Фитнес треската отмина, два бебока чака КАРЛОВО-СОПОТ-ска дружина

  • 10 552
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 42
мерси за поздравленията момичета Hugнаистина днешния ден е много специален за мен и много се вълнувах.малките отпразнуваха първата си годинка с десетина приятелчета Laughingбеше много вълнуващо

честит рожден ден на ицко!

# 16
  • Карлово
  • Мнения: 328
Благодаря Ви момичета за похвалата отностно темата. Simple Smile Hug
tutti напоследък наблюдавам че бебешорка е много оригинална отностно заглавията Simple Smile и за това не посмях да и го пипна дори
radka74 да си го ползвате със здраве, аз като си спомням до кога го ползвахме и глава ме боли  Sad до 9 месец все в него се натискаше и като го счупи понеже не сме много слабички тогава нямаше избор  Simple Smile  живот и здраве при второ няма да го уча така че после няма отказване
svetlana_78 оооооо ако знаеш какви хубави станаха а и тази вечер как се случи така че ни дойдоха гости...и...свърши целият пакет  Shocked не очаквах  Laughing
специални благодарности за помоща, вече ще зная към кого да се обръщам за съвет
мим4о десетина дечица  ooooh! довечера сигурно като легнеш и няма и да станеш въобще, мен едно ми вижда сметката а десет........ 

# 17
  • Мнения: 3 360
Мимчо,чу ли за промените в закона свързани с близнаците?Вас  ви касят ,нали?...А между другото още си търсим пекинез-ще поразпиташ ли за поколения? Grinning

# 18
  • Мнения: 39
Да се похваля, взех си изпита и вече съм дипломирана висшистка, специалност "Публична администрация"  Mr. Green Поздрави от морето, вчера си дойдохме от Варна, щото там беше изпита  Laughing та, с един куршум, два заека - хем разходка, хем нещо изключително важно и полезно за мене свършихме! Гледам отново някакъв вирус и варицела върлува из нашата китна община, но вие сте го казали, че по-добре по-малки отколкото големи болни от шарка. Нашата кака я изкара много леко и с две пъпки на кръст, та пожелавам на всички да я изкарат така (и на себе си също, че Стефания още не я е карала). Хубав и слънчев ден на всички и бързо оздравяване на малчовците!!!

# 19
  • Мнения: 7
Честито Ана Му!!Пожелавам ти за в бъдеще да се реализираш с образованието си!!!!

# 20
  • Мнения: 3 360
Честито дипломиране!Добра реализация  и успехи от мен! Peace

# 21
  • Мнения: 42
тутти,на бари дъщерята е бременна(бяла и много красива)казаха,че е от чистокръвен пекинез.чакаме да се родят и ще отидем да ги видим.имам те в предвид.вие какъв пол предпочитате?

# 22
  • Мнения: 236
Ана,честито дипломиране!Мерси за поздравите от морето Laughing

# 23
  • Мнения: 1 232
Леле колко партита съм изтървалааааааааааа  Мимчо да са ти живи и здрави палавниците,времето лети и ще видиш колко бързо ще станат големи като бате Ицо,жив и здрав да ти е и на теб Ел малкия мъж,много здраве му желая и успехи на новото поприще Hug
Ани честито дипломиране,много професионални и лични успехи  bouquet
Раче честита ви придобивка.
Тин чудесни преживявания в Турция.
Тутинка варицелата бързо ще отимен за три дни изибиват и после още седмица да завехнат,лекарства не съм съвсем сигурна консултирай се с лекар  bouquet

# 24
  • Мнения: 3 360
Мимчо,не  съм претенциозна откъм пола май/като че ли мъжко е по-добре де Wink /Искам  обаче да е бяло или кафяво-черните  не ми харесват SunglassesЧакаме новини! Hug

# 25
  • Сопот
  • Мнения: 165
Здравейте момичета!
Ето че пролетта дойде и при нас.Аз съм се разчистила и докато почивам реших да се отбия Laughing.
I_N  аз съм учител по история и география.Има ли и други учители между вас?
radka74  честита придобивка.Вики имаше подобен и ми беше много удобен.Много разумно вложени пари се оказаха.
 Ana Mu честито дипломиране и успешна реализация/където си решиш/.
Видях че Вики е записана в началото на темата-благодаря за което.Много мило!Очаквайте скоро и почерпка!

# 26
  • Мнения: 844
Здравейте аз се завърнах, като си оправя снимковия материал ще показвам но само с две думи ................... невероятен град ...... очарована съм и бих отишла отново. Те хората са си за Европа а не ние Wink

# 27
  • Мнения: 7
 Hug добре дошлаа на БГ земя   ooooh!  Joy

# 28
  • Мнения: 3 166
I_N  аз съм учител по история и география.Има ли и други учители между вас?

има - поне 5 сме!  Grinning

Тин -тин, добре дошла! Чакаме с нетърпение снимки и подробен разказ! Да станем съпричастни!   Peace Вярвам си се заредила с много положителни емоции.  Grinning

Ана, честито дипломиране! Дай Боже успешна реализация  по специалността.  Peace

# 29
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Кой бре? Аз се сещам за три+Веси. Една бройка ми се губи-аз, ти, Тутти и Веси. Петата?

Та, добър вечер рекох  Grinning
Бях в информационно затъмнение, пробвах, ама не се получи, на третия ден вече влизах през телефона да ви чета, не знам защо не успях да пиша обаче, даваше ми, че всички теми са заключени.
Марти също вече е с обички, снимки утре.
Петя, имаш колетче, приключихме засега с редута, утре ще пускам обаче нова Mr. Green

И сега честитките:
Мимчо, честит първи рожден ден на Ади и Нени!
Ели, честит рожден ден на Ицо!
Тутти, ЧРД и на теб! И честита ви варицела Grinning
Радка, честита придобивка!
Ана, честито дипломиране!


Какво ще кажете за среща в сряда от 10-10:30 на ДНА-то при хубаво време?

Общи условия

Активация на акаунт