Лозенец 2009

  • 22 173
  • 116
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 342
Лозенец взе да става много "актуален" през последните години.
Всякакви звезди и звездички от национален калибър се подвизават там и след тях се понесе маса народ.
След някоя и друга година селото изобщо вече няма да бъде същото.  Confused

Както казва един приятел-Лозенец вече стана Луксозенец

# 46
  • Мнения: 3 695
И аз се интересувам за приличен и евтин хотел в Лозенец.  Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 2 437
Една позната почива там и тя също каза, че цените доста са скочили, което за мен е изненадващо, защото не виждам причина за това. Лозенец си е село и хората ходеха там заради спокойствието, а това вече явно не е така. Иначе аз май писах вече - миналата година почивахме в хотел "Алпина" и просто съм очарована от условията там, чистотата и усмихнатия персонал, което за съжаление в България вече е рядкост. Sad

# 48
  • Мнения: 398
Миналото лято бяхме в Лозенец с мъжът ми и детето. Отседнахме в хотел Св.Георги и бяхме просто очаровани. Хотела е много чист, всеки ден чистеха стаите и сменяха кърпите. Собствениците са много мили хора, а цените им са едни от най-ниските (поне бяха тогава). За малко щяхме и сега да отидем там, но решихме да смениме и да отидем в Поморие, че не сме били там. Но определено пак ще отидем в Лозенец и специално в този хотел. Аз лично съм много доволна от плажа, беше доста чисто, а водата - плитка. Всеки ден сме обядвали в различно заведение и бяхме много доволни от храната. Но имайте предвид, че ние ходихме в края на месец юни, незнам как стоят нещата в активния сезон. Ето сайта на хотела:
http://st-george-lozenets.com/

Бяхме там в началото на юли.Страхотно местенце.Очаровани сме и мислим септември пак да отидем.За плажа нямам никаква информация, защото ние ходихме само на басейн.Самия басейн е изключително чист, защото двете деца на собственика постоянно са вътре и човека се старае да  поддържа идеална чистота.Препоръчвам го с две ръце

# 49
  • Мнения: 132
Миналата година ходихме в Лозенец. Селцето не е нищо особено, плажът не е лош, но имаше по времето когат бяхме ние 22,08-30,08 някакъв отвратителен стомашно-чревен вирус, от който се беше натрушкало цялото село, а аптека работеща нямаше Mr. Green
Иначе препоръчвам с две ръце хотел "Алпина". Лично според мен е много по-добър от Мерелин, който мислих първоначално да резервирам. Като отидохме там се разходихме до Мерелин и не ми допадна ама никак. Алпина е чудесен за малки деца, персоналът е много любезен, страхотна чистота. Има два корпуса през улицата - ние бяхме в този, при който не е басейна именно заради детето, за да е по-тихо. Та с две думи за хотела мога да кажа само хубави неща, но не и за самият Лозенец.
Подкрепямвсичко написано тук .....За коремният вирус - ужасно и гадно, защо така в това село незнам, две години бяхме и двете години детето беше болно и всички ние също ........   Thinking
Алпина е супер - чистота, отношение, комфорт, страхотни легла /нещо много важно за мен  Simple Smile/ , храната е много добра - 100% съм за АЛПИНА.
Негативно мнение давам за ЯНИС - не стъпвайте там!!!!! Собствениците са ужасни хора, негостоприемни, обслужването е под всякаква критика, стаите малки, ресторанта и закуската - пълна нула. Миналат година останахме безкрайно разочаровани.

Последна редакция: пт, 17 юли 2009, 12:11 от joanna

# 50
  • Мнения: 398

Подкрепямвсичко написано тук .....За коремният вирус - ужасно и гадно, защо така в това село незнам, две години бяхме и двете години детето беше болно и всички ние също ........  

Всяко лято се повтаря този вирус и то по цялото Черноморие.Климатът по морето е по-различен от тозо във вътрешността на страната.И това се отразява в/у хората.Най-предразположени са малките деца.
Сори за спама Embarassed

# 51
  • Мнения: 3 379
Ние също разглеждаме Лозенец като вариант за морето и искам да питам за този хотел Алпина дали някой има информация за мезонета - какво представлява?

Мерилин ми хареса от сайта, но отзивите за чистотата тук ме притесниха?!?

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Миналата година бяхме в Мерлин и след два дни пак заминаваме.
За чистотата нямам претенции, каквото и да не е наред, зеленината, спокойствието и доброто обслужване го компенсират.

За актуална информация, мога да се включа другата седмица Peace

# 53
  • Мнения: 183
A за плажовете какво ще кажете ? Или всички ходите само на басейните към хотелите Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 2 175
A за плажовете какво ще кажете ? Или всички ходите само на басейните към хотелите Rolling Eyes

И там има голям избор..))
На централния е ок - но ми малко нагъчкано..
Иначе пък има хибави коктейли и водни спортове всякакви..
На "Тарфа" (Сега Френд'с) - пък е райски спокойно..но пък си плащаш за това
На "Оазис" - хубааав, голяяям..и пълен с "руские".. newsm78

# 55
  • Временно
  • Мнения: 788
Тази година,поне засега на централния плаж е сравнително спокойно!

# 56
  • Мнения: 1 147
За поредна година, 4-та подред, съм в Лозенец, и в хотел Свети Георги. И за поредна година нямам разочарования. Хотелът е чист, поддържан, собствениците безкрайно мили и внимателни. Чисти се всеки ден, басейна е идеално чист, тихо, спокойно. Двойна стая е 54 лева. Има си собствена баня, климатик, тераса, безжичен интернет.
На централния плаж е ОК, а за Оазис мога да кажа, че е в перфектно състояние - шезлонги и чадъри, приятни заведения, чисто.

# 57
  • Мнения: 7 159
Моята информация за вас за хотел Мерлин е от преди 4 години.
Много ни хареса.
Бяхме на почивка две поредни години.
Нямам забележки,като изключим комарите вечер.Мажете се с крем или ползвайте спрей.
Най-хубавото е ,че комплекса е затворен и има много зеленина.
Това,което не ми хареса беше пренаселеният плаж.
За това ние ходихме преди обед с кола на около 5 мин. път на един плаж между Лозенец и Китен.А след обяд прекарвахме на басейна.
Обезателно намерете този плаж.Морето беше кристално чисто,дори видяхме делфини.
Разбрах,че наблизо до въпросният плаж са изкопали огромна дупка с цел строителство,но  още не са започнали да строят.

# 58
  • Мнения: 31 194
Ходя от години в Лозенец. Тази година също бях там. Цените са доста скъпи. Около 10 Юли надойде много народ. Морето е доста бурно, а водата студена.Ние ходехме на Оазис и там нямаше никой. Абсолютно никой следобяд! Само моето семеъство се къпеше в морето!Като частен плаж. Това ме изуми. Хотела на плажа е пълен с чужденци, но те не ходят на плаж и не се къпят в морето, а само в басейна. Печено пиле на грил струва 9.00 лв., а навсякъде другаде е по 7.50, дори и в Приморско. Кафето също е доста скъпо навсякъде. Заведението "Френд'с" на малкия плаж е готино с шатри във водата и хамаци над нея, но много скъпо. Кафе, кола по 2.60 лв. Ястията по и над 20 лв. Шатра на плажа 50 лв.
На централния плаж има нов ресторант "Мезе", също много скъп. Порция паста 16 лв, а на масите забит зехтин Родон от най-евтиния, поне да бяха сложили оливиерници да не се вижда какъв точно е.
Аз съм доволна и не бих го сменила Лозенец, защото ми харесват плажовете, морето, спокойствието и бих изтърпяла високите цени заради тях. Водните спортове също са на високо ниво. Има лунапарк за децата и доста забавления специално за тях.
Времето винаги е горещо и рядко вали дъжд. Има много смокинови дръвчета и много смокини. Grinning
Наричат го "лятната София" заради наплива на звезди. Много от тях имат разкошни къщи и хотели там.

# 59
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Момичета къде точно е този плаж Оазис?Миналата година бяхме в Лозенец, но съм го пропуснала този плаж, а пък централния изобщо не ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт