Май-че с Априлска виза, да не бърза да излиза! N29

  • 14 346
  • 307
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 955
Кой беше вестителя на Стела?
От сутринта влизам само да прочета хубава новина. Стискам палци  Peace

Гледах албума с коремите. Струва ми се, че много бързо мина времето. Поне за мен, де. Кога бяхме на море и си мислих, че ми закъснява от климата, кога лежах с кървенето почти два месеца? И ей го на днес на консултацията гинеколожката ми ще иска да си изберем дата за секциото  Crazy

# 241
  • Мнения: 849
ninishte, да си жива и здрава и щастлив завършек на най-важната ти мисия в момента!  newsm51 bdbaloni
Еееех, Стелето сигурно вече е щастлива мама. Дано да е минало леко и спокойно. Ох, кога ли Мадлена ще пусне новините....

# 242
  • и аз незнам къде
  • Мнения: 91
Мами ужасно съм притеснена! Оказа се че съм имала контакт преди три дни с човек който днес се оказа болен от едра шарка! Не съм го докосвала дори при срещата ни, но съм ужасно притеснена. мисля да отида да си пусна изседвания но ще се побъркам. кажете ми моля ви какво мислите вие.
П.С. Не съм боледувала от НИКАКЪВ вид шарка

# 243
  • Мнения: 13
  bigdance2 ЧРД  Ninishte, да си жива и здрава, усмихната и лъчезарна и през май месец прекрасно здраво бебче, което да изпълва живота ви с щастие  Heart Eyes

И аз стискам палци на Стелето и изпращам много положителна енергия, сигурна съм, че всичко ще е ОК и чакам с нетърпение добрите новини.

Деси много се радвам за теб, дано така спокойно и позитивно изкараме всички до края на деветия си месец  Praynig  smile3525

При мен нищо ново - освен, че вчера с мъжо направихме годинка от сватбата   loveuuu изкарахме почти целия ден навън и по заведения. Единствения проблем беше, че корема ме понаболяваше почти през целия ден и док ми увеличи Магнезия. За щастие сега се чувствам много добре и днес ще си почивам вкъщи.

В събота направихме първите покупки за бебо - няколко дрешки. Ще ги снимам и ще ги сложа в албумчето, много им се радвам и си ги вадя и прибирам по няколко пъти да си ги гледам  Grinning

# 244
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
 baloni bdbaloni baloni 4РД  NINISHTE....най-сладкото беб4е през МАЙ  smile3504 СТЕЛЕ  Praynig Praynig Praynig ве4е нямам търпение  да узнаем как е нашето мам4е и беб4о,Madlenka пиши нещо ако знаеш,4е ве4е  #Crazy #Crazy #Crazy  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf CloverЗа дрешките на бебо ве4е съм решила и запо4вам малко по-малко с покупките,4е то наближава ве4е,а не искам наведнъж да пазаря по 5/6 еднакви неща от вси4ко,искам да се порадвам на всяко нещо и да си го избера с много,много лубоввввввв Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug за Стелетооооооооооо

# 245
  • Варна
  • Мнения: 618
Здравейте тумбачета!
Стискам палци при Стелето всичко да е наред и бебето да е живо и здраво! Чакам новини с нетърпение.
Аз ве4е съвсем не мога да спя, само се въртя, не мога място да си намеря в леглото, става ми лошо през ноща. Абе направо ужас-както казва майка ми да устискам още малко да се роди бебето, че да се отърва и аз! Някакси напрегнато ми е- все чакам всеки момент да започнат болки, да стане нещо и се притеснявам, че няма да съм подготвена с нещата за бебето  Crazy Добре, че поне купихме нещата, само не съм ги прала и гладила, но ще гледам да го направя до края на тази седмица.
Другия понеделник съм при лекаря и ще ми определят ве4е дата за секциото Rolling Eyes
Зайче, това за водите малко ме стресна, аз пия много малко вода, дали и при бебето е малко водата  newsm78, замислих се да взема да увелича водата, че да не стане нещо.

 bdbaloni Ninishte! Да си жива и здрава, много късмет, любов и леко безпроблемно раждане и здраво бебе!

# 246
  • Мнения: 626
NINISHTE  bdbaloni и най-големия подарък през Май .

Стелии Hug Hug Hug

# 247
  • Мнения: 445
Постоянно хвърлям по едно око дали си нямаме бебенце. Стиснати палци и от мен! Сигурна съм, че всичко е наред!

При мен всичко е нормално. Само дето тия дни се счупих от обикаляне. Хем с кола, ама....Даже в събота неможах да издържа обиколката на Кауфланд. За разлика от преди магазина ми се видя огромен  Laughing После всичко ме болеше, нямах сили даже да хапна, но пък от доста време спах без никакъв проблем.
Бебо вчера правеше някакви акробатики, та доста зор видях. Имах чувството, че с крака се отбутва от ребрата и се придвижва напред. Доста странно, но и не смеех да се изправя, имах чувството, че ще изпадне  Laughing
Днес съм при доктора по ЗК. Направо не ми се ходи. Пак ще стигне до някое велико умозаключение  Twisted Evil
Хайде, до скоро!

Честит празник на Ninishte!

# 248
  • Мнения: 79
Здравейте тумбачета  Hug
Все още и аз нямам новини, но чакам всеки момент  Crazy. Устискайте още малко Naughty
 newsm59 newsm59 newsm59 Нинка, да си ни жива и здрава, а пък през Май най-сладкия бебок да те радва  Heart Eyes

# 249
  • София
  • Мнения: 6 215
 nbirthday на Ninishte! Здраве, късмет и прекрасно майско бебе!  Peace
И аз все надничам за вести за Стела, ама... Надявам се всичко да е минало добре!!
ishizo , не може да е било едра шарка, нея вече я няма Simple Smile Може би е било варицела? Най-вероятно нищо няма да ти стане, но защо не питаш и лекаря си?

# 250
  • Мнения: 96

Все още и аз нямам новини, но чакам всеки момент  Crazy. Устискайте още малко Naughty
 

Е как - нямаме вече търпение да разберем, че си имаме първото бебче в темичка. Crazy Как да устискаме още Mr. Green - шегичка

# 251
  • Пловдив
  • Мнения: 180
И аз като всички вас надничам за новини за нашето първо бебче ...

И да се оплача - болна съм. Кашлям с някаква "магарешка" кашлица , носът ми тече , главата ме боли и гърлото също. Температура нямам , дори според термометъра клоня към замръзване. Давайте идеи какво да пия - от всичко най - много ме дразни кашлицата - не можах да спя от нея.

Ninishte  newsm59 и от мен. Жива и здрава да си ни и на финала с едно прекрасно бебе  Hug

# 252
  • и аз незнам къде
  • Мнения: 91
Лято точно варицела е, отивам на лекар и мисля да я карам да ми пусне едни изследвания за всеки случай, че полудявам. Ще ви пиша какво е станало.

# 253
  • Мнения: 172
Ishizo,от къде я измисли тая едра шарка?!Направо изби рибата!!! Crazy

# 254
  • Мнения: 79
И аз като всички вас надничам за новини за нашето първо бебче ...

И да се оплача - болна съм. Кашлям с някаква "магарешка" кашлица , носът ми тече , главата ме боли и гърлото също. Температура нямам , дори според термометъра клоня към замръзване. Давайте идеи какво да пия - от всичко най - много ме дразни кашлицата - не можах да спя от нея.

Ninishte  newsm59 и от мен. Жива и здрава да си ни и на финала с едно прекрасно бебе  Hug



Аз също като се разболея почвам с "магарешка" кашлица, взимам таблетки за смучене и сироп на Д-р Тайс и ми действат много добре, мед с лимони, чаичета с много мед, защото сладкото също убива бацилите в гърлото, мед с масло за смазването му, парацетамол и вит. Ц. Скорощно оздравяване  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт