Отговори
# 240
  • Мнения: 8
Styllisima, май ще ти идваме на гости в такъв случай  Thinking Прекрасно е човек да има двор!

# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 419
НАДЕЖДА ВИНАГИ ИМА .., ти от кой град си (извинявай ако съм пропуснала пост, в който си споменала)?

# 242
  • Мнения: 958
Добро утро, закуската е супер, точно пия кафенце и фрешче, ей ако имаше кой да ми изпече и едно топло кроасанче Simple Smile)
Момичета снощи пак усетих бебчо, и мъжът ми не ми повярва, не можело толкова рано, кълна се усетих го, като мъничко мишле, което мърда вътре, много ми стана мило и пак плаках, от щастлие този път Simple Smile
Днес отивам да си взема детето, не издържам повече, дано вече да няма опасност да я заразя, все пак съм болна вече 5 ден, малко кашлям, ама няма как.

# 243
  • Мнения: 99
Ама нема лошо да ми идвате на гости, тук на село, на двора лятото е толкова хубаво, че не ни се прибира вечер  Laughing Ми представете си в беседката под лозницата а коло нас зелена трева и в  един казан сложени биричките и динята под течаштата вода от помпата ледено студена, скарата цвърчи, мирише на лято ....... еееех вече нямам търпение  Joy

# 244
  • Мнения: 27
styllisima  и аз живея на село .Ние пък имаме барбекю в двора  LaughingИ аз нямям търпение да дойде лятото и да започнем с летните вечеринки с приятели .Толкова е хубаво лятото! Party

# 245
  • София
  • Мнения: 1 197
ДУБРУТРУУУУУУУ
добре дошли на всички нови мамчета!!!  bouquet
радвам се много на хубавите новини от прегледи и ФМ. при моя преглед питах доки за БХС с надеждата да каже, че няма нужда  Rolling Eyes , тя каза да си мина първо ФМ и ако там всичко е ок няма нужда, но после като ни премери, че сме със седмица на пред и заради хашимотото ми каза да ида още тая седмица. та днес трябва отида да завърша тази работа. сетих се да ви питам две неща: трябва да ли да съм гладна и жадна на БХС? и ако някой е ходил при Марков ако искам да ми запише клипче и снимки аз ли трябва да си нося диск? в понеделник съм на ФМ и много се вълнувам след вашите разкази.
как сте се разприказваки за лято, зелено, скари и бириии охххх и аз нямам търпение да е лято!!! ама и да не си в софия!
желая ви весел и спокоен ден и само хубави новини!!!

# 246
  • Мнения: 99
Момичета сега имам малко време имате ли нещо против на променя изгледа на блога, намерих теми за майчинство и бебета, та реших, че може малко по-цветно да го направим  Thinking Какво ще кажете и вие? Ето горе долу изгледа --
http://images.webdzyner.multiply.com/image/4:customizedthemes/ph … mp;nmid=221608821
 http://images.webdzyner.multiply.com/image/1:customizedthemes/ph … mp;nmid=221608821
 
http://images.webdzyner.multiply.com/image/1:customizedthemes/ph … mp;nmid=221608821
http://images.webdzyner.multiply.com/image/1:customizedthemes/ph … mp;nmid=221608821


# 247
  • София
  • Мнения: 1 197
styllisima много ми харесва  Peace Hug  bouquet

# 248
  • Мнения: 23 421
Добър ден и от мен.
ДОбре дошли на всички нови момичета,лека бременност и живи и здрави бебета на финала ви желая.
Честито на момичетата,които са се похвалили в добри резултати.
Гер40,да се надяаме,че кръвното ти е инцидентно,наистина.Хубаво е,че ще те следят така стриктно.
Плами,стискам палци нещата да са наред.
Аз няма какво да разкажа,още ми е много лошо и повръщам веднъж-дваж.
Нямам търпение да се затопли времето.Майка ми живее в къща и цяло лято сме там .Детето има надуваем басейн,ние стоим до среднощ на ливадата.Всичките ми приятели се събират с децата и става голям купон.Зимата така да я мразя.
Днес съм на погача на едно бебе,дано закрепя положението,пия постоянно Вомитусхил.

# 249
  • София
  • Мнения: 463
atadar  няма изискване за храна или вода, диск също не носиш -Марков ти дава. Още в началото му кажи ,че искаш запис да си действа междувременно. Дано са ти дали по-ранен час ,иначе се чака много,понякога почти с два часа закъснява . В чакалнята си има  и машина за вода,може да ти се наложи да я ползваш защото е доста задушно като дойдат 5-6 човека и става ужасно спарено. Joy

# 250
  • София
  • Мнения: 1 197
iskrichka много ти благодаря за информацията!!!  Hug Hug Hug

# 251
  • Мнения: 1 715
Моми4ета имам един въпрос към вас.Кога трябва да се направи първата ФМ?
Тъй като записах 4ас за 30 март,но мислих да правя БХС,но се отказах.Мисля да отменя 4аса,тъй като мисля,4е не е хубаво толкова на 4есто да ме преглеждат,едва в4ера бях на преглед,това все пак е облъ4ване.
Кога най-късно мога да направя ФМ?
Благодаря ви Hug

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Първата ФМ се прави при навършени 12 седмици + 6 дена.

# 253
  • Мнения: 15
Момичета ,кажете нещо за ФМ?
Как се прави !?
 Thinking

# 254
  • Мнения: 1 715
Първата ФМ се прави при навършени 12 седмици + 6 дена.

А защо тогава ми дадоха такъв ранен 4ас? Или за да ходя по на4есто,от финансова гледна то4ка? Confused

Общи условия

Активация на акаунт