Обичам я! и наистина имам нужда от съвет

  • 3 153
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 796
Ама какво означава "но не можем да намерим верният път"...вие отдавна сте го намерили. Нали се обичате, нали искате детенце...какво ви пука за мнението на родителите/ независимо от коя страна са/Щом сте решили да създавате семейство мислете като такова. Не е нужно одобрението на околните. Ако те ви обичат ще ви разберат каквото и да направите  Simple Smile

# 16
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Не можеш да угодиш на всички .........все някой недоволен ще има...... Peace
Аз като трябваше да се омъжвам в чужбина майка ми направо ревеше от страх от ярост защо точно аз и защо точно сега и защо точно за него и дали ще съм щастлива ми акооо ноооооо въпроси много...........обаче сега ....... пак си реве......... Mr. Green само че този път от радост че съм добре и съм щастлива..... Heart Eyes.........някой беше казал една мисъл ВИНАГИ СЛУШАЙ СЪРЦЕТО СИ ТО ЩЕ ТИ ПОКАЖЕ ВЕРНИЯ ПЪТ.....или нещо подобно  Embarassed ............Айде и да пуснеш снимки от сватбата Wink Wink Laughing

# 17
  • Мнения: 721
искаш твоето момиче да е щастливо,тогава я попитай тя какво точно иска и го направете.големи хора сте,организирайте сватбата и поканете родителите си

# 18
  • Мнения: X
Изобщо неможах да разбера какво се опита да кажеш и всъщност за какво ти е съвета? Искаш форума да ти направи бебето ли????
Обичаш, ще се жениш, искаТЕ бебе, за какъв верен път говориш....?

# 19
  • Мнения: 66
обсъди го с нея , и ако видиш , че нещата клонят към голяма сватба , по - добре навий и вашите .  не за друго , нека една сватба да не е камъчето , което обърна каруцата  Wink успех!

# 20
  • Мнения: 10
Въпросът е приятелката ти дали желае сватба. Ако е само заради родителите, не е нужна. Живейте си дружно, имайте си друго детенце и това е. Не се чувствайте притиснати, а така, както сърцето подсказва! Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 1 842
по-важното е че се обичате и искате да сте заедно Simple Smile

# 22
  • Мнения: 10
 Simple SmileНаистина най-важното е какво искате и двамата и варианта да устройва и двама ви.Ако приятелката ти иска сватба,наистина е добре да се съобразите с това-все пак това ще си остане нейна несбъдната мечта в бъдеще.А винаги може да се намали броя на гостите на една сватба до приемливи рамки.Ако пък сватбата за нея не е от съществено значение-действайте така.В днешно време сме изправени пред толкова много предизвикателства,че тази"дилема-за или против сватба" трябва да е последното нещо,което ще спъва щастието ни.Има много по-сложни проблеми от този.Все пак въпросът е:"с или без купон и съпътстващите го разходи"Всяка двойка сама решава дилемата,ако е финансов независима от родителите.А в крайна сметка всеки родител желае най-доброто за детето си,един добър родител би разбрал детето си в стремежа му да е щастливо!УСПЕХ и ЩАСТИЕ   bouquetВ СЪВМЕСТНИЯ ВИ ЖИВОТ СЪС ИЛИ БЕЗ СВАТБА!

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 22:58 от БОРИ

# 23
  • Мнения: 194
Оффф, тва мъж ли е, или жена...........

....кат гледам профила май на жена ми бие Tired

# 24
  • Мнения: 3 804
Оффф, тва мъж ли е, или жена...........

....кат гледам профила май на жена ми бие Tired

а ти не четеш ли newsm78 човека си е написал,че влиза с ника на своя приятелка.

Каквото и да решите-решете го 2мата и действайте-успех.

# 25
  • Мнения: 2 447
Как ще изглежда неадекватната реакция на твоите родители? Не си падат по пищни сватби, каквато искат нейните родители ли?

А не е ли най-важно какво вие двамата искате, само и единствено вие двамата? Направете каквото ти и тя искате, както го усещате. Да се опитваш да направиш всички щастливи понякога е мисия невъзможна, тъй че направи нея и себе си щастливи най-напред. Simple Smile
Много точно казано

# 26
  • Мнения: 379
Мисля ,че няма проблем за решаване има любов,разбиране и общи желания...сватба ...?е това ли е въпроса??? newsm78

# 27
  • Мнения: 152
Не разбрах каква е връзката между желанието за дете и сватбата?

# 28
  • Мнения: 194
Оффф, тва мъж ли е, или жена...........

....кат гледам профила май на жена ми бие Tired

а ти не четеш ли newsm78 човека си е написал,че влиза с ника на своя приятелка.

Каквото и да решите-решете го 2мата и действайте-успех.
Embarassed Embarassed Embarassed

Сватба! Peace

Общи условия

Активация на акаунт