Имате ли в офиса диспенсър за минерална вода

  • 9 035
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 047
Повечето себеуважаващи фирми имат вода, кафе.

# 16
  • Мнения: 937
имаме да предоставен от фирмата която доставя и водата.

# 17
  • Мнения: 12 669
де да ги знам ... може и да си напарват краката.


Да не си носят за вкъщи. Някъде прчетох, че и това се срещало. Я ги провери за тубички, дамаджанки.

# 18
  • Мнения: 156
имаме, но им викаме "машината за вода". наскоро стана дума, че трябвало марките вода да се сменяли на няколко месеца, защото било нездравословно да се пие една и същя дълго време Rolling Eyes. фирмата купува машинките и водата.

# 19
  • Мнения: 1 243
И ние си имаме, и водичка, и кафенце, и чайчета...А много често и саралии  ooooh!

# 20
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
де да ги знам ... може и да си напарват краката.
Да не си носят за вкъщи. Някъде прчетох, че и това се срещало. Я ги провери за тубички, дамаджанки.

за това не се бях сетил, ще проверя .....

# 21
  • Варна
  • Мнения: 672
Да.

# 22
  • Мнения: 2 100
И в нашия офис има, навскъде би трябвало да е така  Peace

# 23
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
наскоро стана дума, че трябвало марките вода да се сменяли на няколко месеца, защото било нездравословно да се пие една и същя дълго време Rolling Eyes.
И аз така съм чувала.
Имаме в офиса диспенсър, няма кво толкова да се чудите, не е инвестиция за милиони.
Редно е фирмата да го осигури (ако не е само с 1-2ма служители, де).
Лятото е особено ценен - и за работещите, и за посетителите.

# 24
  • Мнения: 475
Само моите очи ли избоде това "диспенсър"?

# 25
  • Мнения: 156
не, аз написах по-нагоре, че имаме, но им викаме "машинките за вода"  Mr. Green

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 953
И в офиса и у дома, много е удобно.

# 27
  • Мнения: 2 471
наскоро стана дума, че трябвало марките вода да се сменяли на няколко месеца, защото било нездравословно да се пие една и същя дълго време Rolling Eyes.
И аз така съм чувала.
Имаме в офиса диспенсър, няма кво толкова да се чудите, не е инвестиция за милиони.
Редно е фирмата да го осигури (ако не е само с 1-2ма служители, де).
Лятото е особено ценен - и за работещите, и за посетителите.

Трябва да се сменя не марката, а вида МИНЕРАЛНА вода. Бутилките за диспенсъри са пълни с изворна вода, което е различно!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Имаме. И водата свършва много бързо  Mr. Green То не са чайове, бульони, нескафета 3 в 1.. и просто чиста вода се пие... на корем.. щото фирмата плаща... ама докога ли? все пак е криза, може и да ни спрат кранчето.  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 908
Имаме,фирмата осигурява,ама сега сме орязани за вода-две туби от по 10 литра за три месеца-за общо 14 души. И ние-вода,чай,супа...много вода хабим,а сега ще пестим,кво да правим...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт