Щъркелите идват вече - на всяка от АПРИЛките ще донесат мъничкото човече

  • 16 312
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 581
Какво са давали по БТВ за Бургаската болница? ако има някой репортажа да го прати да го гледаме, нещо съм го изпуснала?
Сега вече в 9 месец имам чувството че бебето рита непрекъснато Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyesи незнам къде има толкова място да се върти като шугаво.Снощи не съм спала от ретници
Какво бебешко олио си взехте за болницата ? аз си взех едно олио масажно на Веледа -10 мл и не знам дали това ще ми стигне.


Честито новородено бебенце на мама Слънчо. Нека бъде най- щастливото и най - обичаното дете на света!!![/color]  bouquet  bouquet

# 241
  • Мнения: 330
Момичета, какви сутиени за кърмене си купихте? Виждали ли сте някъде цвят екрю (защото белите така и така стават екрю,:)))

# 242
  • Мнения: 182
Честито бебче на мама Слънчо!

dena_klv и мен от време на време ме боли,една остра болка чак не мога да мръдна и отминава за секунди!
Io_io хайде ,днес е 27!
 Имамама аз също взех малка опаковка олио на Бюбхен.Предния път не ми поискаха нито олиото нито клечките за уши!

# 243
  • Бургас
  • Мнения: 231
аз не съм купила още ниакава кзметика нито за вкъщи нито за болницата, чудя се кава, дали на мустела или на бюбхен или нивеа?такава използва каката

# 244
  • Мнения: 10
да е живо и здраво бебчето на Слънчо!

За козметика смятам да използвам на Бюбхен и на Бочко ( сестра ми ми е купила сигурно цялата серия- твърди че са добри). А аз в момента ползвам маслото срещу стрии за бременни на Бюбхен и за момента нямам нацепвания.Мирише чудесно. Wink
От вчера забелязах че като постоя известно време права и краката ми буквално отичат. Ама как да приготвя вечерята  ooooh! Днес имам да подреждам дрехи в гардероба ни- правихме малко реконструкции.Та ме чака доста работа, а в шпонеделник ще ни докарат скринчето и почвам да пера и гладя бебешки дрешки. Откога нямам търпение вече... Blush
Нашата беба е много активна тези дни- постоянно подава краче или колянце.  Heart EyesАма я уговарям да стои още в коремчето, че има време.
Най- после успях да се свържа с кабинета за резултата от в.секрет. Ясно е че ще лекувам" нещо".Но във вторник съм на ЖК и тогава лекаря щял да ми напише рецепта. Надявах се да ми се размине. ooooh!

# 245
  • Мнения: 444
 Flowers SunflowerЧЕСТИТО СЛЪНЧИЦЕ НА СЛЪНЧО! Flowers Sunflower

law, аз съм си взела от спортните потничета, безшевните, имам и два обикновени сутиена без подплънки, с махащи се отпред презрамки и един за кърмене останал от баткото, но нещо не ми харесва. Peace
дена, остра болка чак нямам, но като изрита силно, ме свива рязко ниско долу, сякаш ми избутва всички органи. Rolling Eyes
Io_io, поздрави на реа1 ако се видите отново! fingerscrossed fingerscrossed
Мамочка, принцеската ви е страхотна, а и баба й добре се е постарала. Flutter
Десси и аз стискам палци, на дългоочакваната дата да сте в пълен комплект. family
Рони, не бъди егоист, остави поне една кълчица от Елито и за мен.Хайде, пък скоро ще имаш да си облизваш още един чифт... Hug То и другите кълчици от 1-ва стр. не са за пренебрегване, сочни, сочни. Мляс! Heart Eyes
suny78 и аз днес се събудих отекла, но предимно по лицето и ръцете. Направо едва ги свивам. Rolling Eyes
 Мамите, които са си взели олиото на Себамед, моля, споделете хубаво ли е! Praynig Попива ли добре, като спрей-дозатор ли е? Мисля, първо едно олио да измажа и тогава да минем на мляко. Предния път използвах това на Мустела, попиваше бързо и бях доволна, не седеше супер мазно, но сега се колебая...  Thinking Мустелата била с повече консерванти, че то кое е с малко... newsm78

И понеже с баткото в началото имаше спешни случаи за няколко хранения с АМ, да ви питам на какво мляко сте се спряли... newsm78
Снощи изпрах първата бебешка пералня, мЪжо откачи, докато накичи всички малки щуротийки по въжетата, щипки не останаха. Laughing Embarassed Отивам да си дезинфекцирам шкафа, да 1ironing и нареждам. Ей, голям мерак ми е, хем не ми е любимо занимание гладенето.

# 246
  • Мнения: 75
Честито слънчице на мама Слънчо!!!

Днес през ноща пак се убедих че ми ,не знам защо, липсва предродилна паника  Laughing Явно съм се раздала прекалено миналия път!
Събудих се в 5 сутринта от странни болки ниско долу ,които ми заприличаха на контракции... Обаче, първите ми мисли са били, че трябва да изтрая до 8 сутринта, защото каката е на градина, чантичка с багаж изобщо не приготвена, трябва и да отида на кола-маска, и, по принцип, така ми си спи и не ми се ражда точно сега!  Joy Явно бебка се съгласи с мен и реши да не излиза!

Мерси на всички, оценили нашата хубавица Blush Бабушка обаче не спира, уши и две страхотни престилчици, защото вече помагаме на мама да мием чинии! Чакаме среща с нетерпение в края на април! Мнооооого ми липсва мама! Heart Eyes

# 247
  • Мнения: 3
Честито бебче на мама Слънчо Hug

У нас тъкмо монтират бебешките мебели, така се радвам-следобед ще подреждам в тях всичко накупено Simple Smile

УСПЕХ НА РАЖДАЩИТЕ МАМИ ДНЕС Praynig

# 248
  • Мнения: 309
baloniЧестита принцеска на мама Слънчице!Да й е жива и здрава! baloni
Момичета, как имате сили да се разхождате и да ходите на разни лекции, направо ви се чудя!Аз едва отивам от хола в кухнята! ooooh!
Сутринта така ми се стегна прасеца, събудих се от зверска болка!!!Добре че мъжа ми още не беше тръгнал наработа, и като започна едно разтриване, мачкане, ама тоя път не ще да мине и аз направо пощурях, мъжа ми се видя в чудо и тръгна да взима иглата и аз само като видях накъде тръгна и веднага ми мина! Embarassed Laughing
Моля ви дайте съвет какво да правя със стриите, положението вече е нетърпимо, единия ми крак отвътре е целия лилав от стрии, направо не мога да се погледна!Вери найс, тези ампули, които ми препоръча стават ли за пресни стрии, дали ще ми намалеят?Струва ли си да дам толкова пари?Дея, и ти беше споменала нещо, че ако са лилави може да се махнат, ама с какво?На мен всичките са ми лилави, като изключим старите ми от пубертета!Има ли и други потърпевщи като мен? CryНа мен вече гладка, чиста от стрии кожа направо не ми остана! Weary smile3518Не че няма всичко да изтърпя разбира се за мойто мишленце, ама все пак ми е малко жал за мене си, мъничко само! Cry

# 249
  • Мнения: 182
princessa raia на мен също ми е жал за мене си още от преди 4 години!Но колкото и да се мажех ефект-никакъв.Сега не се мажа с нищо и нямам нови стрии,ама то и няма място за нови от старите Crazy.Някой хора имат по чувствителна кожа и за това може би се получават.Моята приятелка е мед лице и ми е казвала,че хората с бяла кожа са податливи на такива нацепвания !Виж сега важното е бебчето да е живо и здраво,вече то ще е на първо място в твоя живот  Hug Hug

# 250
  • Мнения: 3 211
princessa raia, те са точно за лилави стрии, още пресни, но трябва да провериш стават ли за бременни и после по време на кърмене. Преди 6г. това беше най-доброто. Сега може да има и по-добри продукти. Във форума има страшно много теми, ако имаш възможност прочети. Аз този път нямам нови стрии, явно където се е разкъсала преди кожата сега пак там се разтяга и няма нужда от ново разкъсване. Така, че засега няма да мажа с нищо. В последствие ще се интересувам от лазерно премахване.

Трябва май скоро да се прави нова тема.

# 251
  • Мнения: 309
desi054224 , very nice, много благодаря! HugРабира се на мен не ми пука толкова за тия пусти стрии, ама все пак ми се искаше да са по- малко!А това за светлата кожа май не е много вярно, поне за мен, моята кожа е като на циганенце Blush
Ще ги търся тези ампули, само се притеснявам в аптеките да не ме подведат, че то сигурно ще ми кажат, че минават от много работи, в зависимост какво имат налично в аптеката! Crossing ArmsЩе потърся и из други теми, благодаря! Hug

# 252
  • Мнения: 521
Здравейте сладурки  Hug .
Тия дни свикнах като влезна тук да има ново бебе и сега се озъртам нещо  Laughing...еми ще чакам ЙО ЙО  Mr. Green
dena_klv - работих в Ния-смехория в Лазур,та там си поиграхме с твоята Вики един път,но после Аля редовно ми обясняваше за братовчедка си и какви хубави чорпогащи си купуват от Димитровград  Mr. Green
Бях чувала,че бебетата накрая не ритат много пък моето иска да излезе през пъпа явно,ама такива бабуни ми прави,че чаксе изумявам от де тая сила  Shocked
Айде после ще намина пак,поздрави на real1  Hug

# 253
  • Мнения: 36
Принцеса Рая, изчерпан ти е лимита за ЛС, затова ще ти отговоря тук:
за пресни стрии: взимаш серума на Мустела (не крема - той е в по-малка разфасовка) и се мажеш с него. На моята братодчедка й се бяха появили стрии на гърдите в последните месеци и й изчезнаха от това мазило. Но важното е да не чакаш - трябва да се действа веднага. И май е по-евтино от Лирак, а и аз на Лирак май много вяра нямам, че съм го ползвала за друго и не видях голям ефект. Все пак избора е твой, разбира се. Simple Smile Дано помогнах. То е ясно, че гаранции няма - на всеки кожата е различна, но поне знам един жив човек, на който са му изчезнали новообразувани стрии Simple Smile

Момичета, днес на лекцията нямаше нито една от априлките, самичка си бях  Crossing Arms ама то доста наближи април и явно на повечето мамчета не им се разхожда много-много. Е, аз не се спирам, даже след малко хуквам на йога Simple Smile  На мамите със стомашни неразположения искам да кажа, че презентираха един продукт (капки)  на билкова основа Иберогаст - регулира стомаха, червата, киселините, помага да се стегне горния пилор на стомаха (поради чието отслабване всъщност се връщат киселини нагоре по хранопровода). Аз, като изтъкнат представител на групата на мамите с мнооооого киселини и други стомашно-чревни неразположения, веднага си взех, струва 7 лв и нещо. Още не съм го пробвала, че трябва преди или по време на хранене, но ще кажа по-натам дали има ефект.  Peace

# 254
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен. искам да споделя с вас моята голяма радост - на 24.03. 09 в 7.43 ч  изплака моята малка Пресиана - 2850гр и 49 см.термина ми беше на 14.04.

Общи условия

Активация на акаунт