Защо мъжете пият бира , докато гледат спорт ?

  • 3 382
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 047
...засядам пред телевизора да гледам някой филм с голяма купа пуканки или пакет семки...
Отдавана се чудя защо го правите.

# 16
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
...засядам пред телевизора да гледам някой филм с голяма купа пуканки или пакет семки...
Отдавана се чудя защо го правите.
Joy ... ха де ...

# 17
Вече мога пия и без да се веселя!!!!! Party

# 18
  • Мнения: 373
Rolling Eyesзащо жените не гледат спорт, а пият бира  Laughing
Добре, че моят мъж не гледа телевизия пък камо ли спорт и остава време заедно да си пием бирата , ракията, виното каквото дойде.По колкото дойде.

# 19
  • Мнения: 1 047
Абе ние мъжете и други работи бихме желали да правим докато пием бира и гледаме спорт...

# 20
  • Мнения: 373
Абе ние мъжете и други работи бихме желали да правим докато пием бира и гледаме спорт...
Ние жените също  Wink

# 21
  • Мнения: 11
Цииииииииииииц! Трамвай "Желание". Whistling Party

# 22
  • Мнения: 76
Защо "мъжете"?
И аз гледам спорт (особено ски и футбол) и си пия бира - кеф ми е!

# 23
  • Мнения: 3 268
Моят мъж е луд фен на футбола,но не пие бира.Ха сега де.Като гледа мач е толкова съсредоточен,че нищо не пие.Все едно е на защита на научна дисертация.Мрази да е в компания,когато гледа мач.Много ми е интересен.Друг такъв не познавам.

# 24
  • Мнения: 593
Абе ние мъжете и други работи бихме желали да правим докато пием бира и гледаме спорт...

Какви други работи?



# 25
Ами аз веднъж правих други работи докато гледах мач, ама после замалко да ме набият. Просто в един момент се самозабравих и изкоментирах нещо за мача докато си правих другите работи.... Simple Smile

# 26
  • Мнения: 593
Ех, да му се не види!

Не можете ли да изчакате поне до полувремето?  Mr. Green

# 27
Аз тогава можех, ама жената много припираше!

# 28
  • Мнения: 11
Ами аз веднъж правих други работи докато гледах мач, ама после замалко да ме набият. Просто в един момент се самозабравих и изкоментирах нещо за мача докато си правих другите работи.... Simple Smile

Koпеле тва нищо не е. Чукам едно гадже от гимназията и успоредно слушам мач по радиото. И по едно време атака на наще и ГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ. Коментаторът се развика, а аз като рипнах да се кефа...мацката 2 метра у въздуха и строполяване на земята.Фал за картон дето се вика. После ми се сърди цял ден... #Crazy

# 29
Това с летенето е опасно, че току-виж ти скършила нещо... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт