За храната от млечната кухня?

  • 1 260
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 110
Моята дъщеря обожава млечната кухня ! Най-често на обяд изяжда супата и второто, а за следобедна закуска десерта с плод .

# 16
  • Мнения: 1 669
Записах дъщеря ми на ДК на 7.5 месеца. В началото давах само супите или основното, взависимост от това дали бяха подходящи за възрастта. Десерта и другото останало изяждахме ние. После започнах да давам и десерта. От месец и нещо вечеря супа, а основното давам за обяд. Следобната закуска изяжда с удоволствие. Още не съм давала боб. А леща само веднъж - не ми се видя добра идея - дъщеря ми е на година и 1 месец.

# 17
  • Мнения: 58
Ще следя темета.
Ама нещо не ми стана ясно-като давате супата за вечеря,
след това давате ли АМ? Thinking
Извинявам се на brandi,4е се намесвам в темета и

# 18
  • Мнения: 529
Аз давам основното на обяд,крема за следобедна закуска и супата около18:00ч.,към20:30ч.пие мляко.
Специалистите по детско хранене казват,че този режим не е правилен,трябва да се дава на обяд малко супа,после второто и малко десерт.

# 19
  • Мнения: 2 334
На обяд давам основното ядене и за вечеря супата.Десерта не го давам  Peace

# 20
  • плевен
  • Мнения: 644
Ще следя темета.
Ама нещо не ми стана ясно-като давате супата за вечеря,
след това давате ли АМ? Thinking
 

Да след супата давам 60-80 мл АМ-той си изяжда колкото иска а понякога и всичкото  Peace

# 21
  • Мнения: 1 062
Ще следя темета.
Ама нещо не ми стана ясно-като давате супата за вечеря,
след това давате ли АМ? Thinking
Извинявам се на brandi,4е се намесвам в темета и

Вечерята на детето ми е към 19.30ч., тогава не давам АМ. Преди сън, около 21.30 ч. изпива към 230-240 мл. мляко.

# 22
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 581
Синът ми го записах на ДК на 1г. и 1м. Давам му супата и десерта на обяд. Следобедна закуска няма, защото спи до към 17.30 ч. Около 18.00 яде основното ястие, т.е. за вечеря. Преди лягане пие АМ 240 мл.

Общи условия

Активация на акаунт