Boys Before Flowers

  • 23 457
  • 236
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 914
да пусна и любимата ми за днес снимка :






Криси`

хахах
значи на теб разчитаме за следващият сериал Whistling

# 121
  • Мнения: 2 516
Аз само няколко съм гледала - Mars, Over The Rainbow, Time Between Dog and Wolf и сега гледам My Girl.Който и да гледате ще ви хареса  Stop

# 122
  • Мнения: 7 914
Аз само няколко съм гледала - Mars, Over The Rainbow, Time Between Dog and Wolf и сега гледам My Girl.Който и да гледате ще ви хареса  Stop
  на мен нали знаеш, че ми трява помощ.... коагто имаш време... Whistling
 и казвай какво да черпя Hug

# 123
  • Мнения: 959
Момичета, влизам с питанка!?  Blush

Остана ми да изгледам само 25 епизод ... ама, накрая на 24 пише, "гледайте сцени от предпоследния епизод", което какво значи, че 25 не е последен ли?  Rolling Eyes
Нещо не разбрах ...  Embarassed още серии ли трябва да има, или аз, нещо се оплетох?  Rolling Eyes

# 124
  • София
  • Мнения: 266
Момичета, влизам с питанка!?  Blush

Остана ми да изгледам само 25 епизод ... ама, накрая на 24 пише, "гледайте сцени от предпоследния епизод", което какво значи, че 25 не е последен ли?  Rolling Eyes
Нещо не разбрах ...  Embarassed още серии ли трябва да има, или аз, нещо се оплетох?  Rolling Eyes

Последен е, като се сетя колко исках да не е последен, ама найсе   Tired

# 125
  • Мнения: 959
Момичета, влизам с питанка!?  Blush

Остана ми да изгледам само 25 епизод ... ама, накрая на 24 пише, "гледайте сцени от предпоследния епизод", което какво значи, че 25 не е последен ли?  Rolling Eyes
Нещо не разбрах ...  Embarassed още серии ли трябва да има, или аз, нещо се оплетох?  Rolling Eyes

Последен е, като се сетя колко исках да не е последен, ама найсе   Tired

Аха ... мерси ... почвам го ...  Crazy

# 126
  • Мнения: 2 516
Момичета, влизам с питанка!?  Blush

Остана ми да изгледам само 25 епизод ... ама, накрая на 24 пише, "гледайте сцени от предпоследния епизод", което какво значи, че 25 не е последен ли?  Rolling Eyes
Нещо не разбрах ...  Embarassed още серии ли трябва да има, или аз, нещо се оплетох?  Rolling Eyes

Последен е, като се сетя колко исках да не е последен, ама найсе   Tired

Не си била само ти.Като видях, че в описанието на торента пише "Епизоди: 25+1", а предни ден си беше 24+1 си помислих, че ще има още една серия.Ама не...  Sad

# 127
  • София
  • Мнения: 266
Криси, а ще има ли филм по Boys over flowers? Не знам от къде съм останала  с такова впечатление? Има ли нещо такова, или историята приключи?  Tired

# 128
  • София
  • Мнения: 398

и ми направи впечатление, че радко си свалят връхните дрехи, някой има ли си на идея защо Thinking

Как няма да са с тези дрехи, знаете ли при какъв студ работеха  Mr. Green Дори в студиата е студ, при някои от сцените можете да видите дъхът им (малеее, щом това съм забелязала - колко пъти всъщност го гледах този сериал  Joy)

# 129
  • Мнения: 2 516
Криси, а ще има ли филм по Boys over flowers? Не знам от къде съм останала  с такова впечатление? Има ли нещо такова, или историята приключи?  Tired
Ами говореше се, че ще има, но всъщност май е ставало въпрос за ей тея две серийки "Афтър Стори".

# 130
  • Мнения: 7 914
многооооооооо жалко че свършииииииииии искааааааааааам пак подобен сериал с поне 100 серии Crazy

# 131
  • Мнения: 2 149
звездичка това бяха и моите думи,когато го изгледах.Остана ми приятен спомен,кара ме да се усмихвам...Кажи си сега мнението,все още ли не ти допадат като мъже азиатците,а по специално тези двамата от Ф4 Wink Joy

# 132
  • Мнения: 7 914
ами.... азиатци.... видях един друг сериал и.... харесват ми Ф4 Mr. Green

и по специално И Джунг - ама съм раздвоена-  много е малдичък, чак ме е срам - но е невероятно симпатичен , заплениме и с една розова ризка.. която в близък план се оказа страхотен нюанс...
та по отношение на модата съм възхитена... неща, които не всеки мъж би облякъл bowuu

# 133
  • Мнения: 90
Криси, а ще има ли филм по Boys over flowers? Не знам от къде съм останала  с такова впечатление? Има ли нещо такова, или историята приключи?  Tired
Ами говореше се, че ще има, но всъщност май е ставало въпрос за ей тея две серийки "Афтър Стори".

А къде да намеря втората серийка? Моля дайте линк Praynig

# 134
  • София
  • Мнения: 398
Криси, а ще има ли филм по Boys over flowers? Не знам от къде съм останала  с такова впечатление? Има ли нещо такова, или историята приключи?  Tired
Ами говореше се, че ще има, но всъщност май е ставало въпрос за ей тея две серийки "Афтър Стори".

А къде да намеря втората серийка? Моля дайте линк Praynig
Няма втора серия, само една е.

Общи условия

Активация на акаунт