Каква помпа за кърма използвахте?

  • 15 916
  • 92
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 130
Ползвала съм ръчна тип "спринцовка" за 2 дни в родилният дом. Няма такова наказание! Ревнах да ми купят ръчна на "AVENT", защото момичето в моята стая имаше и преди да си тръгне ми я даде да пробвам, като ми даде и безценната препоръка да ползвам помпата мокра! Родих се! Всичко си дойде на мястото! Много съм доволна!

# 61
  • Мнения: 25
Моята е на Медела механична и съм много доволна. Peace

# 62
  • Мнения: 44
 na bertoni struva blizo 20 lv

# 63
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ползвала съм обикновена, тип спринцовка.

# 64
  • София
  • Мнения: 5 079
Авент Исис, но не ми свърши работа. Нищо не мога да изцедя с помпа. Как успяват толкова жени да се цедят ( че дори и с месеци) не ми е ясно.  Rolling Eyes

# 65
  • София
  • Мнения: 1 139
От самото начало до сега (когато се налага разбира се) използвам обикновена помпа тип "спринцовка".Реших да си взема такава за родилното и ако не се справя да си купя по-хубава.
Проблеми обаче не съм имала с използването и Peace

# 66
  • Мнения: 660
Купих комплекта на Авент с помпа, стерилизатор, контейнерчета и шишета... и до сега използвах само подплънките за кърмачки. Embarassed При нас много бързо се регулира кърмата към щенията на бебето и не ми се наложи да ползвам помпата. Не знам дали и шишетата ще използвам, защото ако се захраним хубаво, може и да не ни трябват. Така че, ще я пазя за второто бебе - току виж ми потрябвала. Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 843
Авент Исис, но не ми свърши работа. Нищо не мога да изцедя с помпа. Как успяват толкова жени да се цедят ( че дори и с месеци) не ми е ясно.  Rolling Eyes
Ами не знам какъв е точно проблема при теб. Ползвала съм я 6 месеца нон-стоп и още месец нередовно - грубо станаха 7 месеца. Ако я нямах тази помпа, детето  от първия месец  щеше да е на адаптирани млека.  Не знам дали е от това, че я ползваш "невярно" или проблема е друг. На мен ми обясниха по какъв начин да извлека максимума от тази помпа и не съжалявам,че точно нея купих. Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 2 508
Купих си ръчната на Авент, е откъснаха ми се ръцете! Ужасно досадно!! После си взех за 50 лв. отгоре електрическата на Медела от Продавалника. Родих се... Много по-човешко.

# 69
  • Мнения: 106
На авент ръчната,бях писала по рано,но искам да ти кажа и за другите които ползвах,преди това бях си взела бертони ръчна за 20 лв,която е болезнено и се чупят лесно,смисал за около седмица,на момичето което беше с мен в родилния дом се счупила на 6 ден и вече си беше взела втора като си мислеше че проблема е в нея(тя беше там дълго време защото детенцето и беше в ковиоз)и аз като лежах там общо 9 дни и втората и се беше счупила на 9 ден преди да си отида и се ядосваше че не е взела хубава едно че по безболезнено едно че 2.20лв = 40лв  и пак няма помпа после незнам каква си е купила,та така за моята на бертони също се счупи ама на 10 ден ,после си взех спринцовка като имах намерение да кърмя и само в краен случей да се цедя,но с нея неможах и един път ,толкова много боли че незнам как има хора да се цедят с такива,още на другия ден си взех на авент-ръчна ,направо се родих с нея,а и я ползвах дълго защото малката не засука,бях родила секцио и първите 2 дни е била на шише и от там бебка е свикнала така и не засука.

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 9 766
Ползвала съм и Авент Исис, не е зле, но ако трябва да се цедиш редовно получаваш схващане в китките Confused
След нея си взех Медела суинг, електрическа, от Продавалника, за 100лв. Несравнимо по-лесно, страхотна помпа, цеди прекрасно Peace

# 71
  • Мнения: 2 096
Авент Исис.. много съм доволна.. благодарение на нея закърмих сина си..беше в интензивно и ми го дадоха на 12-я ден,, до тогава само помпата ми спаси млякото та да мога да го кърмя....

# 72
  • Мнения: 68
Момичета, някоя от вас може ли да сподели мнение за ръчните помпи на Tommy Tippee? Много я хвалят в магазините, на добра цена е, пък и английска (това май е добре за качеството й), но понеже е отскоро на българския пазар, няма много отзиви, да не кажа никакви.

# 73
  • Мнения: 9
mnogo sam dovolna ot avent- ra4nata. na vsi4kite mi poznati drugite marki pompi se izpo4upiha i sajalqvat, 4e parvona4alno ne sa si kupili avent. 4uvala sam, 4e i elektri4eskite sa dobri, no i cenata im e dobra  Laughing pone 4 pati po-skapa e ot avent-ra4na, koqto struva okolo 80lv.
4ao i uspe6en izbor Simple Smile

# 74
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Дадоха ми на Канпол, на Чико (стар модел), както и ръчна тип "спринцовка". И трите използвах само в родилното, и после вкъщи няколко пъти (за облекчение), но съветът ми е - ако има кой да ти даде, пробвай, и купувай само ако ти се наложи. Аз, до ден днешен (изключвам първият месец, както споменах), не съм ги ползвала, а сме само на кърма все още  Wink

Общи условия

Активация на акаунт