Бебешки дрешки в сушилня?

  • 8 210
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 489
Пускам от години всичко в сушилнята и съм много доволна. Мисля и с бебешките дрешки да процедирам така, първи опит ще е тези дни.  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 292
Благодаря ви много на всички!   bouquet Hug
Ще си улесня живота  Simple Smile
Защото не очаквах три перални наведнъж да ми се съберат, а имам едни съседи с грил на балкона  #2gunfire

# 17
  • Мнения: 2 312
Суша редовно в сушилнята дрешките на малката,особено през студените месеци.
На по-щадяща програма няма проблеми нито със свиване,нито с цветове ,нито за гладене после Peace

# 18
  • Мнения: 266
 Всичко в сушилнята пъхам.Много съм доволна,дрешките не се мачкат и излизат дезинфектирани.Верно, че малко се посвиват,но това е само първия път Peace

# 19
  • Мнения: 8 999
Сушилня съм нямала, но и не искам да имам, защото изобщо не гладя, а от сушилнята повечето дрехи не стават за обличане веднага. Но бебешките дрехи не съм простирала никога навън. Сушах ги вътре вкъщи на сушилката. И досега не простирам навън, освен през лятото.

# 20
  • Мнения: 4 187
Сушилнята най - много я използвах първите месеци след раждането. То нямаше такова пране, от амбиция най - вече  Crazy. Сухи и меки дрешки, какво по -хубаво  Wink.

# 21
  • Мнения: 3 211
Всичко суша в сушилнята-дрехи, чаршафи, хавлии, чехли Crazy
А за бебешките дрехи е перфектна, една приятелка ми даде един чувал, не мога да си представя това да го простирам и после да събирам. А и на нашия балкон зимата не може да се простира, всички съседи горят печки на дърва и всичко става Sick
А в сушилнята става за нула време-мекички, пухкави... И досега не ми се е свило нищо.

# 22
  • Мнения: 857
И аз суша всичко в сушилнята. Мисля,че тя дезинфекцира много по-добре от колкото да оставям дрешките да събират прах на простора. Имам програма с която излизат почти изгладени и това ми спестява много често и тази досадна процедура за мен.

# 23
  • Мнения: 397
Откакто се е родила беба - суша всичко в сушилнята!
Няма такова удобство - особено в зимните месеци! Peace
А и мнооооого рядко ми се налага /да не кажа хич/ след това да гладя - което е още един плюс!

# 24
  • Мнения: 2 110
Суша редовно в студените месеци  дрехите на децата си .

# 25
  • Варна
  • Мнения: 61
И аз всичко суша в сушилнята, от години.  Голямо удобство, за час - час и половина имам сухи, меки, пухкави дрехи.

# 26
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
Моля ви, споделете марка/модел на сушилни (или комбинирани 2в1), от които сте доволни. Има тема в "На пазар", но уви - никой не ми отговори. Благодаря!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Моля ви, споделете марка/модел на сушилни (или комбинирани 2в1), от които сте доволни. Има тема в "На пазар", но уви - никой не ми отговори. Благодаря!
Ами аз съм със сушилнята която глади. На Електролукс. Доволна съм много,обаче сега като е бебо на 6 месеца,купувам дрехи размер за 1 година, защото като ги изсуша,стават точно за 6 месеца. Ама й свикнах вече.Първия месец изгърмях с някоя друга дреха.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 044
Няма проблем да сушиш в сушилнята,аз предпочитам като е слънчево навън да суша,обаче чаршафите винаги ги суша на сушилнята

# 29
  • Мнения: 3 211
Моля ви, споделете марка/модел на сушилни (или комбинирани 2в1), от които сте доволни. Има тема в "На пазар", но уви - никой не ми отговори. Благодаря!
Моята е Ariston TCD-751 http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09036650.
Има доста теми в "нашия дом", потърси с търсачката.
*Pukanka*, с всички дрехи ли е така? Аз мислех да взема такава, но взех без гладене, защото ме увериха, че пак излизали ненамачкани, но не е съвсем така, пак някои дрехи трябва да се пригладят.

Общи условия

Активация на акаунт