Евроком или Кейбълтел-кабелна+цифрова ТВ?

  • 3 370
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 466
От януари съм на Евроком цифрова, бях на кабелна.Засега съм доволна, не ми е прекъсвала, но някои канали ги има само на кабелната, а ги  няма на цифровата.Други пък са само на цифровата.Като ги попитах защо ги няма на цифровата някои канали от кабелната ,ми казаха да си ги гледам на кабелната.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 141
 Ние сме с Евроком цифрова. Не съм доволна, но и те го усещат, защото не седя да чакам а звъня и прави скандали. Най - често когато ми дава когато имам проблем с картина или звук ми казват да изключа устройството. Не съм доволна, но и избора не е голям.

# 17
  • София
  • Мнения: 932
Благодаря ви за отговорите  bouquet.
Сега в момента "водим преговори" с едни съседи , да монтираме чинията, на булсатком  при тях Simple Smile. Ако не стане , ще избираме м/у двата оператора и май клоним към Кейбъл Тел, според мненията от темата , а и в други форуми , ще видим.

# 18
Най-доброто, което съм ползвал до момента е PON услугата от Спектър - директно у вас влиза оптичен кабел, по който ти идва интернет, телевизия и телефон ако има желание. В Япония имало милиони абонати на подобни оптични мрежи. Чак ми е странно, че го има и у нас. Вероятно поради това, че сигнала се предава по оптичен кабел, а не по коаксиален качеството е много добро. За да не изпадам в подробности - тук - там си пише.

# 19
  • Мнения: 1 740
Ние ползваме цифровата телевизия на Кейбалтел определено не сме доволни.
Много често нямаме сигнал,а в другата стая сме с аналогова която като няма сигнал на цифровата тя си има.
И за цифровата си доплащаме отделно.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 798
Евроком цифрова, нямам забележки.  Peace

# 21
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Ние ползваме цифровата телевизия на Кейбалтел определено не сме доволни.
Много често нямаме сигнал,а в другата стая сме с аналогова която като няма сигнал на цифровата тя си има.
И за цифровата си доплащаме отделно.

Вижте дали всичко е наред с кабела ви. И ние имахме проблем със сгнала. Половината канали ги нямахме и стана ясно, че си е от нас проблема.

# 22
  • Мнения: 4 585
Сега виждам темата. Тия двете не се ли сляха или погълнаха?
Евроком съществува ли още. Мисля, че на пазара е само КейбълТел АД.

# 23
  • София
  • Мнения: 937
Евроком цифрова, нямам забележки.  Peace

Същото  Peace.

# 24
  • Мнения: 1 848
При нас няма звук на Канал 1  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт