Споделете 101

  • 24 321
  • 754
  •   1
Отговори
# 510
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Добър вечер!
Наздраве ви! Малко се пие напоследък тук, малко...

# 511
  • Мнения: 2 212
Аз пък си мисля, че нуждата от разпускане в спам и чат от време на време е очеизвадна. Може да сменя облика си и формата, под която се излива, но пък е здравословно, стига да не се прекрачват някои граници.
А в подкрепа на горното, мога да дам много примери, ето сега чатът се премести от тази тема в темата за интелектуалките. В смисъл, просто си требе, въпросът е да не се бъркат двата щата.
А към Катюнгелчева, най-приятелски и добронамерен съвет - слагай, моля, малко интервали след препинателните знаци, иначе е уморително дори да се чете.

# 512
  • Мнения: 677
Нема резюме за резюмиращия, така ли?
Ше видите резюме, тогава, когато ми цъфнат налъмите.

# 513
  • Мнения: 2 212
Ти обзор снощи даде ли, а? А?  Laughing

# 514
  • Мнения: 274
Ако тишината в природата звучи по-скоро зловещо, то тишината между хората може да има изключително красив звук... Съжалявам само за недочутите Тарзанови стъпки и погубени тигрови краски, но вярвам, че създателят им винаги може наново да ги пресъздаде... На живо бих се опитала да кажа това с езика на знаците...

мноо индианско тва. ще го разбера след малко. излизам на терасата да пуша...

# 515
  • Мнения: 2 212
И ако требе (туй требе го прихванах от дренци и Василисиния баща, така, че него дръжте отговорен, ако не ви харесва), та ако требе да съм сериозна, Сопрано, как може да се резюмира спам...не се гаси туй що не гасне, е казал поетът... нямам какво да му добавя....

# 516
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Сопрано, моля ти се! Недей така! Веднага ще те резюмирам...

п.с. на теб разчитах за наздравето

# 517
  • Мнения: 274
Нищо не си изпуснал, шедьоври бяха два постинга на ИМ,
помоли я да ти ги рефрешне на ЛС.

Добре, че ги изтриха преди да ги прочета. Два поста на ИМ = 6 дни в невидение  Shocked

# 518
  • Мнения: 7 837
Не знам, аз цял ден си припявам Nickelback. Много яки, пък и в тон с темата, се оказаха.
Макар че и Хиподил, че и Черно фередже са в тон.

# 519
  • Мнения: 2 212
Кейс, аз пък съм на Депеш, но и тяхното емблематично парче се оказа в тон, леко перифразирано - I was on the wrong page of the wrong topic  Laughing или пък I reached the wrong ends by the wrong means...

# 520
  • Мнения: 274
Не знам, аз цял ден си припявам Nickelback. Много яки, пък и в тон с темата, се оказаха.

тва  или тва . Второто им го пуснах в Звездни компромати наскоро.

# 521
  • Мнения: 677
Наздраве, Катюшо. Обзора ми ше ти го пратя на ЛС.
А налъмите ги засадих.

# 522
  • Мнения: 3 405
Рано наминаваш, Тони, очаквах те към сутринта.

# 523
  • Мнения: 2 070
Много тъп концерт на МА беше

Мама http://media.snimka.bg/0334/006923911-big.jpg
днес става на 50
Наздраве!

# 524
  • Мнения: 822
Споделено за Кейси... Радвам се, че снощи успяха да вземат три Канадски музикални награди от общо пет номинации...
Предпочитам това и това...

Общи условия

Активация на акаунт