Споделете 101

  • 24 310
  • 754
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 586
FOR I=1 TO .... NEXT END. Циклама, зацикляне, цикъл, скърцащ креват. Периодично повтарящо се движение.

Омайниче, грамофонче, бръшлян, венецът на Христос.

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Тая тема с гинеколога много  Embarassed яка! hahaha

# 92
  • Мнения: 2 829
голям смях е ,вярно Joy

# 93
  • Мнения: 3 405
Вълк, сигнали към космоса ли пращаш? Или приемаш?  Grinning

# 94
  • Банкя
  • Мнения: 823
Те сигналите май са от местния цветарник. Mr. Green

ПС: Тук много пусто Rolling Eyes май всички сте при гинеколога. Laughing

# 95
  • Мнения: 15 619
Аз още си ходя при гинеколожката, ама подозирам, че притокът на пациентки при мъжете-гинеколози след днешния ден няма да бъде това, което беше.... Mr. Green

# 96
  • Мнения: 3 634
притокът на пациенти при мъжете-гинеколози след днешния ден няма да бъде това, което беше.... Mr. Green

Всеки път като се опитам да визуализирам ситуацията и ми става много смешно.  Laughing

# 97
  • Мнения: 15 619
Като се замисля, обаче, сигурно е доста стряскащо....

# 98
  • Мнения: 3 634
Като се замисля, обаче, сигурно е доста стряскащо....

Ако изобщо точно това се е случило.

# 99
  • Мнения: 4 371
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=524676 аз пък една обява да ви споделя Shocked

# 100
  • Мнения: 1 470
Хей,кога успяхте да стигнете 7 стр. на 101 тема?!Докато аз мръзнех навън?!Всичкщи на топло пред компа а?!

Да споделя,след днешните срещи и разбора на информацията която получих...Не виждам никакво бъдеще...Никаква алтернатива...Май...

# 101
  • Мнения: 3 634

Да не са ни обгазили нещо?!  Laughing
Чакам мъж да се завърне от командировка. Надявам се този път да слушам само 5 мин к'ви бикове е купувал.

# 102
  • Мнения: 3 091
споделям разглобено трибуквие. чистил, чистил, не ял! мъка и мизерия!
простете ми, но утре ще ви чета - много сте продуктивни

# 103
  • Мнения: 1 470
Да споделя поредно недоразумение между майка и дъщеря...Имаш ли право да плачеш на майчино рамо,или само да бършеш нейните сълзи?!И бащата баща ли е,ако не можеш да му се обадиш когато имаш нужда от него?!

# 104
  • Мнения: 5 370
Майко мила, страница 7-ма от 101 Житие и Битие грешнаго Софрония.
Споделям, че си пуснах интернет и на втория комп, с цел да мога да си щракам необезпокоявана, докато синковецът реду букви.
Да, да, ама не. Иде сега и казва "МАмииии, вземи да седна в тебе, аз само ще гледам". ooooh! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт