ОБРЪЧ

  • 15 934
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 131
Еми видях сега всички отговори и много благодаря, видях и за масажиращите обръчи, но не мисля, ч ем,ога да си купя, защото нямам тази възможност/дете съм и майак ми няма да ми даде пари за тази работа/И все пак аз другата седмица ще ида да си купя един обикновен пластмасов и ще го напълня с ориз,но не целия, че чух, че и синини имат някои.. А иначе няма ли като го отворя и сложа ориз после да земе да се отваря сам???

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 13:00 от soni4ka 121212

# 16
  • Мнения: 4 678
Еми видях сега всички отговори и много благодаря, видях и за масажиращите обръчи, но не мисля, ч ем,ога да си купя, защото нямам тази възможност/дете съм и майак ми няма да ми даде пари за тази работа/И все пак аз другата седмица ще ида да си купя един обикновен пластмасов и ще го напълня с ориз,но не целия, че чух, че и синини имат някои.. А иначе няма ли като го отворя и сложа ориз после да земе да се отваря сам???
..няма Peace..зависи как ще го затвориш Peace

# 17
  • Мнения: 144
Аз не мога да открия във Варна обръч!?  Sad  Някой има ли идея къде може да има!?  Hug

# 18
  • Мнения: 11
Здравейте, мъжът ми ми купи масажен обръч от магазин Top Shop, а и в "Самоздрав" на Ген.Колев 74 го има.

# 19
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Rozi_Rozi_R обикновени обръчи има в детски маркет Вега,в спортния магазин в големия подлез и в магазин за фитнес уреди на бул."Вл.Варненчик"-малко след съда.Предполагам,че обикновени има почти на всякаде,а масажиращи освен в Самоздрав има и на последния магазин,който споменах,на половин цена са,но са китайско производство и се различават по масажиращите топчета.Аз съм с такъв и ми върши чудесна работа. Grinning

# 20
  • Мнения: 241
Ако не се лъжа в мола на Стамболийски има един много голям спортен магазин. Там съм виждала Peace

Дрън-дрън...няма там,не са и чували...както и в никой друг спортен магазин в София.Ако изобщо намериш ще е пластмасов( от левчето,Джъмбо и други китайски магазини) и съответно много лек.Можеш да го пълниш с каквото ти харесва,но прецени колко,че на мен мъжа ми ми го напълни целия с ориз и как тежи сега...а и какви синини имам-не е особено удоволствие да се върти,но се мъча всеки ден.

Не знам за какъв дрън дрън говориш обаче в Мола, в InterSpor(t) и аз видях  Peace

# 21
  • Мнения: 4 678
Съвет...вижте някоя ваша позната... която има обръч..дали можете да го въртите Peace
..защото повечето купуват...и така стои Peace

# 22
  • Мнения: 44
Хей момичета послушайте Поци, че сега и моят обръч така си стои вкъщи защото не мога да го въртя.  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 131
Хей момичета послушайте Поци, че сега и моят обръч така си стои вкъщи защото не мога да го въртя.  Rolling Eyes
  Mr. Green Да, да го послушат, аз поне съм дигурнс, е мога да въртя нали скоро имах обръч.

# 24
  • Мнения: 4 678
Хей момичета послушайте Поци, че сега и моят обръч така си стои вкъщи защото не мога да го въртя.  Rolling Eyes
  Mr. Green Да, да го послушат, аз поне съм дигурнс, е мога да въртя нали скоро имах обръч.
...става въпрос за въртене...поне 20 мин...без да пада Grinning
...е в началото може и по-малко...но то си личи дали може или не може Peace
...ако не може...кардио 1-2 месеца...и ще може Hug

# 25
  • Мнения: 140
az vurq ot izvestno vreme po 15 min na den no kato gledam kakvi predlojeniq davate za po 30 min mai 6te trqbva da po4na malko po usileno  makar 4e mi se struva malko mnojko ama to det se vika trai mome za hubost

# 26
  • Мнения: 4 678
az vurq ot izvestno vreme po 15 min na den no kato gledam kakvi predlojeniq davate za po 30 min mai 6te trqbva da po4na malko po usileno  makar 4e mi se struva malko mnojko ama to det se vika trai mome za hubost
..по 1 час съм въртял Wink

# 27
  • в моя свят
  • Мнения: 849
schön свиква се и въобще не е трудно.На мен дори въртенето на обръч ми е много приятно и единствения проблем е,че ми доскучава....ако има с кого да си говоря през това време бих въртяла и по цял час.

# 28
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Поци писали сме едновременно....

Кажи с какво се "занимаваш" докато въртиш,за да минава времето?

# 29
  • Мнения: 4 678
Поци писали сме едновременно....

Кажи с какво се "занимаваш" докато въртиш,за да минава времето?
..гледам филм Peace..
..но аз мога да се разхождам докато го въртя Laughing
..все едно ,че е залепнал за мен Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт