Трети клас и Ваканцията......

  • 25 883
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 224
А на мен тази сутрин ми стана много съвестно, че трябва да събудя девойката в 7, за да я закара баща й на село. Милата едва се вдигна от леглото и естествено се размрънка, че е ваканция. И на мен ми стана още по-гадно. Въобще изключих, че е 1 април. Но... до края на деня има достатъчно време и най-вероятно ще й се обадя да й кажа, че Бургас отпада и остава на село до 12 април  Twisted Evil

# 76
  • Мнения: 1 523
У нас днес се очертава да е интересно.Преди малко отварям хладилника и виждам чифт мои чорапи да се мъдрят на мястото на супата.Малката издаде,че супата е на балкона. Laughing

# 77
  • Мнения: 54
И аз метнах нашият третолак. Казах му, че госпожата ми се е обадила и утре са на училище - 1-ва смяна. И той като се притесни  Twisted Evil .
Малко след това ми звъни и ми вика : ама аз имам много домашни.... кога ще успея да ги напиша?
Ама още не съм му казала Twisted Evil

# 78
  • Мнения: 24 467
А, за лъжата за днес му казах, че съм уредила да си иде при баба и дядо на село за събота и неделя- изумя, мрази да ходи там, няма с кого да играе, ама за 5 секунди вдяна. Познаваме се, той знае, че без негово съгласие не го оставям никъде.

# 79
  • Мнения: 11 607
Въй.....ама да ви кажа честно......съвсем честно.....не ми се сърдете...Много гадни шеги с училището...Амаха......я си представете,че дълго сте чакали отпуската.....И тя вече е факт...Блажено се разтягате на леглото и в същото време детето ви каже - Мамо, шефа ти се обади и каза,че спешно трябва да се явиш на работа! ...Ааааааааа......Ще ви дърпам ушите.....

Големият на щерката върза номер. Бяха излезли да карат колелетата си, прибраха ги, големият по принцип винаги остава да ги прибере той и се връща и казва с най-жалкия глас - Имам една лоша новина, моля те, не ми се сърди...обичам те.......Като ти прибирах колелото и му спуках задната гума......И сирената като се пусна в действие.....леле-мале.....Щерката бясна тръгна надолу да види какво е станало...Но...бе спряна още на вратата с фразата,че днес е 1.4.  

# 80
  • Мнения: 1 523
Честит рожден ден на Даниел на Вече Петя! bdbaloni
Здраве и весела ваканция му пожелавам!

# 81
  • Мнения: 11 607
ВечеПетя, честит рожден ден на Даниел! Здраве, много радост и безгрижно детство!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 82
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
И от мен честото на рожденника.   bouquet  bouquet  bouquet

# 83
  • Мнения: 1 575
Здравейте!
  bigdance2Честит рожден ден на патерица на детенцето на Вече Петя!Да е здрав, усмихнат и щастлив и да е гордост за мама!

При нас ваканцията върви идеално - въпреки, че съм с двамата - всеки ден ходим в парка да нас, правим си пикник в беседка, а младежите тичат на свобода  newsm44
Купихме и робота - еее, страхонто удоволствие, хванаха и намаление, та дребен намаза и той един малък динозавър и сега празно няма.
Следващата седмица леля ми ще ги вземе на гости с преспиване, което за нас си е събитие и имат какво да очакват, а аз ще съм толкова свободна, че няма да зная какво да правя  hahaha
Това от мен за сега, дано всички да си изкарват добре ваканцията и да има какво да разказвате след няколко дни!

# 84
  • Мнения: 3 216
Мерси за пожеланията, момичета  Hug

# 85
  • Мнения: 620
Само кацвам за малко за да следя по-лесно новата темичка, че нещо съвсем ви изпуснах  ooooh!

# 86
  • Мнения: 1 523
Третолачева идва втори ден с мен на работа.Днес един час игра тенис на маса,втория-федербал,а третия плува.Иди обяснявай после,че това не е най-хубавата работа на света.

# 87
  • Мнения: 1 492
Как сте, мами? Бездействате покрай ваканцията, а  Grinning
Днес си ровех из нета и попаднах на един сайт -  Нашето детство. Поне 2-3 часа отрепах в него и в спомени, естествено. Ако някой иска да си припомни първия Буквар, тъмносинята престилка с бяла якичка, сини и червени връзки и други подобни, моля: http://detstvoto.com/index.php?cstart=4&do=cat&category=posobiq
 http://detstvoto.com/index.php?cstart=1&do=cat&category=daskalo

# 88
  • Мнения: 620
Третолачева идва втори ден с мен на работа.Днес един час игра тенис на маса,втория-федербал,а третия плува.Иди обяснявай после,че това не е най-хубавата работа на света.
завидях ти! Каква е тази работа с басейни и федербали Simple Smile ??? Да не работиш във фитнес? Simple Smile
При нас не пускат децата в офиса #Cussing out

# 89
  • Мнения: 54
И аз го взех два последователни дни с мен в офиса. На него му беше интересно- цял ден игра на компютрите.Само чакаше някой да стане и да седне той. И сега ме врънка да идва пак ....ама има да прави преразкази защото му куцат Sad, а и вече трябва да сяда да си подготвя домашните.
Момичета сега се сетих...вие знаехте ли,че през ваканциите на децата госпожите нямали право да дават домашни. На моя приятелка госпожата казала на децата, че домашното не е задължително да го пишат, и тя само можела да препоръча кое да напишат за домашно. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт