*~ЛЛЛ лекции за кърмене - Пловдив, София, Пазарджик, Карлово, Русе, Варна~*

  • 160 238
  • 451
  •   1
Отговори
# 120
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Инициатива в програмата на ССК '09 за Пазарджик - заповядайте:

6 август (четвъртък) от 18:30 ч. в жълтата къща до у-ще Брегов - бул. "Георги Бенковски"
Лекция и дискусия на тема: Защо да кърмя? Начало на кърменето (първи дни с бебето). Избягване и преодоляване на често срещани проблеми и трудности.

Ще излъчим клипа на Ла Лече Лига - "Кърменето в 10 стъпки", ще раздадем информационни материали за кърменето и малки подаръчета.

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 246
Регулярните ЛЛЛ срещи, които са всяка последна събота от месеца, биват отразявани в нарочна тема. Така че, няма как да пропуснеш, ако следиш подфорума  Peace Отразяват се и в страницата на Ла Лече във Фейсбук.

Ама аз наистина съм много боса в тези неща, въобще незнаех, че всяка последна събота на месеца има среща. Много ти благодаря Мики за информацията

# 122
# 123
  • русе
  • Мнения: 335
Раждането-естествено и секцио

За бъдещите майчета на Русе-това е темата на новата лекция, която ще се проведе в студио Вихър. Датата е 29 август, събота, 10,30 часа. Ще се радваме на присъствието на старша акушерка Марийка Георгиева от АГ-Русе, ще можете да зададете своите въпроси и да споделите притесненията си.

# 124
  • Мнения: 1 381
Дали ще имате скоро лекции в София? А споменатото филмче може ли да се изтегли от някъде?

# 125
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Дали ще имате скоро лекции в София? А споменатото филмче може ли да се изтегли от някъде?
Ева, ето тук може да видиш клипа "Кърменето в 10 стъпки"
http://lalechebg.com/video/

# 126
  • Мнения: 3 595
~*~

гр. Варна

Заповядайте на лекциите за кърмене в Училище за кърмене

‘Как да кърмя успешно бебето си?’,
организирани с подкрепата на Ла Лече Лига

Тема: ‘Хранене на бременната и кърмачката. Захранване на бебето.’

Заповядайте да научите повече за храненето на бременната жена и кърмачката и за захранването на бебетата!

29 август, събота, 10 ч., Майчин дом – гр. Варна, лекционна зала (питайте на регистратурата къде е),

ул. “Мир” No. 1, карта

Поради ограничен брой места – записване на 0878 601 604, Ивелина

Лекциите са безплатни и са отворени за всеки, който се интересува от темата – бременни мами, бъдещи татковци, настоящи майки и бащи (и дори баби и дядовци).

Заповядайте!

~*~

# 127
  • Мнения: 1 381
Много благодаря.
Очаквам второ си дете и ми се иска да съм по -подготвена от преди, въпреки че и тогава кърмих около 7 м, но можех и повече, ако не се бях поддадала на натиска на баби и лекарки с ранното захранване.

# 128
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Успех Иви! Hug

# 129
  • Мнения: 3 595
Ева съвсем скоро като си починем всички и мине отпускарския сезон пак ще има лекции и срещи. Самия факт, че четеш, питаш и се интересуваш е прекрасен начин да намериш нужната информация и да си по-спокойна с второто бебе. Предполагам имаш още известно време и ще успееш да се почувстваш по-уверена и сигурна в себе си и бебето  Simple Smile

# 130
  • Мнения: 62
Ivy пожелавам голяма посещаемост утре на лекцията в МД.    bouquet Темата е интересна, за жалост няма да мога да дойда.
Успех  Hug

# 131
  • Мнения: 3 595
Благодаря bibsy, имаше много момичета и се надявам да им е било интересно и полезно. Същата тема ще я повторим през септември, така че да могат да дойдат и всички, които не успяха да присъстват Simple Smile Като потвърдим датите ще пусна съобщение   bouquet

# 132
  • Мнения: 472
Разбира се,че беше интересно!Поздрави за това,което правите!  bouquet

# 133
  • Мнения: 3 595
~*~

гр. Варна

Заповядайте на лекциите за кърмене в Училище за кърмене

‘Как да кърмя успешно бебето си?’,
организирани с подкрепата на Ла Лече Лига

Тема: ‘Защо да кърмя? Как да кърмя успешно бебето си?’

Заповядайте да научите повече за предимствата на кърменето - за бебето, за майката и за цялото семейство; как функционира гърдата по време на кърмене; подготовка за кърмене – психическа и физическа; състав на коластрата и кърмата – оптималната храна за новороденото бебе.

10 октомври, събота, 10 ч., Майчин дом – гр. Варна, лекционна зала (питайте на регистратурата къде е),

ул. “Мир” No. 1, карта

Поради ограничен брой места – записване на 0878 601 604, Ивелина

Лекциите са безплатни и са отворени за всеки, който се интересува от темата – бременни мами, бъдещи татковци, настоящи майки и бащи (и дори баби и дядовци).

Заповядайте!

~*~

# 134
  • Мнения: 493
Уфффф как ме е яд че пропуснах 10-ти Sad. Кога ще има пак лекция във Варна?

Общи условия

Активация на акаунт