Фитнес треската отмина, два бебока чака КАРЛОВО-СОПОТ-ска дружина

  • 10 566
  • 307
  •   2
Отговори
# 270
  • Мнения: 42
честит имен ден на марти на микки и  на марти на тин тин.да са живи и здрави Hug
днес времето е много подтискащо.ние излизахме за малко ама ади се разсополеви та ще стоим настрани.
да ви кажа и на мен ми се ходи някъде.ама толкова ми се е променил живота от както са се родили децата,че и аз не мога да се позная.живот и здраве юни сме на море ама...

# 271
  • Мнения: 1 232
Голяма бяла птица Тин да ти жив и здрав юнака мила Hug

# 272
  • Мнения: 3 166
Големите бели птици са две! Peace

Честит Имен Ден, Мартинчета! И на двама ви много здраве желая! А също така и много буйни и палави да растете за радост на мама и татко!  Peace

# 273
  • Мнения: 844
Привет и от мен, благодаря за пожеланията Hug
И аз съм за среща и запознанство с тези които не се познаваме разбира се Grinning даже може и семейно и ми хрумна при Тутинките, но няма да е честно спрямо тях иначе който не ги е слушал  как пеят да отива ..... миналата седмица пак ми изпълниха душата   bouquet

# 274
  • Карлово
  • Мнения: 328
Честит имен ден на всички именници, да са живи и здрави и добре дошли на новите мами.Видях само една но може и да са повече.
мим4о   теб те видях миналата седмица на паметника но като видях как ме изгледа се отказах да те спра:)

# 275
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мерси за поздравленията, отплеснах се и не намерих време да почерпя виртуално. Ще се реванширам реално някога.

# 276
  • Мнения: 3 360
Тин,прощавай че го пропуснах твоя момък-злото да ви забрави  Praynig HugЧестит празник и ...благодаря за топлите думи Heart Eyes Hug

# 277
  • Мнения: 236
Честит имен ден на Мартина и на Мартин  bouquetМноооого здраве им желая Hug
Оооох,и на мене ми се скита по белия свят Laughingама вереме няма ooooh!Поствайте поне снимки да плакна окото Peace
Евка е по-добре,поне няма вече Т,ама как кашля още ooooh!не е истина...

# 278
  • Карлово
  • Мнения: 328
I_N как се бориш с кашлицата, сиропчета даваш ли и?
Ако бяхте по-големи щях да те посъветвам с мед и орехи да я излекуваш но вие сте още на 3 годинки ако не се лъжа и не е желателно да си хапвате медец.

# 279
  • Мнения: 236
Нотова,не само със сиропче,на антибиотик сме,тя беше и с висока температура,не можахме да се разминем този път.Не сме на 3,на 1,8 сме.Медец си хапва от скоро,до колкото ми е известно не е препоръчителен до годинката,след това може.Кажи рецептата да видим изпълнима ли е.

# 280
  • Мнения: 42

мим4о   теб те видях миналата седмица на паметника но като видях как ме изгледа се отказах да те спра:)
що да не съм гледала лошо Laughingобаждайте се,аз съм малко заспа и много лоша физиономистка.утре ще ходя да подавам за детските.ама как да декларирам моя доход като съм  в майчинство и не знам колко пари  съм взела Rolling Eyes

# 281
  • Мнения: 844
Миме ти до сега детски не си ли взимала?

# 282
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мимчо, няма нужда да го пишеш твоя доход. Аз си го видях от страницата на НОИ, но ти трябва ПИК, разпращаха ги с писма през 2001 или 2002, тамя някъде. Като подавах, казаха, че е било излишно. Но ти трябва бележка от мястото, където се осигуряваш, че си в майчинство.
За меда-и аз знам, че след 1 г може, организмът сам се бори с причинителите на ботулизъм след тази възраст.
Ана, ама ти си майката на онова сладко къдраво същество, дето Мартина веднъж разпитваше настойчиво как се казва ли? И дето онзи ден щеше да катастрофира във вашата количка? Ама съм заплес  ooooh!
Ще ви се оплача, Ачко пак е болен, гнойна ангина, баси, тъкмо си мислех, че април ще прескочим без болести, уви. и ме е яд. на мен си най-вече. онзи ден бяхме на едни катерушки и едно хлапе кашляше много и с кой акъл не си взех децата и да си тръгна.
Чакам утрешния ден с нетърпение, ще боядисваме яйцата!

# 283
  • Мнения: 1 232
оф Миккиииииииии Hug,дано се оправи бързо само и да минете без тежката артилерия.У нас и Вики се разболя изобщо трагедия,сега давам н а Стела апетон уж да закрепне за някоя седмица и тогава на Ясли.
Мимчо от кога искаш да ги пускаш мъниците на ясла?????

# 284
  • Мнения: 844
За утре който не знае в 17.30 часа ще има  на центъра козунак 50 метра, но няма да е в цялата си дължина Laughing и деца от различни детски градини ще представят своите великденски произведения.

Общи условия

Активация на акаунт