Братче или сестриче?

  • 2 758
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 299
Моя младеж искаше братче и нищо друго . Дори сега като го питаме когато вече има брат какво иска - пак брат . Момичетата всичко правели в розово и навсякъде имало кукли. Ние сме момчешка фамилия . ooooh!

# 16
  • Мнения: 8 999
Синът ми иска братче, а дъщеря ми - сестричка. Но какво значение има това? Нито ще се напъна да родя още две деца /нито дори едно/, нито пък някой ще ме пита какво да е точно.
Аз винаги съм си мечтала за сестра-близначка, ама на - не ме е огряло!

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
моят син иска сестричка,за да я пази и да се грижи за нея... Shockedне знам какво има точно предвид.като плаче щял да я гушка и да й бърка с бъркалка в устата Shocked това в кръга на шегата. Grinning
но е на периоди:ту сестричка,ту братче.накрая казва,че иска и двете и темата приключва.....аз да му мисля. Simple Smile
в крайна сметка обаче каквото дойде,живо и здраво да е !

# 18
  • Мнения: 934
Синът ми, като беше на 3 и нещо, искаше сестричка. Е, получи я! Сега иска и братче.  Сестра му пък - сестричка. Е, някой ще остане разочарован - имам планове само за още едно.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
шемет,браво,малко са хората,които имат планове за трето дете!!!
поздравявям те за това! Peace

# 20
  • Мнения: 4 555
Синът ми, като беше на 3 и нещо, искаше сестричка. Е, получи я! Сега иска и братче.  Сестра му пък - сестричка. Е, някой ще остане разочарован - имам планове само за още едно.
Може да няма разочаровани, ако излязат близнаци Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 804
Моите бяха големи и нямаха претенции-малкото пък не иска и да чуе за бебе,не че имаме де Grinning

# 22
  • Мнения: 934
шемет,браво,малко са хората,които имат планове за трето дете!!!
поздравявям те за това! Peace
Ами разбирам ги тези, дето не се решават! Mr. Green
Доста време се чудех, накрая и децата взеха да повдигат въпроса, и реших да се прежаля.

# 23
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
момче,иска сестра... и има сестра Peace

# 24
  • Мнения: 1 021
Имам момче и когато бях бременна той искаше братче,но си има сестричка,която много обича и защитава в момента !
и при нас е така

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Синът ми иска две бебета-синьо и розово.  Joy

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
И моят син искаше братче  Laughing. Е, получи го  Wink. С моя близка родихме през месец, аз момче , а тя - момиче. . Големите ни деца израснаха заедно , и един ден си говорят:
моят " Много се радвам, че си имам братче!"
другото дете : "Аз не се радвам ,че имам сестра. Искаш ли да си сменим бебетата? Аз ще ти дам сестра ми , а ти - брат ти!"  Joy
 Е , отговорът беше - не, не си давам братчето.
 Явно е вярно ,че децата предпочитат бебетата да са от техния пол  Laughing.

# 27
  • Мнения: 1 817
И нашият син искаше братче. Поръчката е изпълнена, има го Peace
Направо е влюбен в брат си. Много го пази. Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 2 237
Дъщеря ми няма претенции.Но знае , че едва ли ще имам второ дете  Sad За сега нищо не казва, само от време ме пита защо е сама а децата си имат братче или сестриче.Как да и обясня причините....може би като порасне.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 437

 Никой не го е питал, но той сам каза, че иска да му родя кученце ConfusedНе смятам, че малките деца осъзнават от какъв пол са им предпочитанията.

 Joy Joy Joy Ох, много съм се смяла  Joy Joy Joy И ти какво му отговори?  Grinning


Моят юнак никога не съм го питала, нито съм разрешавала да го питат и карат да мисли на тази тема.  Не ми харесва, като идея. Бебето си е бебе и появата му е тънък момент, при който и най-малкото нещо може да наклони везната в лоша посока.

Общи условия

Активация на акаунт