Нови придобивки в козметичната ви чантичка - 7

  • 30 417
  • 411
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 490
една бронзова пудричка

# 16
  • Варна
  • Мнения: 246
Аз пък се обзаведох с душ гел и лосион за тяло на Venus шоколад и ванилия / много са готини/, крем за ръце " пудинг и бадеми" на Орифлейм, лосиона от 3-те стъпки на Клиник, едно червило също на Орифлейм и май е това. Другата седмица като взема заплата още Mr. Green

# 17
  • Мнения: 20
Днес мама ми подари червило на Karaja 207номер, за пръв път чувам марката, но червилото е страхотно- и като цвят, и като мирис, и като трайност! Супер е! И отделно спирала на Л'ореал с Колаген!  Sunglasses

# 18
  • Мнения: 3 050

Avene, Cicalfate Cream

# 19
  • София
  • Мнения: 7 798
Celebre, тества ли вече маската на Juvena ?  Flutter

# 20
  • Мнения: 572
Лак за нокти на Флормар, от серията True color,№ 014-светло бежов.

# 21
  • Мнения: 271
Celebre, тества ли вече маската на Juvena ?  Flutter


Иля,маската е чудесна.Хидратираща,стягаща и подхранваща.Като се намаже на лицето,малко мазнее,но кожата бързо я "изпива" Wink.Слага се по-малко от маската,колкото голямо бобено зърно и 2-3 капки от серума.
Кожата след измиването е гладка и стегната.Като,че ли има и лек избелващ,озаряващ ефект.

Сори, за спама на хубавата темичка Embarassed.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 231


База за грим  Flutter

# 23
  • София
  • Мнения: 1 956
И аз питам  от къде мога да си купя дезодорант Гош. Къде ли не търсих...
Иначе за запис - днес се сдобих с рол он Адидас, успокояващ тоник Ла рош посе, ленти за епилиране на Личия. НЕ съм ползвала нито едно от тях. Но наскоро си купих тоник на Ла рош микроексфолииращ Ефаклар и съм много доволна. Но го ползвам за гръб, не за лице.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 246
Днес мама ми подари червило на Karaja 207номер, за пръв път чувам марката, но червилото е страхотно- и като цвят, и като мирис, и като трайност! Супер е! И отделно спирала на Л'ореал с Колаген!  Sunglasses


Може ли да споделиш впечатления от спирала. Нали иде реч за тая, която рекламира Ева Лонгория. Благодарско предварително!

# 25
  • София
  • Мнения: 7 798
Celebre, тества ли вече маската на Juvena ?  Flutter


Иля,маската е чудесна.Хидратираща,стягаща и подхранваща.Като се намаже на лицето,малко мазнее,но кожата бързо я "изпива" Wink.Слага се по-малко от маската,колкото голямо бобено зърно и 2-3 капки от серума.
Кожата след измиването е гладка и стегната.Като,че ли има и лек избелващ,озаряващ ефект.

Сори, за спама на хубавата темичка Embarassed.

Celebre, много благодаря за отзивите. bouquet

# 26
  • Мнения: 4 380
При мен ето този страхотен лек крем за ръце (не мога да намеря картинката за ръце но е същия като за тяло)

Каква е марката и от къде го купи Galadremin? Хубави кремове за ръце винаги ме вълнуват.

Това са днешни придобивки от разпродажба на Лиз Ватие.


# 27
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Днес мама ми подари червило на Karaja 207номер, за пръв път чувам марката, но червилото е страхотно- и като цвят, и като мирис, и като трайност! Супер е! И отделно спирала на Л'ореал с Колаген!  Sunglasses
   КАРАДЖА имат страхотни продукти. Купувала съм си уникални сенки с брокат. Жестоки са просто. Фон дьо тена им е страхотен също. Много хубава покривност има, цветовете също ми допадат.  Имат един спрей за фиксиране на грима. Мацката от магазина каза, че с този спрей, грима не мърда цял ден, бил се запечатвал. Аз съм хвърлила око на спиралите и течните червила. Сподели за червилото дали наистина е трайно /на второ четене, виждам че веднъж си го похвалила/   bouquet
   Аз си взеха база за сенки на SEVENTEEN.  ooooh! Едвам ги  изтрих.  Grinning Купих си и  основа за грим на ГОШ - доволна съм много и от нея.

# 28
  • Мнения: 239
При мен ето този страхотен лек крем за ръце (не мога да намеря картинката за ръце но е същия като за тяло)

Каква е марката и от къде го купи Galadremin? Хубави кремове за ръце винаги ме вълнуват.

Това са днешни придобивки от разпродажба на Лиз Ватие.




Очите ми останаха в онази малка златиста кутийка.Нали това са сенки? (лилаво и черно,което са) Страхотни цветове  Hug

# 29

Общи условия

Активация на акаунт