Притесняват ли ви промените в съпругите ?

  • 23 846
  • 159
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 011

Абсолютно!  Laughing

И аз само надничам да видя дали на авторът му е минал стреса, ама на - никакъв не се вясва! Голямо стряскане, голямо нещо! Явно акъла си е изкарал, завалията!  Joy
Чудовищните Стрии оказват пагубно влияние на  крехката мъжка  психика на автора на темата....  hahaha hahaha hahaha -
И аз си отглеждам стрии по тялото  bowuu bowuu

# 121
  • Мнения: 5
Авторът си заслужава някой да осведоми жена му, за тази тема и да му бие един голям и хубав ШУТ.

1, Стриите изчеват много бързо с малко гимнастика или фитнес.
2, Ако само защото има стрии вече не я харесваш - какво ще правиш, когато стане на 30,40  newsm78
Ти не си никакъв мъж  ooooh!

# 122
  • Мнения: 373
bishkotka,  принципно съм съгласна с мнението ти, но само да уточня, че поне от моя опит стриите НЕ изчезват с малко гимнастика и фитнес, дори с много гимнастика и фитнес не изчезват  Tired  Ей, упорити същества, значи!
Вече четвърта година се опитвам нещо да ги "култивирам", но уви...
П.П. ако имаш някакви хитрини по въпроса, сподели моля те  Hug  Това за мое успокоение, мъжът ми е силен характер, такива неща не могат да го трогнат Wink

# 123
  • Мнения: 364
П.П. ако имаш някакви хитрини по въпроса, сподели моля те  Hug  Това за мое успокоение, мъжът ми е силен характер, такива неща не могат да го трогнат Wink

Васенце
, някъде четох, че се премахват с лазер...

# 124
  • Мнения: 571
И аз се притеснявах,4е стриите,няколкото к отгоре и целулита отблъскват мъжа ми.....свалих много килограми,с тях си замина и целулита.Стриите няма просто как да се махнат-говорила съм с пласти4ен хирург.Само операция,но след нея ще има по-големи белези. Сега с новото аз,нещата са същите.Сега даже съм била отблъскващо слаба Joy е такова животно има ли-прекалено слаба жена.
Вси4ко е до мъж.И аз имам познати жени,които въпреки килограмите или броят на раждания не се оплакват от нищо.Както и да изглеждат са харесвани....4увала съм следното от мъжете им-"Какво ми пука как изглежда?Тя е моята жена и я оби4ам"Стига с тези предрасъдъци.Млжда съм,слаба,смея да кажа и хубава.Но какво от това.....нищо.

# 125
  • Мнения: 0
Сега даже съм била отблъскващо слаба Joy е такова животно има ли-прекалено слаба жена.

Има има .... ей това без дрехи :



Си е баш тапициран скелет ...

От горе долу това ниво:
 


Надолу ... си е точно отблъскващо  Peace

# 126
  • Мнения: 364
Немо, започна да ни обиждаш ли, не разбрах?!..   Crossing Arms

# 127
  • Мнения: 0
Немо, започна да ни обиждаш ли, не разбрах?!..   Crossing Arms

Ти пък   newsm78 Що така си помисли  Thinking

# 128
  • Мнения: 364
Ти пък   newsm78 Що така си помисли  Thinking

На мен пък ми харесва Виктория! Има много хубави крака и изобщо не е отблъскваща. Не е особено сексапилна в лицето, но тялото е страхотно (като изключим некачествените силиконови гърди). Втората снимка си е напълно нормална...

# 129
  • Мнения: 571
Nemo в първите две снимки не виждaм нищо отблъсквaщо newsm78 Кaто изклю4им лекото ми корем4е е слaбa колкото мен Peace
Мaцето по дънките си е съвсем нормaлно.
НОоооооооо мъже рaзни,вкусове всякaкви Mr. Green

# 130
  • Мнения: 0
Nemo в първите две снимки не виждaм нищо отблъсквaщо newsm78 Кaто изклю4им лекото ми корем4е е слaбa колкото мен Peace

Мина ми през ума да постна една анорексичка, но щяхте да ме изадете с парцалите  Confused ..... не че ще ми е за сефте де ..  Whistling

# 131
  • Мнения: 571
Ти зaлитнa в другaтa крaйност-никой не говори зa aнорексии.Те сa в рaзли4нa кaтегория Joy

# 132
  • В.Търново
  • Мнения: 6 724
шегуваме се ние, ама след време ще се появи жена му в дис с въпрос "Мъжът ми не ме желае вече" ...

Това не е причина мъжът да бяга от жена си като попарен!Като сте си взели жени,трябва да знаете,че след раждане тялото на жената се променя.Би трябвало да я обичате заради характера й ,чаровността й,а не заради външността й и перфектното тяло преди да забременее.За какво въобще тогава сте се оженили,мъже?Да си прибирете вкъщи слугиня със супер тяло,за да си я показвате пред хората като трофей?!Какво ще стане с вас,ако ви се появи едно такова голямо увиснало коремче Mr. Green,под което едвам си закопчавате дънките или панталона или при вас също може да се появят стрии при вариране на теглото нагоре-надолу?Мислите ли,че тогава и вашите жени ще ви загърбят?Няма перфектни хора,външната красота е до време!Щом се отвращаваш от тези стрии,какво ще стане,ако момичето не успее да отслабне след раждането..?Сигурно ще я подложиш на разстрел #2gunfire
Това е истината,доста от мъжете и жените се събират и създават семейства без да са наясно със самите себе си какво точно искат от живота и половинките си.Събират се без да има истинско привличане и любов!И при едно такова нещо започва отчуждението един от друг.Да се събереш с някого ,това значи да живееш с неговия характер,неговата външност,неговите лоши навици,трябва да си помислиш дали този избор е добър за теб и можеш ли да обичаш половинката си,въпреки всичко! Peace

# 133
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не го вади от контекста !

# 134
  • Мнения: 0
OFF!
Като сте си взели жени,трябва да знаете,че след раждане тялото на жената се променя.Би трябвало да я обичате заради характера й ,чаровността й,а не заради външността й и перфектното тяло преди да забременее.За какво въобще тогава сте се оженили,мъже?Да си прибирете вкъщи слугиня със супер тяло,за да си я показвате пред хората като трофей?!
...
Да се събереш с някого ,това значи да живееш с неговия характер,неговата външност,неговите лоши навици,трябва да си помислиш дали този избор е добър за теб и можеш ли да обичаш половинката си,въпреки всичко! Peace

Като сте си взели мъже трябва да знаете че след известен период от време финансите могат да се променят. Би трябвало да ги обичате заради характера , чаровността му, а не заради финансовата му обвивка преди да се ожени за вас ... за какво въобще тогава се омъжвате жени ?! Да си приберете в къщи спонсор, който само да дава без да иска нищо насреща ли, за да си го показвате на другите жени като трофей ?!

Да се събереш с някого ,това значи да живееш с неговия характер,неговата външност,неговите лоши навици,трябва да си помислиш дали този избор е добър за теб и можеш ли да обичаш половинката си,въпреки всичко! :peace

п.п. Сори - не можах да се сдържа  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт