Откога минерална вода?

  • 1 196
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 089
И тук я имя тази вода на HIPP, ама 1,5л е 3лв.  Shocked

# 16
  • Мнения: 2 807
Минералната вода не се препоръчва за дълготрайна употреба, било то и преварена при малки деца.
Трапезна, каквато е Предела например, може, но след 6-ти месец и преварена, след навършването на годинката - не е нужно да се преварява.

Синът ми не е имал проблеми с нея - на етикета й също е указано, че е подходяща за кърмачета.
Откакто започна да я пие, за първи път му дадох на 11 навършени месеца (преварена), не е вкусвал чешмяна.

Дори му готвя с трапезна, защото чешмяната ни е мръсна, то ние не пием от нея, камо ли на детенце да давам.


# 17
  • София
  • Мнения: 2 952
tsvet , в кои географски ширини живееш? По нашите не съм виждала вода НІРР. Ако някой е виждал-да каже къде.
Има в повечето големи детски магазини. Цената й обаче не ми върши работа, някъде към 3 лева е. Аз давам от деветия месец розов Девин без да преварявам. Последните десетина дни обаче в София никъде не намирам бутилки от 1.5 литра, а те са ми най-удобни. Днес пък не намерих и в големи опаковки и купих едно шише Горна Баня за утре. Но това по изключение. Ако не открия Девин ще мина пак на преварена от кана Брита.

Общи условия

Активация на акаунт