да излизаме ли вече?

  • 3 441
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Кристиян е лятно бебе.Изкарах го на 13-тия ден,адска жега беше.... Crazy
Храних го навън-термоса,водата,кутията АМ и готово.Много ми беше лесно.Аз на твое място бих я извела,особено на вчерашното време. Peace

# 61
  • Мнения: 2 447
.
O, dideта90, ти си просто вече култова фигура във форума, няма друга такава  Joy Joy  Joy

Май съм пропуснала нещо Thinking. Ще ни светнеш ли всички дружно, моля?
Сигурно е заради това;
абе момичета сгащиха меоправих количката и зех да стягам малката и на вратат званна бабата като ме видя вика  #Crazy кво правиш  #Crazy и аз като я усетих на каде бие и викам ми ще излизаме на терасата и тя вика ама защо с количката и аз и казах че не мога половин час да я даржа на ръце щото измалявам и тя се успокои а на мене пак ми стана лошо и заради това днес я ангажирах да гледа малката апък аз да излезна не ме мислете за егоист ама живея в гарсониера и ми идва много тясна Rolling Eyes трябва да дишам и аз чист въздух

# 62
  • Мнения: 9 776
Щях да гледам да няма друга забавна тема hahaha.

# 63
  • Мнения: 27 524
Щях да гледам да няма друга забавна тема hahaha.

Има. Култова!  Grinning
Защо не раждам?

# 64
  • Мнения: 9 776
Щях да гледам да няма друга забавна тема hahaha.

Има. Култова!  Grinning
Защо не раждам?

Тъкмо попрегледах тук-там, весело е с това момиче определено Laughing.

# 65
  • Мнения: 180
И аз изкарвах дъщеря си за по няколко минутки на терасата,а вчера за първи път ходихме на разходка за 2ч и тя спа непробудно през цялата разходка.

# 66
  • Мнения: 137
АБЕ ей мами я не ми се подигравайте се пак съм малка та нали за това е този форум за съвети като незнам питам а вие отговаряте пожелание Peace и все пак по добре да питам вас отколкото бабите нали  bouquet

# 67
  • Мнения: 2 447
Мила,никой не ти се подиграва. HugИ след като вече си мама,не мисля че си толкова малка. Wink

# 68
  • Мнения: 2 960
Виж сега не слушай баби-маби Mr. Green ,свекита и кой там още-ами си грабвай бебето и всеки ден го води на разходка.Ако е студено-увито добре  и айдееееее да диша въздух.И тези "40 дена "все ми се струват едни врели-некипели. Mr. Green
А иначе няма лошо някой да те отменя ,за да ти се разведри и на теб душичката.
Наистина ставаш култова и така да се каже"емблематична"сладурска личност във форума.

# 69
  • Мнения: 270
Моето бебе е зимно.Изкарвах я на втората седмица на терасата за по 5 мин.,но когато имаше положителни температури и нямаше мъгла.На по малко от месец (когато в края на януари изкарахме една малка пролет) излизахме с количката,беба облечена добре в зимния кош.Много добре й се отразяват разходките,може да спи и по 5 часа навън,хич не й пречи. Peace

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз  схеми не съм спазвала , на терасата я изведох седмица след раждането , минути не съм гледала ,не съм го правила всеки ден,  а първата ни разходка от около 1.5 беше на 20-тия ден .Родих на 30 декември и времето при излизанията никога не е било перфектно.Гледала съм да няма мъгла , а вятър в града ни винаги има ,така че и с  това не съм се съобразявала.Дъждобран си купих след няколко излизания на ветрец  ooooh!.

# 71
  • Мнения: 9 776
...Наистина ставаш култова и така да се каже"емблематична"сладурска личност във форума.

Абсолютно подкрепям Peace. Няма за какво да се сърдиш, забавна си ми лично на мен Laughing Hug.

# 72
  • Мнения: 137
 Crazyрадвам се че не ви дразня Blush

# 73
  • Мнения: 5
Сигурна сам,че си малко уплашена от всичките ти нов задължения и нуждата да взимаш решения за някой друг освен за себе си и за това те плаши и не чак толкова страшната първа разходка!Но не се притеснявай,ако времето е спокойно и + градуса,мисля че е добре да излезете и за теб и за бебето!Аз лично изведох Галин когато беше на 20 дни и ни беше супер вън!Бабите по възможност деликатно,но категорично още от сега ги сложи ма място че иначе за всичко ще се месят!Успех   love001

# 74
  • Мнения: 27 524
Crazyрадвам се че не ви дразня Blush

Не. Просто ТРЯБВА  да опиташ да отстояваш себе си, решенията си и не само да знаеш, но и ДА ПОКАЖЕШ, че ТИ и САМО ТИ си майка на това дете и основните принципи в отглеждането му ще са ТВОИ!!! Това е хубаво и правилно и за теб, и за самото детенце. Бабата, свекито и сие - да си гледат работата! Важното е да се разбираш с мъжа ти. И да не се даваш. Ако имаш алтернатива, разбира се.
И - да се научиш да пишеш грамотно - дори и само заради детето ти.
С най-добри чувства  Hug

Общи условия

Активация на акаунт