Моля,дайте ми съвет-бебче на 2 месеца,вече 10 дни с разтройство!!!

  • 1 326
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 335
И според мен е нормално на всяко хранене да пьлни памперса.Синьт ми сьщо беше така на тази вьзраст.

# 16
  • Мнения: 8
Благодаря ви мамчета,бебчо е по добре! PraynigХодиме по 2-3 пъти на ден,пак е рядко но поне не е толкова често.Но все пак не сме спряли на цяло хуманата,смесваме 50/50.Педито каза да изпиеме поне 3 кутии от нея и тогава да си минем изцяло на фризото.Но като че ли за сега има резултат,сега пък само плаче и е доста неспокоен.Спиме по 30 мин. и се буди.Какво му става,не знам?А какво ще кажете за фризо вом,мисля че от него се разхлаби така.

# 17
  • София
  • Мнения: 329
фризовом е за запечени бебета

# 18
  • Мнения: 3 070
Когато не ни помогне лечебната Хумана, давам водичката на сварена кора от нар!
Винаги дейстав безотказно!  Peace

# 19
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Все си мисля, че това, което описваш, е нормално  Thinking и че не е разстройство.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Според нашия педиатър от веднъж на седем дни до седем пъти дневно все е нормално стига консистенцията да е нормална. Разстройство е когато изпражненията са воднисти и попиват в памперса. Ако е кашаво не е разстройство. С извинение за подробното описание  Laughing
А ако все пак нещо те притеснява, най-добре направи микробиологично изследване. Слагаш изпражнения в едно стерилно шишенце от аптеката и го носиш в лаборатория.

# 21
  • София
  • Мнения: 448
Лечебна хумана,оризова вода

Общи условия

Активация на акаунт