Семейство поради........... ?!

  • 4 758
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 447
Между нас все още има любов.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 064
Гласувах за любовта, но отдавна не е единствената причина.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 508
От 11 години сме женени, и честно казано, имам чувството, че с всеки изминал ден се обичаме все повече и повече.

# 18
  • Мнения: 3 611
Вече на нищо  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 2 175
Аз пък стоях дълго време..от лоялност..
Тва къде да го впиша в анкетата? newsm78

това не го разбрах.

Ми любовта си отиде..но криворазбрано чувство за дълг /благодарност и тн/  ме задържа още няколко години..

# 20
  • Мнения: 21
Ние живеем заради детето вече 8мес. Много е трудно да си с човек, който е абсолютно безотговорен, а си разбрал това когато вече е прекалено късно! Просто незнам какво да очаквам още от живота. Бяхме разделени по време на бременноста ми, събрахме се два месеца след като родих под натиска на майка ми, която твърди че детето трябва да е с баща си( който не я беше потърсил и не я беше виждал дори)! Та сега нямам къде да отида с бебе на 10мес. Живеем при родителите му и не искам да разказвам колко неща съм принудена да премълчавам. Въпреки всичко, което ми се случи досега не спирам да се надявам че ме очакват светли дни. Просто чакам детето малко да поотрасне за да се махна! Та мисълта ми е че има семейства които са заедно единствено заради децата.

# 21
  • Мнения: 2 448
Нашият се крепи на това, че в моментите, в които някой от нас се е питал дали си заслужава и двамата сме много инати и сме продължавали. Нещата се променят, в един момент заради едно, в друг заради друго. Понякога общите нещастия, понякога общите радости, такива неща. Не мога да дам един единствен отговор.

# 22
  • Мнения: 2 700
В низходяща градация заради  1/ обич, 2/ приятелство, 3/ уважение, 4/ детето, 5/ навик. Хората и финансите не ме интересуват въобще. Просто той е Човека. И това след 15 години брак.

# 23
  • Мнения: 301
Никога не съм търсила други причини да съм с някого освен да се обичаме. Не съм си избирала мъжа по това дали ще е добър и отговорен баща, дали има или не пари. Избрах го, защото го обичам, защото аз искам и мога да живея с него и в добрите, и в лошите моменти. С него съм вече 13 години, с него порастнах. Семейство сме, защото се обичаме, защото все още можем да си го показваме един на друг и защото двамата заедно, сякаш можем да постигнем всичко. Детето ни не е причина да сме заедно, то е логичната развръзка от нашата връзка, обединение на "мен и него", още едно доказателство, че заедно двамата можем да създадем прекрасни ... деца в случая.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 133
Малко са опциите в анкетата.Няма я страстта!Първо е любовта,страстта,  уважението, зачитане правата на другия, дадена му свобода(донякъде) в действията,доверието(напълно) и след това идват децата.Ако между двамата няма искрица, жалко за децата...
Финансите аз ги изключвам Peace

# 25
  • Мнения: 2 448
Финансите са важни. Не знам до колко са успешни семейства скрепени основно на това, но предполагам доста повече от тези, които са се разпаднали поради липсата на такива.
Нека не се лъжем тук, че само с любов и страст се отглеждат деца.

# 26
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Заедно сме от 5 години, женени официално от 1 година. Това което ни държи заедно е любовта ни един към друг и към нашето семейство и дом.
И двамата искахме това още от запознаването си, сега просто задържаме щастието си  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 1 226
Вече не сме семейство. Само по документи е.
На нищо не се крепи вече брака ни. Нищо не остана. Т.е. остана - малката ми принцеса, която ми дава сили да продължа напред.

# 28
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Заедно сме от почти 11г,а сме женени от 3г.Семейството ни се крепи на любовта и разбирателството,и на децата естествено.При нас финансите не са решаващ фактор.Имало е моменти ,когато сме много зле,имало  и такива когато сме добре,но това никога не се  е отразявало на отношенията ни. Peace

# 29
  • Мнения: 2 133
Финансите са важни. Не знам до колко са успешни семейства скрепени основно на това, но предполагам доста повече от тези, които са се разпаднали поради липсата на такива.
Нека не се лъжем тук, че само с любов и страст се отглеждат деца.
Aз го написах, в смисъл, че са достатъчно за нас, и затова ги изключвам Peace
за всичко написано си права Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт