Какво мислите за благотворителната инициатива на Вип Брадър?

  • 2 384
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 132
Жалко, че това се прави толкова показно.Масларовица си прибира милионите и си оправя Баните.Не я е грижа за изоставените деца на БГ.
А милите Випове, защо аджаба, са взели тия хонорари, а не са ги предоставили за каузата?

# 16
  • Мнения: 984
Звучи ми като симфонична музика насред къра с картофите.
Мернах снощи, преди да сложа детето да спи, Софито Маринова - е, таз жена не е за по телевизията, хора. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 502
   Някой може ли да намери видео,в което се вижда как продуцентът казва,че парите за хонорари на звездите са милион и половина,но очакват от шоуто да си ги върнат,плюс още толкова отгоре. Много се коментира този въпрос по форумите,но никъде не намирам предаването,дето го е казал. В "Здравей България  е било",може би преди седмица.

# 18
  • Мнения: 22
    Същата работа като " Великолепната шесторка". Станах свидетел как някои от участниците подкараха много луксозни коли около месец след края на предаването.  Mr. Green Е, съществува малка вероятност да няма връзка между участието и купуването на 4 пъти по-скъп автомобил от предишния веднага след изтичане на формата, но аз не мисля да изпращам повече никакви СМС-и.

# 19
  • Мнения: 1 111
 Простата истина-всичко е бизнес.Дори и благотворителността.
 Има нещо много грозно в цялата тази идея на ВИП Брадър.

# 20
  • Мнения: 89
Взели са да и то не малки хонорари. Не съм гледала интервюто, но работата ми е в тези среди и знам лично от известна личност, на която са предложили, колко точно е сумата специално за нея (тази известна личност отказа). Така че всеки според статута и известността си е получил хонорар ... Но какво да се прави, криза, всеки иска да прилапа някой лев, ако ще й благотворително да е  Laughing Никой не е казал към кого е насочена тази благотворителност точно, участниците и те имат нужда явно от такава  Wink

# 21
  • Мнения: 12
oсвен че са взели няма и да изкарат повече ..
а и точно децата таланти ли имат нужда от средства.. има толкова много други групи деца... дет се нуждаят 100 пъти повече !!!

# 22
  • sofia
  • Мнения: 7 477
oсвен че са взели няма и да изкарат повече ..
а и точно децата таланти ли имат нужда от средства.. има толкова много други групи деца... дет се нуждаят 100 пъти повече !!!

нека не сравняваме децата кои,какви и тн Praynig

по темата имам особени расъждения и мнения,но казах обобщено в на4алото Peace

# 23
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Взели са доста тлъстички хонорари, за да се правят на благотворители. Във вестник "Уикенд" е изнесена подробна информация за това. Отвратих се, като прочетох. И това ако е благотворителност ...

# 24
  • Мнения: X
Гадно беше, когато дадоха в една от игрите онази вечер, как участниците газят в шоколад, пързалят се и падат в него. Истински шоколад! вика Ники Кънчев... колко ли деца са се облизвали, докато са гледали, а?

Уж умни хора с претенции, пък нямат усет за пет пари. Глупаци!

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
Какво мислите за Вип Брадър тази година и тяхната блоготворителна инициатива?

За мен си е чисто лицемерие.  Confused Лошото е, че много хора наистина вярват, че това е начина да се помогне на децата.  Sad

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не, хората си намират добро основание, за да следят "шоуто".  Wink Гениален ход. Браво, Нико.
П.П. Това за шоколада.... Без думи останах.  Sick

# 27
  • Мнения: 3 904
Абе хора, все още ли го гледате това тъпо шоу с издишаща "благотворителна кауза"? О, скръб! Нито ми е смешно, нито ми е интересно. Ако толкова искам да прочета някоя и друга клюка за т.нар звезди - има сайтове бол!

# 28
  • София
  • Мнения: 7 990
Истински шоколад! вика Ники Кънчев... колко ли деца са се облизвали, докато са гледали, а?

Не го гледам предаването, действително ли е имало такъв момент?  Shocked

# 29
  • Мнения: 96
Истинска благотворителност ще е,ако накрая си дарят хонорарите,а не да плачат/под мустак/ и да гушнат и изконсумират два,три пъти повече пари #2gunfire

Иначе гледам шоуто и ми е интересно/Виповете,де/кой какъв е лъсва в такива предавания,а обикновенния Брадър ми е безинтересен

Общи условия

Активация на акаунт