Ноемврийчета 2005 - 26

  • 14 994
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 152
Здравейте. Момичета имам въпрос. Много искам да сменим гарсониерата. Но не съм сигурна дали няма да сбъркам точно сега. Днес гледах много хубав апартамент, но му искат 900евро на квадрат. Завършен е, дори обзаведен. Някоя от вас има ли поглед към момента и как ви се струва като цена. Апартамента ще е в затворен комплекс, който е почти готов. Има охрана, газифициран е, красиви градинки и зелени части, които се почистват всеки ден.

# 31
  • Мнения: 9 903
бубо, такава цена е малко и за варна, доколкото знам, но друго ще ти кажа  -поинтересувай се какви са разходите за поддръжка, портиер, градинки и почистване. Те са месечни, да не ви излязат златни. И се гледа реалната квадратура, защото в новите комплекси пространстовто на практика е безумно малко и безумно организирано, знаеш.

# 32
  • Мнения: 152
Тити, знам. това ми направи впечатление, че стаите нямат колони и са сравнително големи. А разходите за тези екстри били 40лв. на месец. Общо взето не са много малки, но не са и безумно много. Проблема е в това, че сега продават апартаменти на акт 14 за 550евро и на акт 16 по 650 евро. Затова питам. Много се чудя какво да правя. но най-вероятно ще гледаме още и ще изчакаме.

# 33
  • Мнения: 9 903
а в момента работят ли, или се чешат? Фирмата ,която построи нашия блок, веднага започна още един пред нас и вече 6 месеца той стои на ниво 1 етаж. Хората, които са купили там на зелено, са се подвели по изпълнението на нашия блок......
как продават едновременно на акт 14 и на акт 16? А за 900 евро на какво продават? В София поне имаше много случаи на забавяне на акт 16 с половин-една година....

# 34
  • Мнения: 3 089
прогнозите на филков са, че есента цените ще са хипер ниски. и между другото, той това го твърди от 2006та края - че през есента на 2009та балонът на истерията с недвижимите имоти ще се спука, защото 6-7 години /считано от пролетта на 2002ра/ оптимизъм щели да са крайно достатъчни и да отворят очите на хората и банките, и всичко щяло да си дойде на мястото. тогава ми изглеждаше невъзможно, но на фона на последните 6-8 месеца, напълно очаквам да се сбъднат прогнозите му  Peace
аз акъл не мога да дам, защото нищо не разбирам от тия бизнес работи. само мога да кажа, че 40 кинта месечно не ми се видят много са услуги, вдигащи нивото на живот в посока лукс  Peace

# 35
  • Мнения: 152
Тити, ами питах две познати фирми. И двете работят още. Затова казах за акт 14 и акт 16. Двата обекта са на различни етапи. А този е напълно завършен. Собственика го продава обзаведен - директно се прехвърля кредита на името на купувача. Но се отказахме. Ще гледаме още. А и други хора ми казаха, че се очаква още да падат и да се нормализират цените. за сега ще ходя по огледи, ако нещо ни хареса много ще го вземем, ако не ще гледаме докато си харесаме. За сега имаме къде да живеем. може и да ни е тясно малко, но си е наше. Решихме да не правим компромис с изложени, етаж и т.н.

# 36
  • Мнения: 1 465
Бубо, не правете компромиси с изложението и етажа Naughty Ние направихме с изложението и сега слънчице не влиза вкъщи. Лятото ни е супер, ама зимата... Та сме наслагали лампи, спотове и не знам какво си навсякъде.

# 37
  • Мнения: 9 903
бърз въпрос имам, дано някой се завърти насам тази вечер. Деян повърнал няколко пъти сутринта в градината. Не е ял нищо, нямаме съмнения за храна. Дотогава, както и сутринта вкъщи, бил весел и бодър. Като го доведоха, беше много блед и отпаднал, легна да спи, 3 часа и оттогава си е същият. заведохме го на лекар, пуснаха ПКК и урина, урината чиста, единственото отклонение са двойно повече бели кръвни телца. Лекарката казала - инфекция, и изписала аугментин. къде и каква е инфекцията не е казала. съмнявам се и не искам да давам антибиотика, но второ мнение утре към обяд ще имаме евентуално. Някакви идеи? Няма температура, няма повече повръщане или разстройство, абсолютно нищо като симптоми за нещо.

# 38
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Само деган или хидрасек/ентерол аз бих дала превантивно,за да не повръща пак и да не се обезводни.По-добре да изчакаш за второ мнение.
Ето тук има как да се разчитат изследванията за дете-  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=206276.msg4447225
И още това: Левкоцити – бели кръвни клетки (WBC): 0 3.50 - 10.5 giga/l.

    Върху броя на левкоцитите оказват влияние фактори като възраст, хранене, емоции, физическо напрежение. Наблюдават се и денонощни колебания в броя на левкоцитите. Физиологично броят на белите кръвни клетки при новородени е повишен, но започва да спада към втория ден след раждането. Повишение на левкоцитите (левкоцитоза) се среща най-вече при инфекциозни процеси, гнойни процеси, токсични въздействия, левкози и други. Намаление на левкоцитите (левкопения) може да се наблюдава най-често при вирусни заболявания, ендокринни заболявания, йонизираща радиация, въздействия от токсични и химични вещества, медикаментозни въздействия и друг.
Почвай АБ-то.Смених си мнението след прочетеното.

# 39
  • Мнения: 3 089
а възможно ли е да е слънчасал? извеждали ли са ги навън?

# 40
  • Мнения: 9 903
не, тук вали от вчера.
мислех си за нещо, което е правил с ръце - лепило, маркери....той още не дава смислени обяснения, но май и това не е. В градината върлува само варицела/що ли пък, като има ваксина?/. Другото е някакъв вирус, нас възрастните от днес ни боли гърло, Ясен от два дни е с хрема и кашлица, но при Деян засега няма нищо такова.
канеста - благодаря ти много за бързото включване. Неговите левкоцити са 22 по тази номерация/всъщност за неговата възраст в линка са дадени други цифри/. Аз обаче не дадох антибиотик. Утре. Ако има някакви нови симптоми да се появят, да  им дам време. Той яде препечена филийка и малко сирене, пи вода, врънкаше за още - има апетит.

# 41
  • Мнения: 506
Крис много се зарадва като й казах, че утре ще ходи на детска градина. Heart Eyes Ще пиша после как е минало, защото като се замисля не е била на градина от 16-ти януари...доста време е минало  #Crazy

# 42
  • Мнения: 1 465
Тити, а нещо боли ли го? Може и да е вирус.

# 43
  • Мнения: 100
Добро утро. На нас така ни започна грипа с повръщане страно е но явно е такъв в момента.

# 44
  • Мнения: 506
Тити аз бих добавила и ХИДРАТИН АЛФА(HYDRATIN ALPHA). Той не е против повръщане, а е против обезводняване причинено от повръщане, потене, Т и пр.
 http://www.framar.bg/hidratin-alfa-sasheta-8-pid30000998.html
Криста днес много ме изкефи  Party , нямах време да я съблека, аз дърпам блузата, тя се дърпа на вътре към стаята Laughing.Нямам думи да ви опиша щастието на лицето й, забрави да си вземе пижамата и когато влязох да й я дам, я гледам седнала на едно столче и се бърбори с едно момиченце (не знам как се разбират)...много сладка картинка! Heart Eyes
За болестта свързана с повръщане, племенника ми беше така, но самото повръщане беше поради неспособността му да изхвърли храчките , които събира в гърлото си, а после повръщаното е само от храчки! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт