За тройките на млеката, запека, смяната и т.н ....

  • 2 177
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 117
Ние пък сме на Лактана БИО 3 и съм очарована от това мляко. Никога не съм имала проблеми със запек, нежелание да го пие и др. Най в началото бяхме на Аптамил и винаги се мръщеше. След смяната просто нещата си дойдоха на място. А и млякото си мирише като истинско.
Както много пъти е коментирана темата очевидно е въпрос на разположение на организма на детето към различните млека и храни като цяло. Всяко стомахче си е специфично. А и мисля, че също зависи и от другата храна която приема. Няма гаранции, че проблемите са свързани с АМ. Аз имах също приятелка на която детето пък повръщаше след като приеме мляко - те бяха на Милумил. Започна да сменя млеката като луда и все същото. Оказа се, че го захранва с пюренца от домашно приготвени смляни моркови и им забраниха въобще да дава морков, защото той приемал всички вредни вещества от почвата и бил вреден. Иди че разбери.
Всичко си е индивидуално.

# 16
  • Мнения: X
Май има ефект от Милумила, втори ден изходящия мат'рял е ОК.

А Лактана 3, като 1 и 2 ли е, или е по-гъста?

# 17
  • Мнения: 15 379
Май има ефект от Милумила, втори ден изходящия мат'рял е ОК.

А Лактана 3, като 1 и 2 ли е, или е по-гъста?
Лактана 3 е леко по-гъста и е с парченца плодове. Но също като новия Хипп 3 Плюс има флуорид в съдържанието си.

# 18
  • Мнения: 62
Ние от Фризо също минахме но Нестле Джуниър, но нямаше никакъв проблем. Дори ми се струва, че и харесва повече от Фризото. Но Фризо3 не сме пробвали.
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт