DUREX-лубриканти

  • 125 938
  • 102
  •   1
Отговори
  • Провинция
  • Мнения: 509
Вече има тема за вибриращите пръстени на DUREX,в която споменхме(те) и за презервативите и лубрикантите на тази марка.Нека в тази тема обсъдим само овлажняващите им гелове.Много моля след попълване на анкетата,изкажете мнения за аромат,вкус,усещане и т.н.Извинявам се за невежеството,но до сега не съм ползвала подобни мазила и бих искала да опитам и да съм по-наясно с нещата.
Ето и линкче към сайта на DUREX с предложенията им за лубрикантиhttp://www.durexworld.com/bg-BG/Products/Lubes/pages/LubesHomepage.aspx.Последните две опции в акентата са добавени по идеи на съфорумниците тук,така че ще чакаме отзиви и за тях.

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 19:27 от kragovrat

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Не съм ползвала, но гледайки линка, се питам кой ли е за предпочитане: за по-голяма чувствителност или за тръпнещо чувствено усещане ?  Wink

# 2
  • Мнения: 2 448
Всичко без ментовите става.  Simple Smile

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
без да опиташ от всички едва ли би придобила реална представа.
някои казват зеления им докарвал супер усещане, други го отричат тотално. въпрос на усещане и вкус все пак ... без проба не става.

# 4
  • Мнения: 144
Зеления лубрикант както и презервативите от същата серия на мен лично изобщо не ми харесват. Даже напротив. Усещането е гадно. Иначе най често ползвам червения. Харесва ми  Peace Да добавя и за лилавия - ужасно бързо изсъхва и започва да лепне. Не ми допада.

# 5
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ползвала съм само зеленият, но въобще не ми харесва...много люти...минава ми всякакво желание... Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, всякакви ментови джаджи с такова предназначение са отврат.

# 7
  • Мнения: 476
ужасно бързо изсъхва и започва да лепне

Тези трябва да те съдят за антиреклама smile3502

# 8
  • София
  • Мнения: 2 623
Синия ъфкорсссс  Hug
Зелени или червения беше с изпепеляващо действие
направо ми изпепели всякакво желание  Joy
Ако на някой му харесва да ми пише на ЛС да му го дам -
само е пробван  Joy

# 9
  • Мнения: 2 175
Аз май само лилавия съм пробвала..
Помага ..ако вече нямаш "смазка"..ама  да е допринесъл за повече - не..
После ми се разтече нейде из куфара и го изхвърлих.. Embarassed

# 10
  • Мнения: 3 641
Ментовите са ужас, така загряват направо прегравящ.
Що пък да няма нужда от тях, например  при анален секс Whistling

# 11
  • Мнения: 144
ужасно бързо изсъхва и започва да лепне

Тези трябва да те съдят за антиреклама smile3502
Съдят не съдят такъв беше ефекта  Wink Виж от червения оплаквания нямам никакви  Sunglasses Лилавкия и моя само е пробван еднократно ако си доволна от него да ти гоподаря  Grinning

# 12
  • Мнения: 593
Ментовите са ужас, така загряват направо прегравящ.
Що пък да няма нужда от тях, например  при анален секс Whistling

Ох, да бе... ще го имам предвид, когато се реша.  Embarassed

# 13
  • София
  • Мнения: 3 880
Зеленият наистина е ужасен. Синият не е лош. Но за мен по-качествени са тези лубриканти, които продават по секс магазините, там има и по-голям избор.

# 14
  • Мнения: 2 229
Синият. Peace
Червеният лепне и е много течен; лилавият е още по-течен, сигурно защото ставал за масаж, само че за никакъв масаж не става, защото мирише покъртително ужасно, и на вкус също е отврат.
За зеления не знам.

Трябва да добавиш и "розов" в анкетата, защото сега рекламират някаква подобрена версия на лилавия - с алое. Laughing Изглежда по същия начин, но е розов.

# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
може да добави и Play-on ако някоя дама е пробвала ...

# 16
  • Мнения: 2 229
може да добави и Play-on ако някоя дама е пробвала ...

Toва ли? http://www.beatalei.com/product.php?productid=16701&cat=408&page=1  Mr. Green

# 17
  • Провинция
  • Мнения: 509
В темата за вибриращия пръстен на DUREX някой беше споменал за лубрикант,който е с вкус и мирис на дъвка,много приятен бил(по думите на автора(ката),някой може ли да ми помогне да се сетя за кой овлажняващ гел точно става дума?

# 18
  • Мнения: 2 229
В темата за вибриращия пръстен на DUREX някой беше споменал за лубрикант,който е с вкус и мирис на дъвка,много приятен бил(по думите на автора(ката),някой може ли да ми помогне да се сетя за кой овлажняващ гел точно става дума?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=224132.msg5476482#msg5476482
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=224132.msg5477017#msg5477017

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392

дам, за това ставаше въпрос ...

# 20
  • Мнения: 2 013
Използваме Глайдгелен!  Mr. Green

# 21
  • Мнения: X
Ако под лилав се има предвид масажния гел,гласувам за него,харесва ми на усещане,на мирис е кофти,а на вкус не бих го прабвала,ако ще да е с аромат на плодове,шоколад и др.Ползвала съм и синия,но масажния ми харесва повече.

# 22
  • Мнения: 385
Използвала съм синия, но според мен бързо изсъхва (или пък сме сложили малко  Thinking ). На гаджето ми определено не му допадна и каза повече без такива "екстри".

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Зеленият е щипещ-купихме го,но не го ползваме.На някой друг действа ли му така?
А пръстенът е невероятно чудо на техниката Embarassed

# 24
  • София
  • Мнения: 5 289
И ние сме на Глайтгелен, ма ще взема да пробваме и Дурексовите, а този пръстен нещо немога да го схвана от картинката, как се използва. Blush

# 25
  • Мнения: X
Зеленият е щипещ-купихме го,но не го ползваме.На някой друг действа ли му така?
А пръстенът е невероятно чудо на техниката Embarassed
Аз не съм пробвала зеления,но съм пробвала зелените презервативи,много гадни,парещи,щипещи или както там го наречете.
Пръстенът не ми хареса-ама никак,все едно,че съм подложена на някаква медицинска процедура,бррррррррррр. Sick

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
а този пръстен нещо немога да го схвана от картинката, как се използва. Blush

шегуваш се нали?

# 27
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами не се шегувам предполагам, че се поставя на пръста именно затова е пръстен и оттам на заветното място, поне от това което виждам и предполагам.Така ли е?

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Е,може и на пръста да се постави,но е по-удобно и приятно на мъжкото "заветно място".Пробвай така,може да ти хареса Peace

# 29
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ами не се шегувам предполагам, че се поставя на пръста именно затова е пръстен и оттам на заветното място, поне от това което виждам и предполагам.Така ли е?

мъжа го слага на езика , за да трепти по-бързо ....

# 30
  • Мнения: 7
Незнам за тях...но мога да препоръчам -Глайтгелен-....от аптеката е и е немско...и добро Wink
Айде ! И да ви върви по мед и масло!

# 31
  • Мнения: 7
Цитат
мъжа го слага на езика , за да трепти по-бързо ....



Верно ли бе?      Joy

 hahahaБати колко съм задръстена аз си мислих, че на друго място. Joy

# 32
  • Мнения: 940
Пръстена се слага на члена на мъжа...Но предполагам, че може и самостоятелно да се ползва. Ама пробвайте да го сложите по време на акта, на мен лично много ми харесва.
Иначе за геловете--всичко без ментата на Дюрекс е добро според мен.Други марки не съм ползвала.

# 33
  • София
  • Мнения: 5 289
Мерси за просветлението, бих го пробвала този пръстен. Laughing

# 34
  • Мнения: 17 546
Всичко без ментовите става.  Simple Smile
Naughty Laughing

Само ментовият става! Peace

# 35
  • Мнения: 1 420
Синия ни допада най-много. Ползваме го постоянно от около 2 години  Peace

# 36
  • Мнения: 567
Пръстена изобщо не беше кой знае какво,даже го махнахме , а за лубриканта ползвам синия...е още не е свършил та да пробваме и другите Mr. Green Не бих казала че допринасят за нещо по..а само за овлажняване

# 37
  • Sf
  • Мнения: 978
Всичко без ментовите става.  Simple Smile
Naughty Laughing

Само ментовият става! Peace
Peace

# 38
  • Мнения: 66
Пръстена се слага на члена на мъжа...Но предполагам, че може и самостоятелно да се ползва. Ама пробвайте да го сложите по време на акта, на мен лично много ми харесва.
Иначе за геловете--всичко без ментата на Дюрекс е добро според мен.Други марки не съм ползвала.

много точно казано ! Peace

# 39
  • Мнения: 3 219
На ме н това чудо много лошо ми понесе Sad, имам предвид червения.

# 40
  • у нас
  • Мнения: 1 870
ползвали сме преди време и останахме разочаровани. ментолов ли беше не помня, но ми намаляваше чувствителността 10 пъти. сега само глайтгелен.

# 41
  • Мнения: 1 217
глайтгелен Party

# 42
Зеления лубрикант на Дюрекс е отвратителен, изтрапващо, парещо абе гадно с две думи освен това е мазен и трудно се мие(може би е на силиконова основа) и на двамата не ни хареса и замина в кофата.
Глейтгелен е истината, лесно се отмива хубав мирис(рози) зависи от вкуса де но не е неприятен всеки случай, и добър ефект  Simple Smile

# 43
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ползвала съм червения, прятен е, доволна съм..
Вибриращият пръстен също става, нещо различно и интересно е...

# 44
  • Мнения: 90
На ме н това чудо много лошо ми понесе Sad, имам предвид червения.
И аз! откачих от това чудо...имах чувството че ме поляха с вряла вода...

Ползваме синия, но като че ли сме най-доволни от старият Глайтгел Peace

# 45
  • Мнения: 1 290
Как изглежда този Глайтгел и откъде го купувате  Embarassed?

# 46
  • Мнения: 2 448
Как изглежда този Глайтгел и откъде го купувате  Embarassed?

http://gleitgelen.montavitbg.com/
във всички аптеки го има.

# 47
  • Мнения: 1 290
Как изглежда този Глайтгел и откъде го купувате  Embarassed?

http://gleitgelen.montavitbg.com/
във всички аптеки го има.
Мерси   bouquet

# 48
  • Мнения: 2 133
Е, моя го няма в анкетата!Не мога да глсувам...Иначе сме доволни от H2O GLIDE.От секс шоповете си го набавяме!

# 49
  • Мнения: 7 640
Зеленият е щипещ-купихме го,но не го ползваме.На някой друг действа ли му така?
.........

 Laughing
по-горе са ме цитирали Laughing

# 50
  • Мнения: 9
някой пробвал ли е durex o play в черешовия вариант (very cherry)?
колебая се между него и глайтгелен.
съхнат ли бързо? и как си взаимодействат с противозачатъчни?

# 51
  • Мнения: X
някой пробвал ли е durex o play в черешовия вариант (very cherry)?
колебая се между него и глайтгелен.
съхнат ли бързо? и как си взаимодействат с противозачатъчни?
Не знаех,че Плей О се предлага и в черешов вариант,иначе другия е безцветен,не съхне,на мен много ми допада,ползвам го задължително,а мъжа ми го нарича "реактивното гориво" Twisted EvilГлайдгелена отдавна не е  на дневен ред у нас.

# 52
  • Мнения: 9
Така... грешката е моя. Имах предвид обикновените лубриканти на Дюрекс (Play), които обърках с Гела Play O...
Play О, май си ги предлагат само в един вариант засега, този за който Pure говори...
Мен ме интересува конкретно лубриканта Play Very Cherry - няма никакви запарващи, охлаждащи или ментови свойства, доколкото разбрах.  Laughing
Дали съхне бързо? Не питам за аромата, понеже вкусове всякакви... и да ми кажете, че е кофти - на мъж ми може да му хареса.Simple Smile
Гледам в официалният сайт на Дюрекс (не бг версията), че са измислили и Пина Колада и Алое версии... Жалко, че не ги предлагат в България.

За Глайдгелен бях чела кофти отзиви някъде, лошото е, че не помня точно за какво ставаше дума... Май съхне бързо?

А лубрикантите пречат ли по някакъв начин на противозачатъчните, някоя от вас да знае?

# 53
  • Мнения: 20
с този зеления имах премеждие ooooh!....така в разгара на "работене" ,милият ми ме намаза обилно с веществото Sunglasses Laughing.....след секунди чудене Thinking дали ми харесва или не,аз изкрещях"ДУХААААЙ" Shocked...да ,ама само с духане не стана. Mr. Green.....бегом в банята ,и там ,след 15 мин миене ,мога да кажа че се поуспокоих малко Tired Confused...всичкото хубаво,ама се "доработихме" чак на другия ден Whistling Crazy

та сега съм решила да пробвам синия ,за който повечето сте гласували! Crossing Arms Peace

# 54
  • Мнения: 212
Как може някакъв лубрикант да пречи на противозачатъчните Shocked newsm78
Иначе по темата,ние никога не сме ползвали лубрикант,освен по време на анален секс,и то ползваме лубриканта,който върви с презервативите (на Спортекс-лейди чойс) Simple Smile
Аз не съм доволна изобщо от продуктите на Дурекс-нито едни презервативи от тази марка не ми понасят Sick

# 55
  • София
  • Мнения: 3 880
Защо лубрикантите да пречат на противозачатъчните? Даже мисля, че те самите до известна степен действат противозачатъчно, тъй като в тях има вещества, които убиват сперматозоидите (не знам дали важи за всички видове лубриканти обаче).

# 56
  • Мнения: 1 910
Най- си харесвам Глайтгелен. Иначе имам цяла туба от масажния Дурекс, който ми мирише ужасно. Ментовият е отврат, направо ми уби всякакви желания с тази лютивина  Crossing Arms Подарихме го на приятел, който си пада по екстремни усещания, но и на него му дошло хард  Laughing
Мъжът ми беше много впечатлен от пръстена, аз също, но в един момент усещането става малко неприятно.

# 57
  • Мнения: 9
Защо лубрикантите да пречат на противозачатъчните? Даже мисля, че те самите до известна степен действат противозачатъчно, тъй като в тях има вещества, които убиват сперматозоидите (не знам дали важи за всички видове лубриканти обаче).

Докато търсех лубриканти в нета в едно от описанията изрично беше споменато, че не действат противозачатъчно. А се чудех дали не си взаимодействат(лубриканти и хапчета), защото лубрикантът малко или много променя влагалищната среда, киселинността... та знам ли. Склонна съм да мисля, че няма проблеми, но реших да се допитам до вас.

Никой не каза да е ползвал Дюрекс череша?

# 58
  • Мнения: X

Докато търсех лубриканти в нета в едно от описанията изрично беше споменато, че не действат противозачатъчно.


Това предупреждение има за цел да ви обърне внимание,че лубриканта не протектира половия акт и трябва да се ползват обичайните предпазващи от забременяване средства.

# 59
  • Мнения: 4 569
Ползвахме зеления  Sick Пари,щипе,люти и за капак-гъбички. Tired

# 60
  • Мнения: 46 572
Ползвахме зеления  Sick Пари,щипе,люти и за капак-гъбички. Tired

Пробвай и зелените презервативи, за да допълните картинката  Joy Joy Joy

Ох, шегувам се, не ги купувай, след тях нищо зелено не смея да погледна  hahaha

# 61
  • Мнения: 4 569
Ползвахме зеления  Sick Пари,щипе,люти и за капак-гъбички. Tired

Пробвай и зелените презервативи, за да допълните картинката  Joy Joy Joy

Ох, шегувам се, не ги купувай, след тях нищо зелено не смея да погледна  hahaha
Blush не,не-черните Спортекс с китарата  Whistling и лубрикант си имат ама е малко и е много воден

Последна редакция: вт, 15 дек 2009, 23:45 от estel-V

# 62
  • Мнения: 139
Аз съм фенка на Глайтгелен, даже съм използвала цяла тубичка наведнъж Blush Blush Blush Но зеления е отврат и него съм пробвала от лубрикантите и едвам се измих после. Бих искала да пробвам това на Дюрекс за оргазмите да видим колко е добро и ще кажа после Peace

# 63
  • Мнения: 9

Докато търсех лубриканти в нета в едно от описанията изрично беше споменато, че не действат противозачатъчно.


Това предупреждение има за цел да ви обърне внимание,че лубриканта не протектира половия акт и трябва да се ползват обичайните предпазващи от забременяване средства.

НИЕ не разчитаме на лубриканта да действа като такъв. Но ако трябва да съм честна не ми е и минавало през ума, че някой може да го прочете по такъв начин...

Иначе като ви чета коментарите се чудя как зеленият Дюрекс още не е спрян от производство. Simple Smile
Гъбички от лубрикант? Пфу, гадовете дебнат отвсякъде.

# 64
  • Мнения: 4 569
Я кажете нещо и за лубрикантите към презервативите.
На Спортекс са много водни,но пък не дразнят лигавицата.

# 65
  • Мнения: 212
Ползвахме зеления  Sick Пари,щипе,люти и за капак-гъбички. Tired

Пробвай и зелените презервативи, за да допълните картинката  Joy Joy Joy

Ох, шегувам се, не ги купувай, след тях нищо зелено не смея да погледна  hahaha
Blush не,не-черните Спортекс с китарата  Whistling и лубрикант си имат ама е малко и е много воден
На мен тези ми харесват,и точно лубриканта ми харесва най-много,защото не съм се обривала от него до сега Whistling

# 66
  • София
  • Мнения: 1 635
Ох, не мога да пропусна да се включа в тази тема...  Joy

Play Cherry е като Feel (синия), но с миризма на череши и сладък вкус. Свъши ми добра работа след раждането.

Другите два - червения и зеления не съм пробвала директно, но съм ползвала презервативите, които са с тях - загряващият ми хареса много, ментовият не ми направи особено впечатление. Може пак да пробвам. Доколкото знам си има твърди фенове - или много се харесва или хич. На силиконова основа е, освен, ако не са го сменили наскоро. Честно казано, съмнявам се гъбичките да са от лубриканта, по-вероятно е съвпадение.

Не виждам как, който и да е лубрикант може да си взаимодейства с противозачатъчни хапчета. Все пак хапчетата са на хормонална основа. Иначе, Дюрекс нямат спермицидни лубриканти в България. Всички лубриканти (независимо от марката) могат да забавят малко сперматозоидите и не мисля, че са подходящи, когато се правят опити за забременяване.

Пропуснах - имам си едно Play О и си чакам да спра с кърменето преди да го пробвам, че не се препоръчва за бременни и кърмачки. Whistling

# 67
  • Мнения: 9
Ох, не мога да пропусна да се включа в тази тема...  Joy

Play Cherry е като Feel (синия), но с миризма на череши и сладък вкус. Свъши ми добра работа след раждането.

Другите два - червения и зеления не съм пробвала директно, но съм ползвала презервативите, които са с тях - загряващият ми хареса много, ментовият не ми направи особено впечатление. Може пак да пробвам. Доколкото знам си има твърди фенове - или много се харесва или хич. На силиконова основа е, освен, ако не са го сменили наскоро. Честно казано, съмнявам се гъбичките да са от лубриканта, по-вероятно е съвпадение.

Не виждам как, който и да е лубрикант може да си взаимодейства с противозачатъчни хапчета. Все пак хапчетата са на хормонална основа. Иначе, Дюрекс нямат спермицидни лубриканти в България. Всички лубриканти (независимо от марката) могат да забавят малко сперматозоидите и не мисля, че са подходящи, когато се правят опити за забременяване.

Пропуснах - имам си едно Play О и си чакам да спра с кърменето преди да го пробвам, че не се препоръчва за бременни и кърмачки. Whistling

Изчерпателно Simple Smile Съгласна съм за гъбичките, а що се отнася до лубриканти при опити за забременяване, съм сигурна, че не са подходящи. Убеди ме да пробвам Very Cherry, а се замислям и за Play O..  Thinking  Wink  За последният и аз знам, че не се препоръчва в твоя случай.

# 68
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Пусто женско любопитство  Laughing

Взех Play O, пробвах го. Обаче резултатите от проучването ми няма как да са представителни - и без него се справяме без забележки (няма да разказвам, да не решите, че се хваля  Blush ). За тези, които не са прочели малките буквички на Play O - това не е лубрикант. Въпреки, че на официалната им страница е в раздел Лубриканти пише, че това е оргазмен гел. Същото го пише и в листовката. Не пречи да се съчетае с лубрикант.

# 69
  • Мнения: 1 910
NikolForAll , кажи, по-различно ли е усещането?

# 70
  • София
  • Мнения: 1 635
NikolForAll, права си, Play O не е лубрикант. В българската страница е отделно.

# 71
  • Мнения: X
NikolForAll, права си, Play O не е лубрикант. В българската страница е отделно.
Лубрикант е и още как,достатъчно овлажнява,даже е по-хлъзгав от другите лубриканти и не засъхва.Отделно оставям другите му въздействия,които са по-субективни и който иска да разбере какво е усещането да го пробва,за един ще е едно,за друг-друго,за трети-никакво.
Може да не е класифициран от производителя като лубрикант,но спокойно може да се ползва и с тази цел. Peace

# 72
  • Мнения: 2 631
Ох, момичета  Joy
Как се смях със сълзи в офиса на предходната темичка за лубрикантите на Дюрекс и по - специално за зеления.....  Mr. Green Mr. Green
Много хубава темичка!  Peace
Досега съм ползвала лубрикант само в пакетче за еднократно позлване (като на презерватив), но не се сещам марката. С една ягодка отпред.... Хареса ми, не е лош...
Но след тази тема определено възнамерявам да си купя някой по - засукан гел, но да не е ментов!  Mr. Green
Имам и аз стари и вече позабравени опити с едни ментови презервативи (не на Дюрекс), та не ща да завтарям....  Stop
Ще почета още малко и бягам към някой магазин...  Whistling Whistling

# 73
  • София
  • Мнения: 3 713
Play O - ужасно парене и дискомфорт Tired
Решихме да го сложа преди същинската част-направо пламнах и ми се уби всякакво желание
паренето премина след около 10мин....не пробвах отново това чудо- така си стои и като му изтече срока- в кофата

# 74
  • Мнения: 2 631
Взех си ето такъв

# 75
  • Мнения: 4 569
Но след тази тема определено възнамерявам да си купя някой по - засукан гел, но да не е ментов!  Mr. Green
Имам и аз стари и вече позабравени опити с едни ментови презервативи (не на Дюрекс), та не ща да завтарям....  Stop
купи си,купи си  Mr. Green после ще пишем заедно в темата за гъбичките  Mr. Green /бъзикам се/

# 76
  • Мнения: 46 572

Гледах го, че е на промоция сега. Ще чакам отзиви първо  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 2 631

Гледах го, че е на промоция сега. Ще чакам отзиви първо  Mr. Green

Аз го взех от Била за 9.90 някъде...
Отворих го, прозрачен е и не мирише на нищо!  Naughty
Не е прекалено течен, прилича на белтъци, бити на сняг (по гъстота)  Joy
Утре ще го пробвам и ще кажа по - подробно....  Blush  Whistling

# 78
  • Мнения: 4 569

Гледах го, че е на промоция сега. Ще чакам отзиви първо  Mr. Green

Аз го взех от Била за 9.90 някъде...
Отворих го, прозрачен е и не мирише на нищо!  Naughty
Не е прекалено течен, прилича на белтъци, бити на сняг (по гъстота)  Joy
Утре ще го пробвам и ще кажа по - подробно....  Blush  Whistling
Joy Joy Joy да не се учуди половинката,че е отделил много материал Joy
Чакаме отзиви. Flutter

# 79
  • Мнения: 46 572
Бира с таратор, стига си се обяснявала, отивай да го пробваш  smile3513 че вече се наредихме на опашка за отзиви Mr. Green

# 80
  • Мнения: 1 910
На мен пък този ми мирише гадно- едно синтетично, такова  Crossing Arms

# 81
  • Мнения: 36
Play O - ужасно парене и дискомфорт Tired
Решихме да го сложа преди същинската част-направо пламнах и ми се уби всякакво желание
паренето премина след около 10мин....не пробвах отново това чудо- така си стои и като му изтече срока- в кофата

Не толкова силни, но подобни усещания. Определено и ние ще го хвърлим...

# 82
  • Мнения: 2 631
Play O - ужасно парене и дискомфорт Tired
Решихме да го сложа преди същинската част-направо пламнах и ми се уби всякакво желание
паренето премина след около 10мин....не пробвах отново това чудо- така си стои и като му изтече срока- в кофата

Не толкова силни, но подобни усещания. Определено и ние ще го хвърлим...

Това оргазменият гел ли беше?  Mr. Green
В Била е по 19лв. А ако си спомням добре, при излизането му на пазара беше към 48....  Whistling

# 83
  • Мнения: 36
Play O - ужасно парене и дискомфорт Tired
Решихме да го сложа преди същинската част-направо пламнах и ми се уби всякакво желание
паренето премина след около 10мин....не пробвах отново това чудо- така си стои и като му изтече срока- в кофата
Не толкова силни, но подобни усещания. Определено и ние ще го хвърлим...
Това оргазменият гел ли беше?  Mr. Green
В Била е по 19лв. А ако си спомням добре, при излизането му на пазара беше към 48....  Whistling
Да, точно той. И аз го взех някъде около двадесетте лева.

# 84
  • Мнения: 7
Сори,че така се намесвам в темата неподготвена ама - за какво ги позлвате тия лубриканти? Crazy Че хич не съм наясно и никога не съм ползвала,а не виждам да имам проблем  Mr. Green ??
Не,че нещо ама ако има някакъв ефект за който не подозирам  да си купя и аз ?  baby_neutral

# 85
  • Мнения: 36
Сори,че така се намесвам в темата неподготвена ама - за какво ги позлвате тия лубриканти? Crazy Че хич не съм наясно и никога не съм ползвала,а не виждам да имам проблем  Mr. Green ??
Не,че нещо ама ако има някакъв ефект за който не подозирам  да си купя и аз ?  baby_neutral

Ха ха, аз точно като теб мислех и за това си взех, да не пропусна нещо... Иначе се ползва, когато има голяма сухота на влагалището, за намаляване на триенето. Четох, че не се препоръчва при бебеправене. И върху качествените презервативи има някакво количество.

# 86
  • Мнения: 7
Като гледам колко народ ползва се стряскам.
Това нормално ли е ?
Слава Богу за сега не съм усетила липсата на лубрикант  Crazy
И все си мисля,че мъжът може да постигне ефекта на лубриканта  Whistling /освен ако не става дума за проблем,разбира се/.

# 87
  • Мнения: 3 219
Е, малко разнообразие никому не вреди, нали така? Нали затова произвеждат артикули от тази сфера  Whistling

# 88
  • Мнения: 4 569
Като гледам колко народ ползва се стряскам.
Това нормално ли е ?
ПиПче,read only е обяснила за какво се използва.Незнам дали е нормално,дали е мода някаква,НО аз при секс не се отпускам /психични проблеми/ и съм суха и боли.Така лубриканта намалява болката и претриването при мен.

# 89
  • Мнения: 2 631
Като гледам колко народ ползва се стряскам.
Това нормално ли е ?
Слава Богу за сега не съм усетила липсата на лубрикант  Crazy
И все си мисля,че мъжът може да постигне ефекта на лубриканта  Whistling /освен ако не става дума за проблем,разбира се/.


И аз не страдам от липса на собствен лубрикант  Blush, но си е различно усещането с нанасянето на допълнително...  Whistling

# 90
  • Мнения: 7
Хм....размислихте ме,да взема да пробвам ли Mr. Green Heart Eyes

# 91
  • Мнения: 2 631
Хм....размислихте ме,да взема да пробвам ли Mr. Green Heart Eyes

Ако искаш за проба можеш да си купиш от лубрикантите за еднократно ползване. Има ги по аптеките, по 50ст. са и са в опаковка като рпезерватив. Аз знам само за едни розови с ягода.

# 92
  • Мнения: 4 569
Хм....размислихте ме,да взема да пробвам ли Mr. Green Heart Eyes

Ако искаш за проба можеш да си купиш от лубрикантите за еднократно ползване. Има ги по аптеките, по 50ст. са и са в опаковка като рпезерватив. Аз знам само за едни розови с ягода.
В някой презервативи също има пакетчт лубрикант.

# 93
  • Мнения: 2 631
Божкеее  ooooh!,
съвсем забравих да напиша мнението си за лубриканта!  Grinning
Ще вземе някой да ме запише в някоя тема за сексонеправещи  Joy  hahaha
Пробвахме го! Хареса ми. Хареса му. Останах доволна. Остана доволен!  Mr. Green
Каза, че за всеобщото форОмско благо ми дава "правата" върху мнението му за продукта...  Joy
Толкова му хареса, че като разбра, че ще седи у нас шишето, ми заяви, че го е отбелязал, да не би да го ползвам без него...  hahaha

# 94
  • Мнения: 1 568
Запис Peace
Да знам Joy

# 95
  • Мнения: 2 631
Хм....размислихте ме,да взема да пробвам ли Mr. Green Heart Eyes

ПиПче, пробва ли, джанъм??  Laughing

# 96
  • Мнения: 7
Хм....размислихте ме,да взема да пробвам ли Mr. Green Heart Eyes

ПиПче, пробва ли, джанъм??  Laughing

Още не ама се точа  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 405
Бе, имам и аз в едно чекмедже някъде един лубрикант, не помня какъв е, ама нещо на мъжо не се ареса та..... с плюнка си е най-убаво  Mr. Green Mr. Green Joy

# 98
  • Мнения: 2 631
...... та..... с плюнка си е най-убаво  Mr. Green Mr. Green Joy


Т'ва с плюнката винаги ми е било супер гнусно!!!  Sick

# 99
  • Мнения: 139
...... та..... с плюнка си е най-убаво  Mr. Green Mr. Green Joy


Т'ва с плюнката винаги ми е било супер гнусно!!!  Sick
Абе добре си е...хич да не е става някой път много яко Embarassed hahaha hahaha hahaha Mr. Green

# 100
  • Мнения: 36
...... та..... с плюнка си е най-убаво  Mr. Green Mr. Green Joy
Т'ва с плюнката винаги ми е било супер гнусно!!!  Sick
Абе добре си е...хич да не е става някой път много яко Embarassed hahaha hahaha hahaha Mr. Green
Да така е, ако е плюнката на жената, но не изплюта, а нежно намазана  Peace
Иначе разното храчене с прицелване може да развали романтиката  Joy

# 101
  • Мнения: 1 290
Аз не съм доволна от Durex,лепкав е и изсъхва много бързо  ooooh! В Спортекс презервативите има един друг,който е много добър,много воден и не лепи,не засъхва бързо,малко гадно мирише,искам нещо подобно  Shocked

# 102
  • Мнения: 2 631
Аз не съм доволна от Durex,лепкав е и изсъхва много бързо  ooooh! В Спортекс презервативите има един друг,който е много добър,много воден и не лепи,не засъхва бързо,малко гадно мирише,искам нещо подобно  Shocked

Ти не си доволна от Дюрекс, но не си упоменала от кой точно....
Този, който аз купих, не е лепкав, на водна основа е и не засъхва бързо.  Peace И почти не мирише. Поне аз не усетих специфична миризма...

Общи условия

Активация на акаунт