Отговори
# 60
  • Мнения: 124
Мили виртуални приятелки Hug
На този прекрасен ден Благовещение искам да ви пожелая здраве и много доброта! Бъдете щастливи хора!

Мила Евелинка, честит имен ден на малкият голям мъж Благовест! Да расте здрав и бездрижен,  да бъде пример за малката Маги и след време - твърдото мъжко рамо, на което можеш да се опреш!


Днес и моя прекрасен палав Божидар празнува своя 9-ти рожден ден! Нека бъде здрав и разумен, да продължава да ни радва, и поне малко да спре да ме ядосва Joy
Почерпете се за негово здраве Peace
Аз до сега украсявах стаята, дано се изненада утре от вида и!

# 61
  • Мнения: 153
Роси честит рожден ден на голямото ти момче. Нека е все така умен и много, много успехи му желая. И да те успокоя най вероятно никога няма да спре да те ядосва, но пък точно там му е чара на момчето ти, не му се сърди, гордей се с него!!!
Евелинка честит имен ден и на Блажката, да е жив и здрав.
Мери честито пълнолетие на Тян. Смело да стъпва в живота напред и много късмет му желая.
Виви толкова много сняг, много красиво наистина, но някак си след плажната сесия на Тони ми се видя малко не на място. Личи си че добре сте си починали и наспали надявам се.

Аз също съм давала вече ягоди на Лео. Първо в някакво пюре беше и наскоро и една прясна изяде, хареса му и не е имал реакции. Леща също скоро му дадох да опита, но боб още не. Ако ме чуят англичаните ще опулят едни очи. За тях най полезната храна е яйца и боб дори и за деца. Лео го мажа само ако е суха кожата, а дупето от раждането го мажа много малко, само ако е зачервено , но това е много рядко.
Тони вие къде сте сега? Може би си писала, но съм пропуснала. Умирам си да живея на някой топъл остров, а то какво се получи, закотвихме се в дъждовна Англия. Добре че вали много по малко от колкото и се носи славата.
Миркам щях да пиша за разходките. Според мен най удачния вариант е количка за породени, качваш ги и двамата и тръгваме. Друг вариант е с колата до парка, там слагам бебето в слинг и Лео в количката, или го пускам да бяга и така. Само не знам до колко ще мога да го гоня с бебе в слинга. Но засега така ги виждам аз разходките. Определено ще е интересно преживяване.
Лека нощ от нас Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 747
Добро утро от денонощната смяна Grinning

Аз вече съм  на второ кафе , а Камен на третото детско Grinning

Роси, да е жив и здрав Божидар Grinning Да е много умен и талантлив, много победи му желая Grinning

Честит имен ден и на Блажката, и на чичо му Wink  Grinning Да са живи и здрави Grinning


Мерси за почерпката и на Роси , и на Евелина, ще си похапвам цял ден Grinning

Тони, Тони...какво да  ти кажа...освен да се изкъпете веднъж и за нас Grinning

Виви, много красива белота Grinning Аз и снега много обичам Grinning

Камен не  от ящните, но съм му  давала и ягода, и сладолед, след няколко близвания губи интерес. Кози продукти бих давала с голяма охота, стига да мам от къде да ги взема.

За мазането- тялото рядко, дупето само при нужда, но при него това е много рядко, иначе къпането всеки ден, че понякога и по два пъти на ден Grinning

За разходките за породени дечица все се каня да пиша - виждала съм едни степенки с колелца, които се захващат за задната част на количката и по-голямото детенце стъпва там и се вози. По-вещите в търсенето в интернет, ако намерят снимка- да пуснат Grinning И аз ще потърся Grinning

Лек и спорен ден Grinning

Намерих линк за борд за количката  Grinning

http://www.lascal.se/Default.aspx?PageID=93ee928c-0468-4448-a617-1b9efbd6b78e

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 07:56 от tchara

# 63
  • Мнения: 88
Добро утро
Чара много сте ранобудни ето и от мен за другите по едно
Честит имен ден на Блажко да е весело и здраво детенце
Честит рожден ден на батко Боби , все такава радост да носи на мама и тати
Ели казах и аз на майка да не ме снима, но тя не уж само питките да ги хванела по хубаво.
Ади защо да му е петбулска исмивката, имаш предвид че е с долното чейненце напред ли? Пламенка в последно време само в такова състояние стои. Паща и е с обратна захапка и на мен никак не ми се искаше тя да прилича по това на него.
Готи аз къпя през ден и не мяжа още от лятото. Не обича никък да я цапотя. Кремче на дупето слагам само ако е зачервено.
Тони ние имахме веднъж в кухнята боб и много и хареса, но такова пр........ не е имало до сега. От тогава не съм давала, ще има време да яде. Ананас и аз съм давала, но и изби пак едно малко обривче по пузките, но не съм сигурна че е от него защото по същото време уде и варено жито.
ААА Виви как сте оцелели в този сняг, ей завидях ви да знаеш пу пу да не ви урочасам.

# 64
  • Мнения: 87
Добро утро мили мои,
аз нали закъсняла та вижте само накуп колко нюанса на синьото имам newsm62 newsm53 smile3508

,направо от на Тони сауната в на Виви ледника се мятам,ей какво по-хубаво има от моржуването hahaha
Та по тоя повод Софиянки,честит ви сняг ако може да се вярва на синоптиците Joy
Тони ,много е хубав сладунко,и много голям изглежда на другата снимка,ама не се стеснявай -върви наистина си умий очите очите,че с това време при нас  hahaha
Роси,дето ходи босо-Да ти е Честит Рожденния Ден на умния,прекрасен и талатлив шахматист!Не знам как сте го изчислявали баш на Благовещение да излезе от фурната,ама дано Господ винаги да е с него във всяко едно начинание!Нека да е все така темпераментен,креативен,индивидуален и пленителен....и дано да е и търпелив,че като дойдат принцесите с нощния влак-да издържи на обслужването им hahaha Wink
Това мила моя е за теб
Евелинка,Честит Имен Ден и на Блажката,да расте много здрав,добър и послушен батко,пръв приятел в игрите пръв другар в живота на Магушка!
Ели,козето мляко е наистина е най-доброто,давай смело.Но и двете с Тони изчакайте с тия ягоди-един от най-силните алергени са,друг е въпроса като минат термична обработка. Hug
Изабелитке,дано няма нищо на красавицата,а оня лекар да си яде ушите-нейните са приказни Grinning
Дарчо,всички минават през такива периоди на неядене,не се тревожи.Оставяй я да дъвче бисквитки или коричка хляб,или плодове...неща които да държи сама и да не се чувства сякаш е на масата.Ние пък айран много харесваме и  го пием от чашата ни на Нуби със сламка,та защо не пробваш да и го сипеш в стъклена чаша със сламка и да пиетне и двете.може да и казваш наздраве и да й чукаш леко чашката.Не познавам дете дето да не се забавляба с това newsm78А за яденето,ще отшуми,просто наблягай на течности,може и сок от компот,повечето са сладки и ще набавят доста енергия.Провери ли да не ви избива зъб newsm78 Hug
Троли,на вас мина ли ви злоядството newsm78
Относно разходките,аз си купих специално количка която има отзад място за стъпване на по-голямо дете,не е нищо особенно самата тя,но пък ми е супер удобно,а е и лека и така не ми се налага да мъкна едната като мрънка другата.После ще я снимам и ще ви покажа,че в сайта на Кенгуру не я намирам.
Да ви се похваля,че моята Тарталета изведнъж напредна в речниковия състав.Вече казва Бода/вода,Миси/мерси,няма,давай хахахах
като си представя ,че на тая възраст със сетра и си водих разговори hahaha,но пък както вече споменах и преди ,физически е много по-развита,докато изчета 2стр. 5 пъти ми изключва копма Mr. Green
Чаринка,Камко да не ти е набарал кафето вчера hahaha,ама и Ани 2 дни ни буди час и половина преди да дойде време на кака да става за градината #Crazy
Мери,коя ваксина слагахте бе злато?Говори ли с педката?Не е хубаво така ,че е станало,ама нали знаеш че няма в нито една градина да ви вземат без ваксини.А и глобата е по 50лв на пропусната ваксина-ще се разорите мила Hug Hug
Въче,кво сънува снощи?
Оф айде ,че на Слънчето кафето се стопли Wink,да ходя да си правя второ,че аз студени ги обичам Hug

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 09:21 от Кас

# 65
  • Мнения: 2 447
Добро утро!
Евелинка,Честит имен ден на Блажката.Със здраве да и носи името и да ви радва много.
Роси,Честит Рожден ден на порасналото ти момченце.Да те слушка повече  Wink От здраве и късмет да не се оттърва.

Слънчице,мерси за кафенцето.За "питбулската" усмивка,точно на това ми прилича като си изкара долните зъбки пред горните. Mr. Green Та зотава така.Иначе и Иво напоследък все така стои,но и трака/скърца със зъбките.Аз си мисля че му е интерсно как се срещат и звука,който става и затова е така.Ама,знам ли иначе никой от нас не е обратна захапка.

# 66
  • София
  • Мнения: 96
Честит рожден ден на Боби ! Да е жив и здрав, и все така умен и добър !

Честит имен ден на Блажката ! Нека да е здрав, щастлив и да радва много мама !

На въпросите на Готи: 1) Мажа тялото през ден с млякото на Бюбхен, 2) Все още мажа на всяка смяна на памперса с кремче Бюбхен, 3) Преванар-а мисля да го сложим на 2 годишна възраст, преди яслата (но ще го обсъдим с таткото). Скъпичка е, но мисля че си заслужава! Ето и листовката на тази ваксина: http://www.emea.europa.eu/humandocs/PDFs/EPAR/Prevenar/H-323-PI-bg.pdf
Днес смятам да водя Викито да й продупчат ушичките.
Ади много е сладко питбулчето ти. И Вики прави такива физиономии, мисля че заради зъбките. Преди скърцаше с тях, мен в началото ме втрисаше от това, а тя се кикотеше и го правеше нарочно, сега вече отшумя. Ах, блазе му на Дани, искаме и ние да ходиме боси по плажа. Ева много е пораснала, пу-пу, каква мома е станала, ще вземе някой да си я заплюе. И Рая е прекрасна и каква сладка усмивка има само. А Стефко наш добре си е изкарал сред бялата прелест. Много са готини снимките на Лео и мама сред природата.

Приятен ден от мен!

# 67
  • Мнения: 307

Слънчице,мерси за кафенцето Hug

Честит рожден ден на Боби!!!Нека бъде все така умно и добро дете и да радва всички нас със своите успехи!!!

Роси,мила,да ти бъде живо и здраво момчето и повече да те слуша!!!

Честит имен ден на Блажко!!!Все така примерен и послушен батко да бъде,щастливо детство му желая!!!

Ивелинка,весел празник ви желая ,за теб

Честито Благовещение на всички!!!

# 68
  • София
  • Мнения: 974
ЧРД на бате Боби. Да расте здраво и весело дете. Да покори много върхове ( в шаха и не само) и да слуша поне малко мама и тати.


ЧИД и на Благовест. Да е здрав, умен и вечен другар на Маги.



ЧРД и на Тян. Да е здрав, разумен и късметлия. Мери да ти е опора от тук нататък и за пример на Ива и Емма.


Честито Благовещение на всички.


Ягоди не съм давала, но като излязат градинските може би ще пробвам дали ще има реакция. Иначе са много полезни.
Боби го къпя всяка вечер и след това му мажа с Мустела тялото, а дупето почти на всяка смяна на памперса с Бочко. Много му е нужна кожата и бързо се зачервява.
Боб, леща и грах вече давам.
За ваксината не съм запозната, но ще се информирам и ще преценя.
Друго не се сещам засега.
Весел и усмехнат ден на всички.

# 69
  • Мнения: 543

Честит рожден ден на бате Боби! Да е жив и здрав, и много щастлив и да слуша мама и татко! Роси, хареса ли му украсата като се събуди днес?

Евелинар, честит ти именник! Богородица винаги да го пази и закриля!

Честито Благовещение на всички! Много хубав празник е това за мен!

Каттт, изчерпателна е много информацията! Аз ще се консултирам и с педито, но говорих с една неонатоложка от майчин дом и тя ми каза, че за нас най - подходящ е вариантът  да го ваксинирам септември и октомври по веднъж и след една година реимунизация. Малко съм объркана, защото прочетох в това, което си пуснала, че трябва да е с интервал между ваксините 2 месеца и не се налага имунизация след годинка. Освен пак да говоря с неонатоложката и да и покажа това, кето съм прочела?!

# 70
  • Мнения: 354
Само аз ли не смогвам да се разпиша подробно тези дни? Все нещо излиза за вършене докато Ици спи , а буден ли е мога само да попрочета открак какво сте писали. Седна ли , мъникът моментално се насочва с яростен поглед към мен , започва да мрънка и да ме дърпа за краката. Същата реакция има и когато мия чинии , само дето тогава нямам нищо против да зарежа работата и да го взема на ръце.

  ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА БЛАГОВЕСТ НА ЕВЕЛИНА. ДА Е ПОСЛУШНО И ЗДРАВО  МОМЧЕ!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОЖИДАР !ДА Е ЗДРАВ , УМЕН, СИЛЕН И С НЕЗАВИСИМ ДУХ!
Пък мама да не  се ядосва , то детето компенсира с постиженията си в шаха. Роси , споко , душа и Ели е невъзможно чофрантилчеоще от малка . Но съм разбра , че при нея нещата се получават само с добро. Развикам ли се , се заинатява и няма оправия. Използвам и друг похват, които при нея работи : Поощрения и малки наградки вместо наказания. Не казвам " Акож не си научиш , няма да отидеш да си играеш с Вики " а я подканям. "Хайде бързичко си научи , че да слезеш на игра при Виктория".
 За ягодите - Кас е написала много точно. Освен , че сами по себе си са силен алерген , оранжериините се обработват с различни химикали , за да са устойчиви на болести и при транспорт. Всички тези химии също алергизират. Така , че според мен - малкото дете може спокойно да мине и без тях. Когато са термично обработени , алергизиращият ефект се понижава, именно за това ягоди и праскови се срещат в някои  детски храни. И още нещо : възрастта е фактор при проявата на алергии при децата.
 Боби леща , аз също не съм давала , не ям и аз - знаете нашите истории.
В тази връзка днес Ици се захрани с луканка. Кака му изпуснала на закуска парченце на пода. Минути по късно , дребосъкът се мушна под масата и изпълзя от там с доволна усмивка , но аз неподозирах какъв късмет си е изтеглил.Изплю си находката 30 минути по късно - осмукана и разкъсана . като прочетох колко консерванти  и разни е-та съдържа този деликатес,  лошо ми стна , но и аз си отрязах едно парченце - тъй и тъй отиде конят у ряката ...Сега ще се надявам да не се продриска , че точно утре ще ходим на преглед в София за алергията и се готвя да ни се олекоти  малко хранителният режим.Да  ,утре мъжот ще ни кара на преглед , само се чудя как винаги му излиза и някаква служебна работа в столицата , по същото време. Ние сякаш сме между другото. На всичкото отгоре до 17 трябва да сме си в Лом , че важна  среща имал.... newsm78 Все така ствава - набегом  #Cussing outПоне ще го изманипулирам да ни остави в Джъмбо , докато си свърши делата. .., че нещо побеснявам от служебните му ангажименти.
  Ади, поздравления за решението на сестра ти. По - добре сама , отколкото зле придружена. Такава случка се случи и на една моя близка. Тя си роди детето и си го отгледа сама. Няма по хармонични отношения м/у майка и дъщеря от техните.
  Камчо, нека направеното добро  да ти се върне стократно. радвам се , че между нас има толкова благородни хора.  bouquet
  Е, да взема да приключвам , че то стана цял ферман...

# 71
  • Мнения: 387


Мила Роси, честит рожден ден на първородният ти син Божидар,
пожелавам му много здраве,да бъде все така умен, чаровен и да се обичате и разбирате много,
да ви радва и занапред със невероятните си успехи...Весело изкарване на празника...  bouquet



ЕВЕЛИНКА, да ти е жив и здрав именника, много щастлив и здрав да расте,
да е умно и послушно дете... Heart Eyes


Честит празник Благовещение на всички...  bouquet   Heart Eyes  bouquet    Heart Eyes  bouquet

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 14:11 от бубето 29

# 72
  • Мнения: 674
Роси,да ти е жив и здрав талантливия рожденник   bouquet
Пожелавам всичко най-добро на детенцето ти,много успехи във всичко
и винаги да те прави щастлива и горда,че си му майка
  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes





Весел празник Росинце !     

 

Честит имен ден и на малък сладък Блажко !

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 31
Роси да ти е жив и здрав Боби и да продължава да те радва с успехите си.

Евелинка честит ти именник.Нека расте все така здраво, послушно и хубаво дете.


Всяка вечер къпя и мажа с нивея, но лятото смятам да престана да го мажа.След всеки сменен памперс мажа с крем на бюбхен, но мисля да почна да мажа само при нужда.А относно ваксините не съм запозната ама ми стана интересно за тази ваксина и сега ще прочета листовката.

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 15:22 от zlatоmira

# 74
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Честит Рожден Ден на Боби на Роси!
Да е много здрав, добър ученик и да продължава в същия дух с шаха!



Честит Имен Ден на Блажко на Евелинка!

Честит празник на всички!

Общи условия

Активация на акаунт