Нови придобивки в козметичната ви чантичка - 7

  • 30 479
  • 411
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 465
Елсев крем за блясък

# 331
  • Мнения: X
dollface Тази пудра с белстящи частички ли е, понеже много и се чудя...

Не е с блестящи частици, но много ми харесва, не бях ползвала на тази марка. Имаше само три цвята, тази е номер 002, от останалите едната беше много светла, а другата ми се видя тъмна.  Simple Smile

# 332
  • София
  • Мнения: 1 956
Мими, благодаря! Ще чакам отзиви. Аз последно тествах за бюста първо Лиерак Фитрел - мнооого слаб ефект, почти никакъв. После Колистар - едни капсулки за еднократно намазване, бели, вече саги спрели от производство, намерих последната партида. Обаче и от тях ефект 0... Ами и не попиваха, седяха мазно.

Иначе сдобих се с душ олиото на Юсерин - не ми харесва как мирише... На мъжки крем за бръснене някак, ама от старите.
ОСвен това балсам за устни с колд крем на Авен - харесва ми.
Флуид за тяло на SVR за суха кожа - взех го да си го ползваме с детето. Не е парфюмиран, с урея, с млечна киселина и с карите е.

# 333
  • Мнения: 171
Ето това:   Влюбена съм в този гланц  Heart Eyes

# 334
  • Мнения: 13 627
кремче за очи и устни Meybelline Moisture Extreme

# 335
  • Мнения: 557
Цвета е 07 big night out

http://www.essence.eu/bg/produkti/ustni.html?tx_cosnovaslider_pi … ;cHash=14be3e60cc


кремче за очи и устни

Жаки провала ли си го и друг път?
Ако не си после да кажеш.Аз имам от същата серия за ръце крема и съм влюбена в аромата му - за действието му не знам  Thinking но вече втора тубичка си купувам. Laughing

# 336
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Благодаря за инфо-то dollface
А тези продукти на Есенс, къде мога да ги открия в София и на каква цена са?Видях, че не правят доставка до Щатско и да се запася преди да се прибера?

# 337
  • Мнения: 557
Благодаря за инфо-то dollface
А тези продукти на Есенс, къде мога да ги открия в София и на каква цена са?Видях, че не правят доставка до Щатско и да се запася преди да се прибера?

Има ги в някои аптеки . Peace

# 338
  • Мнения: 241
Взех си фдт на Seventeen-Time plus се казва,но нещо не намирам снимка...
Сенки на Bourjois-тези единичните,които са в прасковен цвят и кърпички за почистване на грим

# 339
  • Мнения: 2 631
Благодаря за инфо-то dollface
А тези продукти на Есенс, къде мога да ги открия в София и на каква цена са?Видях, че не правят доставка до Щатско и да се запася преди да се прибера?

Има ги в някои аптеки . Peace

Като например аптеката на Кауфланд (поне в Пловдив има техен щендер).

# 340
  • Мнения: 2
В кой квартал на София ти е удобно да търсиш ессенс?

# 341
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Района на Плиска... Много благодаря за съобразителността Aneliqqq

# 342
  • Мнения: 2
За нищо.  bouquet
Само че точно този район ми е много непознат. ooooh!

Примерно за Гоце Делчев и Болово веднага бих казала.

# 343
  • Мнения: 12
А някой чувал ли е за grassroots. Това е марка козметика произвеждана от Есте Лаудер,също натурална,биологична ,произведена от есенции и олиа.Цените са мнооого добри.Четох мнения за тях в интернет и е много харесвана,така че запали интереса ми...изглеждат добре във всеки случай.Ето сайта им:

http://www.grassrootslife.com/index.tmpl?ngextredir=1

Ето и ревютата:
http://www.makeupalley.com/product/searching.asp?CategoryID=0&am … mit=Find+Products

П.С. Ще пусна запитването и в други теми Peace


Може и да отвориш отделна темичка за тази марка  Peace

Може,но за сега няма смисъл след като никой не я познава...ще се радвам да има поне един два отговора случайно,не си струва цяла тема Peace

Би ми било интересно да пробвам марката  Peace Само че аз ли не съм разбрала правилно, или не доставят до тук?  Embarassed

# 344
  • Мнения: 13 627
Цвета е 07 big night out

http://www.essence.eu/bg/produkti/ustni.html?tx_cosnovaslider_pi … ;cHash=14be3e60cc


кремче за очи и устни

Жаки провала ли си го и друг път?
Ако не си после да кажеш.Аз имам от същата серия за ръце крема и съм влюбена в аромата му - за действието му не знам  Thinking но вече втора тубичка си купувам. Laughing
Да, хубаво е кремчето. Малко е мазничко, но гледам да слагам по малко от него. Аз имам и маската за лице и модулатора за тяло. Всичките продукти много ми харесват Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт