Споделете 101

  • 24 318
  • 754
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 4 586
Ами то и аз отделям толкова за живущите на брега на Дунав, Резовска река или Велека.
Люсил, случайно да имаш по-голяма снимка? Може и без обувки.
Здрасти Вечернице, четях те като гост преди да се регна.

# 571
  • Мнения: 3 405
Гюлфия, обикновено пускам и снимки  Mr. Green но днес съм добра - справка: текстът под аватара ми Simple Smile(който незнайно защо липсва)

Да си призная, аз съм така към тези, които живеят в планината.

# 572
  • Мнения: 274
Как пък не ви омрзъзна това дребнотемие?!  ooooh!  newsm78

Пък се сърдиш, че не те четат  Mr. Green

Ами да!  Crossing Arms Аз МАрадона ли съм или лукова глава?! ВъзмУтен съм!

# 573
  • София
  • Мнения: 1 783
Гюлфия, вие сте създадена да правите комплименти. При нужда бихте могла да превърнете този си талант в  поприще.

# 574
  • Мнения: 804
Споделям, че след разказа на Имелда щом зърна тарзаново-тигрова шарка ме напушва на смях.
Нелепо е някак, достолепна баба да се хили по улиците. Имелда Вие сте причината да ме мислят за повредена.

# 575
  • Мнения: 6 029
Споменах онзи ден на дъщеря ми по някакъв повод Марадона (не плейбоя, футболиста, истинския). Тя каза, че не харесва Мадона и не поиска да разбере разликата между Марадона и Мадона.

# 576
  • София
  • Мнения: 1 783
Бабилия, днес Директорът на училището се изправи в цял бой /доста е висока за жена/, за да поздрави малките азбукарчета. Беше решена в....тигрова риза, с тигрово фишу. Тази гледка пресуши майчините сълзи от гордост и ги замени с приглушено пръхтене и некоординирани движения с устни.

# 577
  • Мнения: 1 533
Много интересен постинг на Лизбет. Пропускала съм интересна личност досега.


Още едно доказаталство против поговорката на Вълка за потребителите, дето като не се вясвали често и ги забравяли. Исках с две думи да кажа, че й се радвам.

Току-що се сетих, че днес е последният ден от месеца и който не си е платил нета, му го спират. Изпратих домашния любимец да го плати, че инак щях да липсвам на половината от вас (шегувам се).

# 578
  • Мнения: 4 586
Мога да ви направя списък с изчезнали споделки, на първо време се сещам за Луканка и Бумеранг, предполагам са не по-малко от петдесет.

# 579
  • Мнения: 274
Според мен няма никъв смисъл.

# 580
# 581
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Окончателни резултати - ще имаме здрав мъжки Морков през август, благодаря за стиснатите палци и добрите думи!

# 582
  • Мнения: 3 405
Хубава новина в хубав ден, Бубка  Grinning

# 583
  • Мнения: 2 196
Да ви споделя, много съм смотана. Склонна съм да се разделя с крупна сума пари, само защото не ми се обръща езика да си ги поискам. Пък отсрещната страна, на която услужих с тях, се прави на разсеяна. Комай четири години вече.
Гюлфия Blush
 Наздраве!

# 584
  • Мнения: 431
Споделям, че темата за изборите е пълна с регистрирани днес, агитиращи да се гласува платени мажоретки.

Общи условия

Активация на акаунт