В свежа пролетна премяна,гушка своето човече МАРТенската мама!

  • 15 746
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 267
Бухта, ние пробвахме кремчето, което ни изписаха от Майчин дом, предполагам и ти го имаш в рецептите.
Изненада ме това, че са ти дали някакви рецепти. Педиатърката ли? Аз този път съм малко разочарована от престоя си в МД. Е, не е като да родя в държавна болница, но очаквах повече (поне като при предното раждане там).

Да, педиатърката го изписа, не Юдова, една друга възрастна, много мила. Аз лично съм безкрайно доволна и очарована. Е, имаше и моменти, в които искаш лично внимание и се тревожиш, а ти отвръщат механично с "Нормално е", но според мен си е типично за лекари, но и от престоя, и от съветите и от вниманието ..нямаше как да се чувствам по-добре и по-спокойна. Ако те интересува, мога да се пробвам да разчета рецептата.

# 16
  • София
  • Мнения: 263
Момичета, да ви занимая пак с тези снимки в снимки за бебешкия колаж Embarassed
Може да не ги смалявате толкава, защото май- се размазват. На мен ми трябват 200 на 90, но каквито ги дадете-такива- аз ще си ги преоразмерявам. Ама по- добре големи, отколкото- малки. Peace

# 17
  • Мнения: 17
Adenis,  Hug бързо ще се възстановиш и всичко ще е наред!Вярвам,че става въпрос за няколко дни. Бъди силна,за да си полезна на бебко...и по-бързо да ставаш да го гушкаш!!!   bouquet

# 18
  • Мнения: 361
Момичета, да ви занимая пак с тези снимки в снимки за бебешкия колаж Embarassed
Може да не ги смалявате толкава, защото май- се размазват. На мен ми трябват 200 на 90, но каквито ги дадете-такива- аз ще си ги преоразмерявам. Ама по- добре големи, отколкото- малки. Peace


а до кога ще ни чакаш със снимките? Че искам да избера най- прекрасната  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 267
Adenis Shocked Това е ужасно, как са те пуснали от болницата, изследвания нещо не ти ли правиха? И на мен при епизиотомията ми срязаха някакъв съд, но много бързо ме заши докторката, а на следващия ден веднага ми пуснаха изследвания и заради ниския хемоглобин, веднага ми назначиха желязо. Направо ми се струва абсурдно да те пуснат така, дано се оправиш бързо Peace

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Здравейте, милички!
Сестра ми ви праща много поздрави и благопожелания на всички!
Хубава празнична вечер от мен  Hug  Hug  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 459
Благодаря ви момичета за милите думи!   bouquet
Нашият Тошко вече си е в къщи. Започваме пак от начало да свикваме един с друг и да се учим да сучем. За сега давам изцедена кърма, но се надявам скоро пак да почне да се храни от гърда.  Praynig

В този ред на мисли, да ви питам - мамите, които дават размразена кърма - как я затопляте? Знам, че като се извади от камерата, трябва да се остави в хладилника да се размрази, но след това как се затопля? Ние днес в суматохата, след като се прибрахме, затоплихме едно контейнерче като го потопихме в топла вода. Детето си го изяде, но не съм сигурна дали това е правилния начин?!

Adenis, желая ти от все сърце бързо да се възстановиш и да се радваш пълноценно на бебчето си. И бързо да забравиш черните мисли, които те преследват!

Слънце, благодаря за темата!   bouquet
Надявам се, като влезнем малко в ритъм да успявам да помагам с новите теми.

За малко да забравя - Честити нови бебчета!  bouquet

# 22
  • Мнения: 361
Аденис в коя боница ражда??? И аз бях с нисък хемаглобин и още на сутринта ми направиха изследвания.
Стискам ти палци да се вдигнеш бързо от леглото. Hug  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 906
И ние в новата тема  Flutter

Аз също имам желание да се включа в подготовката и пускането на нови теми, но и на мен ми трябват разяснения  Embarassed.

# 24
  • Мнения: 660
Момичета, да ви занимая пак с тези снимки в снимки за бебешкия колаж Embarassed
Може да не ги смалявате толкава, защото май- се размазват. На мен ми трябват 200 на 90, но каквито ги дадете-такива- аз ще си ги преоразмерявам. Ама по- добре големи, отколкото- малки. Peace


Тъкмо щях да питам какъв размер трябва да са снимките... Peace

Adenis, дано бързо да се възстановиш и да се радваш на бебчето си. И бързо да забравиш лошите преживявания!

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 20:30 от Tony_st

# 25
  • Варна
  • Мнения: 33
Майчета, помагайте. От снощи Дани е супер неспокойна, постоянно иска на гърда, а аз вече не знам колко е яла, дояла ли е или е преяла. Днес от 15ч е будна и вече не знам какво да правя, съвсем се обърках вече  ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 673
Дани, ако си лапа юмручето или върти бясно главичка, значи е гладна. Ако мрънка и се свива, а после извива, значи имате вече колики.

# 27
  • Мнения: 151
животинче,точно така се прави. Потапяш в съд с топла вода(водна баня).

# 28
  • Варна
  • Мнения: 33
Дани, ако си лапа юмручето или върти бясно главичка, значи е гладна. Ако мрънка и се свива, а после извива, значи имате вече колики.
Ама не е ли рано? Днес говорих с педи и тя каза, че е още рано за колики, а най- вероятно иска да яде повече тия дни. Някаква криза ли беше това, не си спомням...

# 29
  • Мнения: 107
Слънце мерси за темата!!! Hug   

Оки4 тези снимки къде трябва да ги пратя,че аз както винаги несъм разбрала!!! Embarassed Embarassed Embarassed

Забравих да честитя празника на всички празнуващи днес!!!  Днес е най-благоприятния ден за пробиване на ушите на малките момиченца!!! Най-пролетния празник!!!

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 21:08 от red_girl

Общи условия

Активация на акаунт