда да ходя, защото при тях всичко става с клизма. Дори когато прокървих в 8 г.с. и отидох при техен гинеколог на Дондуков, той каза, че трябва да си платя прегледа, накрая не го платих... Ама все се чувстваш като просяк при тях. Не бих се осигурявала доброволно там.

# 18
  • Мнения: 0
какви документи представихте  за възстановяване на разходите по феталната анатомия /морфология/? От Жк ли искате нещо като направление? Ако някой може да ме осветли по въпроса

Общи условия

Активация на акаунт