Януарчето с надежда към прогнозата за времето поглежда

  • 13 717
  • 307
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 61
 Аз съм тъмнокоса, затова викам да пускаме всички заслужили без членски внос, освен може би да повторят по три пъти колко сме готини основателките.  Mr. Green

 Е-е-е-е аз съм си викнала баба да ми гледа лапето и миткам нагоре надолу. Никога не съм знаела как се казва тая сладкарница, кумата ми я показа мнооооооооооооого отдавна, когато аз бях слаба, а тя убава.  Ся е обартното.  hahaha Малееее, ако го прочете това ще ме пребие от бой.

 Краси се изака преди малко като за световно. Отново минах на по-големите памперси, но сега са му значително по-добре. А New Baby съвсем му омаляха, вчера пропуснаха, за първи път ми се случва. Active Baby не беше пуснала въпреки голямо пикане и дивото сране.

 Голям клинч пада с това слагане на мехлем в очите, който го е измислил не имал деца! УжасТ! От нас се вижда Витоша, толкова хубаво и ми се карат ски та не се трая... Тая година напълно се изоставих откъм бели спортове.

# 271
  • Мнения: 36
Който идва в Романса или на Витоша да се обажда!!!
barboran4e, ако ти се наложи да даваш АМ и се боиш, че може да имате АБКМ си вземи Фризопеп. Поне детето няма да е гладно и няма да се притесняваш от проява на алергия. Аз от гастрото в Токуда не съм доволна.

# 272
  • Мнения: 20
Не, не съм захранила, педи ми каза да дам от пресен плод- круша сок- дадох, но без резултат. След това попитах моята кака която има бебе на 6 месеца и също пише при октомврийския форум какво да правя и е медицинска сестра ( ако това има значение) и тя ми каза да му дам от този сок на Хип еднократно и имаше полза и повече не се е налагало, а на него му се ослади.
barboran4e, аз ей така като теб като се притесних че ми намаля кърмата започнах да кърмя на всеки час без да пропускам с изклйючение вечер, ако не се събуди не го будя, но през деня на всеки час кърмя и то на двете гърди- дори нищо да няма, детето да плаче и да се нерви ти ще си упорита- аз така бях- цялата се потях. Два дена така- на всеки час и много вода пиех и всичко се нормализира.... но при теб дали ще подейства така незнам... ако искаш пробваи- 2-3 дни не се отказвай !!!
КОлкото до лъжичките сок 5- 6 те са съвсем от най- мъничките, сигурно сте прави че са му навредили, но детето си се изака и се успокои....незнам... ако пак ми се наложи, аз ще го пия- няма да давам сок повече. Обещавам !!! Заклех се !!!  Confused

# 273
  • Мнения: 2 122
ooooh! абе Сиска, това му се вика захранване бе душата, чак пък толкова ли не си прочела верно
ей Бога ми, като чуя сокче направо настръхвам цялата  Tired

# 274
  • Мнения: 30
Лелеееее, за какви неща говорите.
Иники, бива ли така да ни дразниш. Аз откога си мечтая за Романса, ама с тоя ревльо.... Там през седмицата е супер, но до 16 часа. Жив човек няма. Сега се замислих, че може пък да отскоча и аз там някой слънчев ден да хапна любимата си палачинка Горски плод  Grinning.

Еспа, сестро не знаех, че си руса  Hug Веднага ти намалявам членския внос, само да не разбере председателя  Wink
Искам и на мен тогавааааа......

Ние пък бяхме на погача на едно бебе, Никола мнооооого слуша. Ама то щото 15 кокошки му обръщаха внимание и го разнасяха. Но като цяло се показа като много послушно бебе. Смя се на всички наред и им "обясняваше" некви си там бебешки глупости.

Барборанче, недей така мила. По-спокойно, верно ще вземе да ти спре кърмата от толкова притеснения. Нищо му няма на детето, ще видиш.

И аз си мисля, че може би е в криза на растежа, нали скоро навърши 3 месеца, та затова да иска малко по-често да яде. Тъкмо си бяхме създали режима от по 3 часа. Или пък трябва да давам вода по средата между кърменията-нормално е да ожаднява вече като не е на поискване.
Недей засега да даваш вода, ако имаш възможност. Никола също така беше на вашата възраст. Ама си произведе доволно количество кърма. Ядеше през 2 часа.

И аз взех да се замислям, че сега като почнат жегите няма да е зле сигурно да му давам водичка  Thinking. Ама пусто като не я ще  newsm78. Ако и сложа малко захар я пие, но пък не искам да го уча да пие вода със захар, може пък и аз да пробвам с чайчето  newsm78.

А за кафето, незнам верно дали не е вредно нес кафето. Знам, че едно време като малки на нас инка ни даваха, та може би не е чак вредна, а на вкус се доближава до нес-а.

yagodka, май при кърмене трябваше да се избягват пушени меса и сирена и синьо сирене, но пък в умерени количества, нищо не е толкоз вредно според мен.
Аз и боб си ям, и зели,  пък не съм видяла да пръцка повече.

# 275
  • Мнения: 20
mini_79, аз достатъчно четох и на мен ми е ясно какво е захранване... но като гледаш детето си нервно, плаче, с колики, пръцка и не ака от неделя до сряда сутринта какво яе правиш- това което е казал педи или това което си прочела???????? Все пак аз нямам медицинско образование... а и така като гледам бебо си е добре

# 276
  • Мнения: 3 861
мойта  пък цял ден реве глдна и ми виси на циците...полудЕх

# 277
  • Мнения: 2 122
mini_79, аз достатъчно четох и на мен ми е ясно какво е захранване... но като гледаш детето си нервно, плаче, с колики, пръцка и не ака от неделя до сряда сутринта какво яе правиш- това което е казал педи или това което си прочела???????? Все пак аз нямам медицинско образование... а и така като гледам бебо си е добре

да бе, Сиска- ясно ми е
Стефания не ми е акала и по 8 дена, кво да направим, просто е такова дете
но това не ми е давало основание да я захраня на два месеца

# 278
  • Мнения: 20
А и междудругото е било съвсем нормално кърмените бебета да не акат и по 10 дни, това е защото организма започва да задържа запаси - или нещо подобно беше  newsm78 докато при бебетата на адаптирано мляко е проблем  Confused А и педи не ми е споменавала за никакви медикаменти при такова положение, каза ми за сока и това дадох.... и моя чучорин реве- отивам да давам цица, цяла нощ и цял ден не е спал, какво му стана? А е от спокойните поспаливи бебета...  newsm78

# 279
  • Мнения: 61
 Сиска, прави си каквото ти каже докторката, па нека си тъпа и нечела. Ние тук имаме специален клуб за тъпи, недопрочели и недочули.  Mr. Green

# 280
  • Мнения: 3 861
Иники, аз Калоян съм го захранвала на 2 месеца със сок, по препоръка на Илиева, но сме започнали с половин лъжичка и етапа с 5-6 лъжички сме ги достигнали след 2-3 седмици захранване, и то с със сок от морков и ябълка, а не дразнят толкова. Както не веднъж съм казала се доверявам на Илиева на 100 процента, а тя сега до момента и дума не е обелила за захранване с каквото и да е. Явно има доктори, които се ъпгрейтват и такива, които не го правят. Ние с теб имаме късмета да сме при доктор от първия тип.


Аз извадих кърма за размразяване, щерката цял ден е гладна, суче и след половин час надува гайдата, какво става незнам, сега и едно лактогонно чайче ще си направя, че не съм пила от сто години...

# 281
  • Мнения: 63
Момичета, които мажете бебчетата със зехтин- преварявате ли го? Аз го преварявам на водна баня, но вчера , като купих новия ,нямах време да го преваря и и на риск я намазах така. Засега нищо й няма, а и аз още не съм го пре варила. Embarassed

# 282
  • Мнения: 20
Иники, благодаря, много си мила

# 283
  • Мнения: 20
мойте майка не ме е гледала по книга но човек съм станала, аз немога да разбера това скандалджийски форум ли е или място от където можеш да обмениш опит и да научиш нещо повече?

# 284
  • Мнения: 61
Копривке, ако д-р Илиева ми каже да го обръщам с главата надолу, за да няма главоболие, ще го окача на тавана. Ти откакто ми каза, че била факир, вече 110% й вярвам.

 Сиска, че как, генетично ми е.  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт